Jakie mody do Clear Sky?

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Jakie mody do Clear Sky?

Postprzez BeF1990 w 28 Wrz 2020, 11:05

Witam,
przymierzam się właśnie do kolejnego podejścia do CS, bo jest to jedyna część z obecnej serii, której nie przeszedłem, i która zawsze mnie zniechęcała swoimi bugami, problemami itp.

Minęło jednak sporo czasu i scena moderska jak zawsze urozmaiciła grę o wiele swoich tworów. Chciałem zapytać się jakie mody i/lub fanowskie patche polecacie? Chciałbym zagrać w CS w wersji, która maksymalnie "odrobaczonej" z ewentualnymi udoskonaleniami graficznymi.

Sam zastanawiam się nad:
- Clear Sky Complete
- Sky Reclamation Project (SRP)

Będę bardzo wdzięczny za pomoc i sugestie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BeF1990
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 25 Wrz 2011, 11:43
Ostatnio był: 28 Wrz 2020, 21:50
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Jakie mody do Clear Sky?

Postprzez tom3kb w 28 Wrz 2020, 11:54

Z tych po polsku nowszych to może:
Yoctosfera
OGSM Extended lub starsza wersja OGSE 1.8CE
albo stary SGM dla CS.

Zmieniają gameplay, grafikę, bronie, pancerze, trochę zadań dodają czy tam szukania jakichś dokumentów.

Jak lubisz szarobure kolorki jak Misery to do CS był Mystery.
To tak na szybko.
Ogólnie z modami do CS to nie poszalejesz.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Jakie mody do Clear Sky?

Postprzez Ciejmuciej w 28 Wrz 2020, 13:51

Awatar użytkownika
Ciejmuciej
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 18 Lut 2015, 15:28
Ostatnio był: 01 Paź 2020, 09:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Re: Jakie mody do Clear Sky?

Postprzez BeF1990 w 28 Wrz 2020, 21:50

A co będzie najbliższe oryginałowi? W senie, która modyfikacja najmniej ingeruje w materiał źródłowy?
Awatar użytkownika
BeF1990
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 25 Wrz 2011, 11:43
Ostatnio był: 28 Wrz 2020, 21:50
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

Re: Jakie mody do Clear Sky?

Postprzez Rizun w 20 Lis 2022, 10:37

Witam po dłuższej nieobecności :D Wybaczcie, że odkopuje temat, ale zasadniczo szukam tego co w temacie, a nie chce zaśmiecać forum nowymi wątkami. SoC i CoP mam za sobą już po wielokroć. CS przeszedłem raz czy dwa (czyste i Complete bodaj) i chcę sobie je przypomnieć. Bardzo miło wspominam modyfikację Autumn Aurora do SoC i tu mam pytanie - czy możecie polecić jakiegoś moda, który jest najbliższy tej modyfikacji - tyle, że do Clear Sky. Z góry dzięki za propozycje.
Awatar użytkownika
Rizun
Stalker

Posty: 101
Dołączenie: 20 Sty 2012, 19:34
Ostatnio był: 02 Gru 2022, 10:12
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości