emulator PSP

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

emulator PSP

Postprzez dienonych w 18 Lut 2024, 20:38

Witam. Od jakiegoś czasu testuję emulator psp, jest to program na Androida, Windowsa i iOS'a który pozdwala grać w gry z PSP (na pierwsze dwa programy jest darmowy).
Piszę z pytaniem czy ktoś może polecić jakąś ciekawą grę typu horror, albo np. wyścigi.
ja grałem we wszystkie serie Need for Speed, co do wrażeń... Shift fajny bo jako jedyna część ma Polski dubbing. Ponadto Carbon, za otwarty świat. Reszta odpada, bo po za samymi wyścigami nie oferuje nic... Nawet fabuły. Undercover wypada nawet, nawet, patrząc pod kątem grafiki.
TOCA driver. Bardzo przyjemny symulator wyścigów, lepszy od Grand Turismo, jednak bardzo krótki.
Seria GTA. Dla fanów Vice City i GTA 3 bardzo fajna pozycja. Znajome miasta i odświeżona fabuła. Woda już Cię nie zabije, a w części Liberty City (GTA 3) są dodane motocykle. W Vice City dużo nowości, typu rozwijanie własnych posiadłości, dających dzienny przychód i zupełnie nowa fabuła. Miasto zostało to samo.
Manhunt 2, tutaj w sumie jedynie wersja z PC na PSP z trochę gorszą grafiką i zamazaniem brutalnych scen.
Mindnight Club dub edytion... Wspaniałe wyścigi z otwartym światem, wkurzają jednak lagi... Jest druga część Midnight Club - L.A. Remix, jednak bardzo mało pojazdów do wyboru.
Test Drive, tą pozycję polecam najbardziej. Ładnie odwzorowane modele samochodów, bardzo duża mapa i wyścigi, które w porównaniu do powyższych tytułów, nie są męczące względem poziomu trudności.
Na koniec FPS'y
Call of Duty, bardzo liniowy, nigdy nie byłem fanem więc i tutaj tytuł do mnie nie trafił. Trzeba pojawić się tam gdzie każe skrypt, bo inaczej nie puścimy fabuły dalej.
Medal og Honor Heroes i Heroes 2. Pierwsza część znacznie lepsza. Otwarty świat (podobnie jak bf), w dwójce nie da się nawet skoczyć, czy biec sprintem. Pierwsza część bardzo ładna graficznie, polecam każdemu kto gra na symulatorze, albo konsoli.
A jakie są wasze ulubione tytuły? W co według Was warto zagrać? Czekam na odpowiedzi
w lewo i w dół
Awatar użytkownika
dienonych
Tropiciel

Posty: 259
Dołączenie: 16 Mar 2011, 13:04
Ostatnio był: 01 Lip 2022, 22:11
Miejscowość: W DÓŁ...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 78

Reklamy Google

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość