Trudność Last Alpha - wykrywanie

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Trudność Last Alpha - wykrywanie

Postprzez Kiwi_PL w 05 Cze 2019, 21:14

Gram od jakiegoś czasu w Last Alpha, i muszę stwierdzić że jest dosć trudnym modem (samoistną grą) Rozumiem że strzały ranią i zabijają to jest OK, gorzej że moja celność jest b. daleka od celności np. wojaków, którzy potrafią mnie wypatrzeć w głębokich ciemnocich i ustrzelić w kilka sekund, najbardziej doskwiera to (jak do tej pory) w Agropropmie , gdy wychdzę ciemną nocą z podziemia niczego nie widząc (aktualny noktowizor jest kontrsuteczny) zostaję zauważony i ubity w parę chwil, oczywiście kucam, kulesię przy ziemi - nic to nie pomaga. Frustracja moja jest bliska wywalenia kompa przez okno. Mam pytanie czy to ja robię coś źle, czy to specfika Lo...Al... jeżeli to drugie to chyba się poddam.
Awatar użytkownika
Kiwi_PL
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 22:01
Ostatnio był: 08 Kwi 2021, 22:38
Miejscowość: Festung Thorn
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Trudność Last Alpha - wykrywanie

Postprzez doomer77 w 18 Paź 2019, 16:54

Nie będę zakładał nowego tematu, bo chodzi o to samo.
Wróciłem do Stalkera i LA, jest fajnie, jest co robić itd, ale stopień trudności w tej grze to nieporozumienie, chyba komuś lekko główkę przygrzało:/
Wojskowi mają autocelowanie nawet za krzakami i drzewami, do tego z kałacha zrobili sobie snajperkę a ja, mimo dość dobrego ubioru, leżę po 2-3 strzałach, nie wiedząc nawet skąd padły strzały. Dołóżmy do tego latanie celownika przy celowaniu i mamy chorobę psychiczną gotową.
W których plikach zacząć grzebać, żeby to nieco pozmieniać?
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Trudność Last Alpha - wykrywanie

Postprzez caleb59 w 18 Paź 2019, 21:41

Tak wygląda współpraca z ruskimi, którzy wzięli się za robienie balansu po swojemu, kto grał w jakieś ruskie mody ten zrozumie.
Jednak ostatecznie idzie przywyknąć bo nie przeginali pały jak np. w Zewie Monolitu czy Soljance.
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość