Anulowanie zadań

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Anulowanie zadań

Postprzez Sgh w 18 Sty 2019, 20:18

Po przejściu na freeplay zostały mi 2, niby-storylineowe zadania dot. spotkania z kpt. Macarovem po wykonaniu misji z BTRem pod CEJ i pomocy wojsku w pokonaniu monolitowców w mieście. Macarow kręci przy wejsciu do sterowni Monolitu, jego jedyną kwestią są ploteczki "conowego" a czasami po prostu trzyma całą lokację na muszce i ani myśli pogadać. Za wykonaniem misji w mieście dość już się nabiegałem i nazabijałem. Żeby drzwi w hotelu wgl się otworzyły, spotkałem się z kimś tam i wziąłem zadanie ochrony naukowców. Naukowcy szczęśliwie umarli a ja mogłem wejść do hotelu. Po zakończeniu fabuły nic się w tej kwestii nie zmieniło i o ile Macarova mogę najpewniej po prostu udupić :kotek: żeby anulowało zadanie, o tyle z monolitem będzie już trudniej.

tl;dl
Czy da się w plikach gry zmodyfikować status zadań na anulowane/wykonane/przegryw?
Awatar użytkownika
Sgh
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 18 Sty 2019, 14:35
Ostatnio był: 23 Sty 2019, 14:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości