Clear Sky Complete + dowolny mod na broń?

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Clear Sky Complete + dowolny mod na broń?

Postprzez Amczek w 05 Maj 2022, 17:03

Brakuje mi jak cholera broni ale nijak nie mogę połączyć Clear Sky Complete z dwoma (bo tylko dwa znalazłam - Arsenal Overhaul i stcs Weapon Pack).

Czy są na to jakieś magiczne sztuczki czy tricki?
A może są inne mody na dodatkową broń (nie re-texture), które bedą współpracować?

Complete robi grę mega grywalną, szybką i ładną.... ale broń....

Doceniam każdą sugestię


wersja z GOG
Amczek
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 24 Mar 2022, 05:50
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Clear Sky Complete + dowolny mod na broń?

Postprzez Cromm Cruac w 06 Maj 2022, 03:04

Polecam moje Atmosfear i Absolute Texture Packs: Nature i Structures - gra też ładna (może nawet ładniejsza :P ) a można doinstalować weapon packi
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Clear Sky Complete + dowolny mod na broń?

Postprzez Amczek w 07 Maj 2022, 08:17

Ano właśnie ten problem że gra się nie wczytuje (a witamy w świecie dorosłych nie mam czasu aby znopwu zaczynać bo gram kiedy mogę a to mało czasu :( ) jak wywalam Complete i od nowa instaluję - więc nowe mody nie wchodzą w grę... :(
Amczek
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 24 Mar 2022, 05:50
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Clear Sky Complete + dowolny mod na broń?

Postprzez Mruk w 07 Maj 2022, 22:37

A szkoda ze nowych nie chcesz.
Ponieważ polecam mody od Pana Cromm Cruac, i uwierz, że przy nich Complete to nic specjalnego
ı̣ǝsuǝʇ opǝ

Za ten post Mruk otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cromm Cruac.
Awatar użytkownika
Mruk
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 12 Cze 2016, 21:45
Ostatnio był: 10 Sie 2022, 22:49
Miejscowość: Blüdhaven
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 20


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości