Niebo w Piekle

Poniżej 5000 znaków.

Moderator: Realkriss

Niebo w Piekle

Postprzez CIUHCIUH w 07 Maj 2016, 17:55

Początek
:

Nigdy tak się nie zachowałem,lecz gdy usłyszałem o tym"Piekle na ziemi"Chciałem ukraść pieniądze rodziców i tam pojechać.Zdobyłem połowę sumy której potrzebowałem,resztę
już posiadałem.Gdy pomyślałem o mamie i tacie zrobiło mi się ich żal,wiedziałem że będą płakali gdy mnie nie
zastaną w pokoju i spanikowani zadzwonią na policje.Chciałem się tam wybrać bo tam był mój kolega i mówił
że są tam jakieś "Skarby"z właściwościami na przykład taki "Płomień" dobrze leczy rany,a na dodatek jest z tego jakaś
kasa.

Już w "Piekle
:

Gdy przewodnik nas prowadził zauważyłem że zaczyna się czegoś bać,gdy byliśmy przy jakimś szpitalu wymiękł i powiedział-Tu nie pójdziemy-Czemu?-Bo tam jest niebezpiecznie-Ah. Po dwóch godzinach mieliśmy wracać,a nogi zaczęły mnie boleć na chwilę usiadłem i napiłem się wody a tu nikogo już nie było-Gdzie są wszyscy?Pewnie się zgubiłem!Niech to szlag! Po dwóch godzinach krążenia zauważyłem jakieś liany wiszące na dwóch blokach. Podszedłem do wejścia i wszedłem na klatkę schodową.Po drodze zauważyłem ciało,przestraszyłem się obok ciała leżał plecak przeszukałem go i znalazłem:pistolet konserwy i
jakiś wykrywacz. Przez przypadek się zahaczyłem się o nóż,jak nóż mógł być na ścianie przez to moja kurtka była
podarta zdjąłem ją i zabrałem tą z trupa.Byłą bardzo wygodna i cięższa od tej co wcześniej miałem.Już byłem na
górze i ten wykrywacz zaczął pipkać-O coś się dzieje Przede mną pojawił się jakiś przedmiot wziąłem go i poszedłem dalej

A teraz w "'Niebie"
:

Po zebraniu tego przedmiotu czułem się dziwnie jakoś sennie.Nie miałem gdzie się udać i tęskniłem za rodzicami i za pierogami mamy.Po chwili już nie mogłem i upadłem nie wiem czemu jak się obudziłem to znalazłem się chyba w pralni -Witaj -Cześć-Znaleźliśmy cię leżącego i od razu
cię zabraliśmy,zauważyliśmy że masz artefakt-Arte..co-Artefakt bardzo cenną rzecz -Czyli jestem bogaty?-No tak
jakby -A właśnie kim jesteś-Pułkownik Kowalski jestem głównodowodzącym operacji"Tor Wodny"-A znasz kogoś
kto może kupić ten artefakt?-No tak jest Garri-A gdzie on jest? przy wejściu-Dzięki za pomoc!-Do usług! -Cześć to ty jesteś Garri?-Tak-Kupisz artefakt?-Oczywiście!-No to masz-Kotlet-Co?Nie chce jeść-To nazwa artefaktu wart jest cztery tysiące rubli-O kasiorka będzie-Masz twoja kasa i jak znajdziesz jakieś inne to wpadaj do mnie i kasiorki będziesz mia łże hej!-Narka-Pa

A teraz czas na "Piekielne Niebo"
:

Poszedłem do centrum handlowego myślałem że tam będzie coś porządnego do jedzenia a nie te stare konserwy-Stój-O co chodzi?!-Myśleliśmy że jesteś Monolitowcem-Kim?-Nie ważne lepiej się zabieraj-Czemu?-Bo tak i nie...Strzeliłem mu w brzuch ale on rzucił mi nożem w nogę.Podbiegłem do niego i opróżniłem jego:kieszenie,plecak i portfel.Znalazłem artefakt i 2 tysie.
Ledwo dotarłem do pralni już w środku nogi nie dały rady i upadłem-Ej co się stało ?!-Dostałem w nogę...
2 godziny później -Już jak nowa!Ale przyszłość uważaj-Ile mam dać-Nic za darmo-Bardzo ci dziękuje-Nie ma za co Podszedłem do Garriego-Hej żyjesz?-Tak a chcesz artefakt?-Tak!-Masz-Ooo!Bąbel!-Czyli ile?-Dwanaście tysięcy-Wow!-Dzięki za dobry artefakt!-A ja za dobrą zapłatę-Jeśli chcesz gdzieś się udać za drobną opłatę to do mnie i już jesteś gdzie chcesz-A możesz mnie zaprowadzić do...-Oczywiście ale za jeden tysiąc,dlatego że jesteś dobrym klientem-Dałem ci tylko dwa-Ale dobre


A na koniec w domu
:

-Dzięki Garri!-Myślę że kiedyś się spotkamy! Zapukałem i otworzyła mi mama-Synku!!!Gdzie się podziewałeś? Czemu ukradłeś nam pieniądze?!-Bo warto było pójść do Piekła w Niebie Mam
jedenaście tysięcy rubli!-Synku co tam robiłeś że zdobyłeś tyle?-Zabiłem i zdobyłem-CO?! CO NAROBIŁEŚ!-Wiem
-Módl się a byśmy nie wezwali policji!!!
CIUHCIUH
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 03 Maj 2016, 10:30
Ostatnio był: 12 Paź 2016, 14:57
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Walker 9x18
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Niebo w Piekle

Postprzez lehoslav w 08 Maj 2016, 13:20

Widzę, że mamy wiosenny wysyp talentów.
Dozymetry: Gamma-Scout Rechargeable, Berthold LB 133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС-05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП-5В, RAM-60A, RAM-63 (miernik scyntylacyjny α, β, γ), RWA 72 M, Graetz EDW150, KOS-1, FAG FH41, EKO-D, Radiagem 2, Rados RDS-110, Thermo SVG 2, PDMR82, an/udr-13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)

Za ten post lehoslav otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PRZEMEK ŁOWCA.
Awatar użytkownika
lehoslav
Tropiciel

Posty: 360
Dołączenie: 03 Lut 2014, 12:34
Ostatnio był: 21 Kwi 2023, 08:10
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 84

Re: Niebo w Piekle

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 08 Maj 2016, 13:31

To dzieje się w Prypeci?

Edit. No dobra Uni.
A weź daj adres na tego Monolita, niech mnie nożem rzucać nauczy. ;)
ten wykrywacz zaczął pipkać
A czego to był wykrywacz?
Pułkownik Kowalski jestem głównodowodzącym operacji "Tor Wodny"-A znasz kogoś
Hmm, czy płk Kowalski i jego ludzie nie potraktowaliby cię gorącym ołowiem? I widzę że Kowalski ma talent do kupiectwa, bo wie komu opchnąć artefakt :ms:
Ostatnio edytowany przez PRZEMEK ŁOWCA, 08 Maj 2016, 13:47, edytowano w sumie 1 raz
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.

Za ten post PRZEMEK ŁOWCA otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Rekrut.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Niebo w Piekle

Postprzez Universal w 08 Maj 2016, 13:44

PRZEMEK ŁOWCA napisał(a):PS. Na Ukrainie nie ma Policji, tylko Milicja jest

https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowa_Policja_Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaprawdę powiadam Wam, system edukacji nadaje się do gruntownej, ale tak cholernie głębokiej, reformy. Spalić do gołej ziemi i stawiać od nowa. Zero wyobraźni, brak umiejętności pisania prostych zdań bez kaleczenia interpunkcji. Bo Ciuhciuh to może być troll, ale podobnych ludzi jest od groma.

Tak se żółci ulałem troszkę.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 10 Maj 2024, 08:12
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Niebo w Piekle

Postprzez Mito w 08 Maj 2016, 14:48

Moim zdaniem - wiosenny "wysyp" jednego i ciągle tego samego "talentu". I to chyba tyle.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Niebo w Piekle

Postprzez trolololo w 08 Maj 2016, 15:43

Albo multikonty :bj: Ja tam nie narzekam, można się pośmiać i dowartościować że ktoś ma gorsze orto od ciebie :u3:
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Niebo w Piekle

Postprzez Gryf w 08 Maj 2016, 22:44

Czytalem wszytstkie twoje wypociny i naprawde uważam, że jest słabe. Nie powinieneś pisać. I tak sie ciesz bo mnie atakowali mocniej od ciebie, więc nie narzekaj. Poćwicz to może będziesz troche lepszy i będziesz mniej wiecej ja ja czyli trochę lepiej.

Za ten post Gryf otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Red Liquishert, Stalkep.
Gryf
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 17 Lut 2015, 17:35
Ostatnio był: 07 Cze 2018, 22:36
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: Niebo w Piekle

Postprzez Cromm Cruac w 08 Maj 2016, 23:59

Marna podróbka stylu naszego nieodżałowanego Akacza. Wywal przecinki, usuń wielkie litery i połam tekst w przypadkowych miejscach, to będzie lepiej.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Cze 2024, 23:08
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Niebo w Piekle

Postprzez Gryf w 09 Maj 2016, 07:11

Ja to wogóle widze nawiazania do mojej twórczości u tego TYPA. Nie podoba mi się to.
Gryf
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 17 Lut 2015, 17:35
Ostatnio był: 07 Cze 2018, 22:36
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 3

Re: Niebo w Piekle

Postprzez Arapskyy w 09 Maj 2016, 14:48

No, no z roku na rok coraz więcej. Kto, by przypuszczał, że jeszcze rok temu było tak cicho.
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Niebo w Piekle

Postprzez Cromm Cruac w 09 Maj 2016, 14:54

Gryf napisał(a):Ja to wogóle widze nawiazania do mojej twórczości u tego TYPA. Nie podoba mi się to.

No jak zżynać to tylko z miszczóf.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Cze 2024, 23:08
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Niebo w Piekle

Postprzez Red Liquishert w 09 Maj 2016, 16:29

Wy tu sobie wszyscy śmieszkujecie i wytykacie błędy, a to jest po prostu... smutne.

Kiedyś literatura forumowa stała na wysokim, powtarzam, wysokim poziomie. Świetne cykle i bardzo dobrą "Samotność..." pisał Gizb, Voldi popełnił jak dla mnie przynajmniej kilka wyśmienitych utworów, Uni swoim słowotwórczym, inteligentnym stylem kładł na łopatki, a Canthir i KOSHI byli po prostu mistrzami. Czytało się to z ogromną przyjemnością, miałem się od kogo uczyć. Dlatego gdy widzę post Gryfa pouczającego autora niniejszego gniota, co jest przekomiczne, nie śmieję się, a frapuję. Oto bowiem literatura forumowa chwieje się i jeszcze chwila, jeszcze moment i padnie.

I apel do nowotwórców: ruszylibyście dupę i poczytalibyście nie takie stara opowiadania wyżej wymienionych. Pouczyli się. Popisali do szuflady. Zamiast tego wrzucacie kompletny szrot i potem dziwicie się, że dostajecie opie*dol, a na konstruktywną krytykę puszycie biedne piórka.

Tyle mam do powiedzenia :TM:
Bydlę z pana, panie Red

Za ten post Red Liquishert otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito, Universal, Voldi.
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Następna

Powróć do Teksty krótkie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości