Witam Was i zwracam się z prośbą o podpowiedź.....pograłem trochę w clear sky na moim starym kompie w win xp i teraz zakupiłem nowego kompa z vistą. Chciałbym zainstalować clear i przenieść sejvy ze starego kompa . Czy będą działać ? Czy tak w ogóle można zrobić ? Dziki za odpowiedzi i podpowiedzi.....chciałbym skończyć clear sky niekoniecznie rozpoczynając od początku...tyle tytułów czeka w kolejce
