[SZUKAM] Mod na Emisje

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Mod na Emisje

Postprzez STALKER ZERO w 01 Lip 2012, 20:07

Witam.Szukam modu na wyłączenie tytułowych emisji bądż taki , który sprawia , że częstotliwość emisji nie wzrasta wraz z tym jak sie no cóż .. opierdzielamy sie czyli nie wykonujemy głównego zadania. Zależy mi na tym modzie ponieważ chce sobie powykonywać zadania dla frakcji , ale nie moge bo te emisje mnie co chwila mnie napotykają .Z góry dziękuje i przepraszam jeżeli umieściłem temat w złym dziale lub coś innego żle zrobiłem
Awatar użytkownika
STALKER ZERO
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 01 Lip 2012, 12:54
Ostatnio był: 08 Cze 2019, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Mod na Emisje

Postprzez CzechovWolny w 31 Sie 2012, 11:26

Przyłączam się
Awatar użytkownika
CzechovWolny
Stalker

Posty: 52
Dołączenie: 02 Sie 2012, 08:05
Ostatnio był: 24 Lut 2023, 23:28
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -6

Re: [SZUKAM] Mod na Emisje

Postprzez tomasz4815 w 31 Sie 2012, 11:59

Tutaj macie specjalną wersję "Atmosfear" autorstwa Cromm Cruac. Powinna Wam się spodobać. :caleb:
Emisje można wyłączyć zmieniając linijkę w pliku konfiguracyjnym. W którym to Wam niestety nie powiem, bo zwyczajnie nie pamiętam ale Cromm napewno Wam już pomoże.

A jak nie chcecie ściągać moda to zajrzyjcie tu.
:

Jeśli u Was kiepsko z angolem to powiem Wam, iż trza zrobić tak:
1)Znajdź plik xr_surge_hide.SCRIPT
2)Otwórz go notatnikiem itp.
3) Znajdź linijkę: cur_prop=(jakaś liczba, niepamiętam)
4) Zmień ją na: cur_prop=1 albo cur_prop=5
Jak coś to dajcie znać czy podziałało.
Awatar użytkownika
tomasz4815
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 17 Lut 2011, 12:46
Ostatnio był: 12 Lut 2019, 14:53
Miejscowość: Tam, gdzie atik czołgiem jeździ.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 97


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość