Gothic

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Postprzez Boras w 12 Lip 2006, 19:26

niezrozumiales mnie moj drogi, ja wspolczuje ludziom ktorzy chcieli by polubic obliviona (a wg. katexinzeby polubic gre trzeba ja przejsc kilka razy )

Oblivion - dluuuga gra .
Polubic gre - przejsc ja kilka razy
Polubic obliviona - przejsc kilka razy bardzo dluuuga gre

To samo sie tyczy innych gier

Nie bylo tam zadnego porownania obliviona i morrowinda

Ja nie umiem pisac za dobrze a ty czytac, wiec z laski swojej sie nie przyczepiaj do mojej pisowni

Na tym forum obowiazuje regulamin, drugie ostrzezenie... - klawisz

Wiesz co Przeszkadzam ci to daj mi bana.
Przeciez nikt tu ( prawie ) nie jest glupi i wszyscy widza ze najprawdopodobniej znow cie ktos w "realu" osmieszyl i musisz sie wyrzyc.
Wszscy tez widza napewno ze dazysz do dania mi bana wiec po cholere to przeciagac??


bede wdzieczny jak mi nie dasz bana na ip.
nie bede tworzyl nowego konta
( w koncu tobie zalezy zeby moich bledow nie widziec, wiec czytac chyba moge prawda?)

Znasz powiedzenie - "Srogi admin - dobry admin"? Klawisz widac takim nie jest (srogim), bo na jego miejscu puscilbym Ci 220V w kable. Ma racje ze zwraca Ci uwage na ortografie. :| Bronisz sie jak dziecko obrazajac go. Wydoroslej czlowieku. :/ Mysle ze jak na razie nie dostales bana, bo Klawisz chce Ci dac szanse.

To ze kazdy moj nastepny post z bledem ortograficznym bedzie kasowany nie jest dziecinne wcale.
Dostalem warna za to za napisalem "k***a" a nie "*****" ale nikt juz nie zauwazyl znanego powrzechnie faktu ze wulgaryzmy maja rozne znaczenia, i gdybym zagwiazdkowal wszstkie literki, niektorzy mogli by miec klopot ze zrozumieniem o czym mowa (bo przecez juz teraz ludziska maja problem ze zrozumieniem o co mi chodzi, co by bylo gdyby jeszcze znaczenie jakiegos slowa musieli odgadywac)
chwilke pozniej dostalem warna za to ze stalkerowi powiedzialem dosc dosadnie ze mnie zle zrozumial, albo ew. za to ze wczesniej smialem stwierdzic ze zdanie klawisza mnie nie interesuje, Faktycznie powazny powod do dania mi 2 warna w tym samym dniu.

Bledow nie popelniam celowo, gdyby istnial szybki sposob na niepopelnianie bledow to napewno bym sprobowal. Zasady pisowni znam ( tak tak znam, wlasnie na tym polega dysortografia), teraz pozostaje pisac pisac i pisac, i ja naprawde widze poprawe, kazdy ktory mi powie ze pisze dokladnie tak samo jak 3 miesiace temu bedzie hipokryta

Post => CTRL + C => Word => Sprawdzanie pisowni => Forum
Dla chcacego nic trudnego, zawsze mozna znalezc rozwiazanie... ;|


Problem w tym ze nie mam worda ;}
Ostatnio edytowany przez Boras 13 Lip 2006, 20:26, edytowano w sumie 3 razy
Core duo 1,86 stoj±ce na asusie p5w dh deluxe
2 giga ramu g.skill'a na 800
i moje dziecko ukochane radeon x1900xtx
cieszy mnie to niezmiernie
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Reklamy Google

Postprzez limak122 w 12 Lip 2006, 20:12

Mój boze Boras zacznij pisac po ludzku, ja przestalem czytac twoje posty juz jakis czas temu, ale to przekracza ludzki pojecie. Nie chodzi bynajmniej o ortografie, ale o cala skladnie, ja to czytam 3 raz i nadal nie mam pojecia o czym mówi ten tekst.

Nie bic, nie pluc :D
Nie gralem w Gothicka hehe
Awatar użytkownika
limak122
Łowca

Posty: 461
Dołączenie: 05 Lis 2005, 19:49
Ostatnio był: 04 Lis 2014, 14:28
Miejscowość: City17
Kozaki: 1

Postprzez katexin w 12 Lip 2006, 20:29

Boras napisał(a):Oblivion - dluuuga gra .
Polubic gre - przejsc ja kilka razy
Polubic obliviona - przejsc kilka razy bardzo dluuuga gre


Nie z kazda gra tak jest. Np Obliviona lubie mimo ze nie gralam (tajemnica o co chodzi).
Po prostu w gothicu trzeba dostrzec to, co czaji sie gdzies gleboko, ale sprawia ze gra jest po prostu fajna. Mi gothic przypomina stare dobre czasy, i czasem lubie wrócic choc na chwile do Khorinis, poczuc klimat i w ogóle..

Ps.
Klawisz moze odwalisz sie od Borasa? Kompleksy jakies masz?
katexin
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Cze 2006, 17:02
Ostatnio był: 02 Wrz 2008, 18:40
Miejscowość: Stb Wroclaw
Kozaki: 0

Postprzez SzErN w 12 Lip 2006, 21:47

katexin napisał(a):
Po prostu w gothicu trzeba dostrzec to, co czaji sie gdzies gleboko, ale sprawia ze gra jest po prostu fajna. Mi gothic przypomina stare dobre czasy, i czasem lubie wrócic choc na chwile do Khorinis, poczuc klimat i w ogóle..


Doskonale cie rozumiem :D. Ja obecnie gram w 2 polaczona z dodatkiem(btw: o wiele ciekawsza jest wtedy rozgrywka) i gdy tak sobie wedruje po okolicach, zagladam w rózne miejsca to czuje ten sam dreszczyk emocji, jaki towarzyszyl mi za pierwszym razem 8). Zgodze sie tez z toba, ze Gothic 2 nawet z dodatkiem nie dorównuje czesci pierwszej. Jedynka ma niepowtarzalny klimat i tajemniczosc od samego poczatku a smaczki takie jak "Chromanin" 8) sa swietnym urozmaiceniem do i tak genialnej rozgrywki.

"Ten, który zechce wyrzec sie sciezki wystepku i bledu i zechce podazac droga prawa i porzadku, pozna prawdziwe zródlo mojej potegi. Dane mu bedzie uzyc jej, by skruszyc ogniwa tego swiata i posiasc najwazniejsza z nagród - Chromanin." :wink:
Awatar użytkownika
SzErN
Tropiciel

Posty: 386
Dołączenie: 11 Lis 2005, 13:56
Ostatnio był: 05 Maj 2009, 23:21
Miejscowość: okolice Kobierzyc woj.Dolnoslaskie
Kozaki: 0

Postprzez mons w 12 Lip 2006, 22:20

najlepszy klimat ma Obóz Bractwa! wszyscy na fazie; narajani po pachy. hehe peace & love :D :D :D

btw. Przyznam sie SzErN, ze bez solucji za zadne skarby nie znalazl bym chromanina, trza sie strasznie naglowkowac :wink:
Image
Awatar użytkownika
mons
Łowca

Posty: 485
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 18:49
Ostatnio był: 26 Kwi 2011, 17:43
Miejscowość: Stolica
Kozaki: 1

Postprzez SzErN w 12 Lip 2006, 22:44

mons napisał(a):
btw. Przyznam sie SzErN, ze bez solucji za zadne skarby nie znalazl bym chromanina, trza sie strasznie naglowkowac :wink:


Ja w Gothiku zagladalem w kazdy zakamarek i dzieki temu znalazlem pierwszego Chromanina. Po przeczytaniu, stwierdzilem, ze nie wnosi nic do fabuly i zostawilem, jednak, gdy natknalem sie na drugi egzemplarz odstawilem wszystkie biezace misje na bok i zabralem sie za poszukiwania pozostalych ksiag. Naprawde swietne urozmaicenie.
"Medrzec stara sie zobaczyc sprawe w jej calosci, nim zdecyduje sie podjac trudy wyzwania." 8)
Awatar użytkownika
SzErN
Tropiciel

Posty: 386
Dołączenie: 11 Lis 2005, 13:56
Ostatnio był: 05 Maj 2009, 23:21
Miejscowość: okolice Kobierzyc woj.Dolnoslaskie
Kozaki: 0

Postprzez Boras w 12 Lip 2006, 23:12

A ja tej gierki nie skonczylem, ale wymordowalem smoki ;) i zara po tym mi sie znudzilo
Pamietam ze znalazlem mape do skarbu ale jakos wyszlo tak smiesznie ze ja gdzies zostawilem ;) a o zadnym chromaninie nie slyszalem:(
Core duo 1,86 stoj±ce na asusie p5w dh deluxe
2 giga ramu g.skill'a na 800
i moje dziecko ukochane radeon x1900xtx
cieszy mnie to niezmiernie
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Postprzez SzErN w 12 Lip 2006, 23:27

Boras napisał(a):A ja tej gierki nie skonczylem, ale wymordowalem smoki ;) i zara po tym mi sie znudzilo
Pamietam ze znalazlem mape do skarbu ale jakos wyszlo tak smiesznie ze ja gdzies zostawilem ;) a o zadnym chromaninie nie slyszalem:(


Po wybiciu smoków zaczyna sie wlasnie najlepsze Dwór Irdorath :twisted:. Skarb znajduje sie na górze "azteckiej" piramidy, która mijasz w drodze do slonecznego kregu lub czarnego trolla idac od karczmy Orlana. A o chromaninie nic nie slyszales, poniewaz wystepuje on tylko w pierwszej czesci Gothic.
Awatar użytkownika
SzErN
Tropiciel

Posty: 386
Dołączenie: 11 Lis 2005, 13:56
Ostatnio był: 05 Maj 2009, 23:21
Miejscowość: okolice Kobierzyc woj.Dolnoslaskie
Kozaki: 0

Postprzez katexin w 13 Lip 2006, 12:30

Chromanin.. Co to bylo.. ;)
Ciekawe jest tez to ze w G1 byl w nowym obozie najemnik imieniem Orik. A w G2 takie imie nosil jeden z paladynów w zamku Garonda..

A który obóz byl najlepszy? W starym niby to tyle osób, ale surowe zasady.. W nowym- fajnie, fajnie, ale na sluzbie magów.. W obozie bractwa- jesli tylko znajdzie sie tego cpuna Fortuno to zycie staje sie piekne ;)
Ps ciekawe czy bedzie jeszcze kilka nowych kamieni ogniskujacych, przeciez maja takie szerokie zastosowanie.. ;)
katexin
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Cze 2006, 17:02
Ostatnio był: 02 Wrz 2008, 18:40
Miejscowość: Stb Wroclaw
Kozaki: 0

Postprzez mons w 13 Lip 2006, 12:50

wszystkie kamienie ogniskujace zostaly uzyte do otwarcia portali w Jarkhendarze, i raczej juz tam pozostana ;) swoja droga szkoda, bo byla z nimi zwiazana bardzo ciekawa legenda :)
Image
Awatar użytkownika
mons
Łowca

Posty: 485
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 18:49
Ostatnio był: 26 Kwi 2011, 17:43
Miejscowość: Stolica
Kozaki: 1

Postprzez katexin w 13 Lip 2006, 13:12

A moze jednak sie znajdzie kilka nowych kamieni np na Kontynencie..
Co lepsze: oddac Szpon Beliara Magom Wody czy zatrzymac dla siebie? Pozbawic sie klopotów czy zdobyc fajny mieczyk?
katexin
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Cze 2006, 17:02
Ostatnio był: 02 Wrz 2008, 18:40
Miejscowość: Stb Wroclaw
Kozaki: 0

Postprzez SzErN w 13 Lip 2006, 13:15

katexin napisał(a):Chromanin.. Co to bylo.. ;)
Ciekawe jest tez to ze w G1 byl w nowym obozie najemnik imieniem Orik. A w G2 takie imie nosil jeden z paladynów w zamku Garonda..

A który obóz byl najlepszy? W starym niby to tyle osób, ale surowe zasady.. W nowym- fajnie, fajnie, ale na sluzbie magów.. W obozie bractwa- jesli tylko znajdzie sie tego cpuna Fortuno to zycie staje sie piekne ;)
Ps ciekawe czy bedzie jeszcze kilka nowych kamieni ogniskujacych, przeciez maja takie szerokie zastosowanie.. ;)


Zaskoczylas mnie niewiedza o Chromaninie, w koncu sama napisalas, ze pierwsza czesc ukonczylas 12 razy. A moze poprostu nie zapuszczasz sie w najciemniejsze zakamarki :wink:.
Tak czy siak zajzyj tutaj. Co do obozów to za malo razy gralem (raptem 2) zeby poznac je wszystkie od samego poczatku gry, ale najlepszym do startu wydaje sie Stary obóz: duzo mieszkanców=sporo kufrów do obrobienia, ciekawe misje i fajny klimat pomimo pewnych rygorów.
A kamienie ogniskujace, kto wie moze pojawia sie w Gothic3. Jego swiat ma byc dosyc obszerny i w sumie dobrym rozwiazaniem by bylo podrózowanie przez teleporty, ale problem wlasnie w tym, ze zostaly one w Jarkhendarze z magami wody a ci nie wybierali sie raczej na kontynent.

EDIT:
katexin napisał(a):Co lepsze: oddac Szpon Beliara Magom Wody czy zatrzymac dla siebie? Pozbawic sie klopotów czy zdobyc fajny mieczyk?

bierz ze soba, jesli masz napakowana postac bedzie zadawal spore obrazenia
Awatar użytkownika
SzErN
Tropiciel

Posty: 386
Dołączenie: 11 Lis 2005, 13:56
Ostatnio był: 05 Maj 2009, 23:21
Miejscowość: okolice Kobierzyc woj.Dolnoslaskie
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości