Polonizacja Lost Alpha DC 1.4007 - Otwarta Wersja Testowa

Polonizacja Lost Alpha DC 1.4007 - Otwarta Wersja Testowa

Postprzez FeRu w 17 Cze 2019, 16:42

Nowa wersja polonizacji v17.06.2019. Poprawiono wszystkie odnalezione błędy i literówki oraz nieprzetłumaczone teksty. Zmieniłem kilka dialogów, które wydawały się brzmieć sztucznie lub głupio. W każdym razie zmian jest sporo i jeśli do końca miesiąca nie dostanę zgłoszeń lub nie odnajdę więcej błędów to polonizacja otrzyma status finalny.

LINK

https://mega.nz/#!o4FlXAwQ!PuAFw8EidcgtVNl01-zfTgdE7PzPVG9RxKMspG-xC1w

Serdeczne dzięki wszystkim stalkerom z drugiego forum, którzy mi pomogli.

W spoilerze wszystkie potrzebne informacje!
:

Oficjalne tłumaczenie gry S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha DC Final v1.4007

OTWARTA WERSJA TESTOWA!

dla >>>>>>>>>> STALKERTEAM.PL <<<<<<<<<<

Przede wszystkim wielkie dzięki Tricksterowi za polonizację wersji 1.4005, która była podstawą spolszczenia
aktualnej wersji Lost Alphy. Oczywiście podziękowania należą się też tym, którzy "maczali palce" we wszysktich poprzednich wersjach polonizacji Lost Alphy. Jesli jesteście ciekawi o kim mowa, to można poczytać o nich w creditsach poprzednich wersji polonizacji.


Tłumaczenie nowych i zmodyfikowanych tekstów z wersji angielskiej : FeRu
Podziękowania za pomoc w adaptacji spolszczenia z wersji 1.4005 do 1.4007 wersji należą się:

Viktus - odwalił super robotę z porównywaniem i kopiowaniem powtarzających się dialogów
z poprzedniej wersji.
Rafiti - ziom Viktusa wyłapał sporo małych błędów z poprzednich wersji spolszczenia.
Buber - porównywał pliki względem zmian w wersjach 1.4005 a 1.4007
A6AKAH - Pomoc w tłumaczeniu kilku ostatnich plików
vidkunsen - Pomoc w tłumaczeniu kilku ostatnich plików
smox - pomoc przy korekcie błędów plików
kondotier


Spolszczenie posiada 2 warianty:
1. Do standardowego zestawu broni
2. Do PRM Weapon Pack DLC

Standardowo spolszczenie jest przystosowane do standardowego zestawu broni. Jeśli chcesz grać z packiem PRM DLC to zaznacz pack w launcherze i skopiuj pliki z folderu "PRM DLC" i wklej do gamedaty zamieniając istniejące pliki.

Jest to moja pierwsza polonizacja, więc proszę o wyrozumiałość. Zabrałem się za ten projekt tylko dlatego, że nie było chętnych na horyzoncie, a mi S.T.A.L.K.E.R. w ogóle nie pasuje w wersji angielskojęzycznej.
Tłumaczyłem z oficjalnej angielskiej lokalizacji. Zmian w tekście i nowych tekstów jest bardzo dużo, więc to nie była tylko praca typu kopiuj-wklej. Tłumaczenia wymagał każdy jeden z ponad 150 plików. Ok 90 plików miała całkiem nową zawartość, która trzeba było przetłumaczyć od zera, a reszta posiadała dodatkową lub zmienioną zawartość względem poprzedniej wersji. W każdym razie po wielu godzinach pracy udało się :)

Polonizacja zawiera kilka małych bonusów:

1. Nowy Hud i klasyczny kursor z Cienia Czarnobyla
2. Nowe Particle (efekty trafień pocisków w różne powierzchnie) zamienione na większe, ładniejsze i realistyczniejsze
particle jak i spolszczenie jest w dwóch wersjach standardowe i dla DLC
3. Nowe dzwięki Mięsaczy z OGSE, czyli gadajace Mięsacze (jak miało być pierwotnie w grze)
4. Nowe i ulepszone tekstury krwi
5. Najnowszy all.spawn poprawiający wiele małych błędów w spawnie (mutantów, przedmiotów, stalkerów)

Jeśli znajdziesz jakiś kłujący oczy błąd w tekście to daj znac (najlepiej z opisem i screenem) w temacie spolszczenia na stalkerteam.pl Jeśli będzie uzbiera się tych błędów więcej,pojawi się patch do polonizacji.

Instalacja jest tak prosta, że każdy o minimalnym poziomie IQ, pozwalającym prawidłowo zrobić wdech i wydech powinien poradzić sobie z tym procesem :D
Wklej pliki spolszczenia oraz interesujących Cię dodatków do folderu gamedata.

Pliki game.ini oraz graphics.ini wklej do głównego katalogu gry zamieniając istniejące.
Dzięki temu będziesz mógł wybrać język Polski w konfiguratorze( w sekcji GAME), w którym udało mi się też spolszczyć część opcji.

Życzę wszystkim miłej gry. Powodzenia Stalkerzy!

Kontakt:
PW na stalkerteam.pl
[email protected]
Fan Page: https://www.facebook.com/FeRu.raprodukcja

Za ten post FeRu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kamal63, mbwrobel, Crew, mietek1986, caleb59, apg2312, Keldorn WistBlade, Poldzer, mikolaj, szymekdo.
Awatar użytkownika
FeRu
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 03 Maj 2014, 15:58
Ostatnio był: 04 Maj 2019, 10:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 40

Reklamy Google

Powróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości