[Special Free Play Story MOD]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez tolek73 w 26 Maj 2009, 15:30

zebredee11 napisał(a):Witam. Przepraszam,ale problem jest już nie aktualny. Udało mi się pobrać tego moda w wersji angielskiej. Po zmianie w pliku localization z eng. na pol. i w pliku text z eng. na pol. mod działa. Co prawda tekst jest pomieszany, angielski z polskim, ale i tak jest o wiele lepiej niż w wersji japońskiej.Jestem na wysypisku i jak na razie żadnych problemów.
EDIT
Na oświetleniu dynamicznym, ikony ekwipunku, mapka,ekran ładowania są zrąbane. Problem znika gdy wezmę na oświetlenie statyczne. Podejrzewam moją kartę Radeon 4850, ale pewny nie jestem. Będę wdzięczny za pomoc.

Witam
Mam prośbę, jakbyś mógł podać skąd ściągnąłeś ang. wersje byłbym wdzięczny , bo też mam wersję japońską która działa ale w ząb nie rozumiem tych krzyżyczków thx.
Awatar użytkownika
tolek73
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 19 Kwi 2009, 18:45
Ostatnio był: 02 Lip 2016, 18:44
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez pietrucha w 26 Maj 2009, 16:10


Mam prośbę, jakbyś mógł podać skąd ściągnąłeś ang.


Nie widzisz na samej górze podanego linka do wersji ang?
Awatar użytkownika
pietrucha
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 13 Maj 2009, 17:59
Ostatnio był: 31 Gru 2011, 18:42
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez Normandia w 26 Maj 2009, 17:35

Mam pytanie, czy była by możliwość wrzucenia tego moda na np. OdSiebie. com lub coś takiego bo torent to tydzień będę pobierał...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez zebredee11 w 26 Maj 2009, 20:01

Tego moda pobrałem z linka podanego przez The Witcher . Trwało to długo. Kilka dni nie było seda .Pobrałem go nagle w ciągu paru godzin. Warto było czekać. Grałem we wszystkie większe mody. Ten plasuje się w czołówce. Chętnie bym go udostępnił, tylko nie wiem jak.
Ostatnio edytowany przez zebredee11, 26 Maj 2009, 20:12, edytowano w sumie 1 raz
zebredee11
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 10 Mar 2009, 20:03
Ostatnio był: 15 Wrz 2009, 17:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez caleb59 w 26 Maj 2009, 20:08

Wstaw pobrany plik w calosci za posrednictwem serwisu http://www.yousendit.com/ (kliknij na Przegladaj i dodaj spakowany plik z modem - poczekaj az wysle sie calosc - obys mial szybki upload - po czym wklej otrzymanego linka do moda w tym temacie - niestety aby wyslac za darmo musisz zalozyc tam darmowe konto).

Nizej znalazlem instrukcje:

http://www.magazyninternet.pl/artykul/4 ... pliki.html

Jesli mimo wszystko nie dasz rady wyslij plik na http://www.megaupload.com
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2689
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 17:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez The Witcher w 02 Cze 2009, 18:38

Dla zainteresowanych jeszcze jeden (moim zdaniem lepszy) filmik:

TUTAJ
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 25 Maj 2024, 13:20
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez Lechu Kat w 02 Cze 2009, 23:07

Witam. Polecam mod szczerze i od serca wszystkim którzy lubią trudną rozgrywkę. I to bardzo. Plus nowe tekstury, i cała reszta w opisie. Oczywiście jeżeli nie odrzuci Was kaszana w napisach. Pozdrawiam.
Lechu Kat
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 02 Cze 2009, 22:56
Ostatnio był: 02 Lut 2016, 23:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez Normandia w 03 Cze 2009, 17:52

Ponawiam swoją prośbę o wrzucenie tego moda na coś innego niż torrent. Zwracam się z prośbą głównie do tych co już to mają i grają.... Ludzie podzielcie się...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez Lechu Kat w 04 Cze 2009, 07:01

Chyba w końcu się udało. Link do moda: http://www.megaupload.com/?d=CMI1JV0C
Lechu Kat
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 02 Cze 2009, 22:56
Ostatnio był: 02 Lut 2016, 23:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez caleb59 w 04 Cze 2009, 15:24

Dzieki @Lechu Kat za link! ;)
Pobralem, dodalem patch 1.0004, odpalilem i poki co mam pozytywne wrazenia (dziala plynnie)!
Musialem zmienic wpis w "localization.ltx" na "pol" i zmienic nazwe folderu z tekstami z "eng" na "pol" bo inaczej wysypywalo gre na starcie (gwoli scislosci dziala tez gdy wogole wywali sie plik "localization.ltx" BEZ zmiany nazwy folderu z "eng" na "pol" ale wtedy jest jeszcze gorzej bo w miejscu nowych przedmiotow itd. jest sieczka)...
Mam prosbe - plikow nie jest za duzo i moglby ktos zajac sie spolszczeniem bo poki co jest mieszanka polsko-angielska (@The Witcher - klamiam sie nisko w Twoim kierunku ghe! :D )...
Opinii o modzie poki co nie mam bo musze dluzej pograc - narazie uruchamia sie i dziala plynnie co juz jest plusem - zobaczymy jak bedzie dalej - prosze kogos o zrobienie/przetlumaczenie tekstow w "gamedata/config/text"...
-----------------------------
Z ostatniej chwili:
Dreczace w tym modzie jest to ze kazda bron ma strasznie wysoki poziom skutecznosci trafiania i obrazen co skutkuje tylko tym ze ciezko przezyc chociazby poczatkowe starcie z bandytami (autor napisal ze to ma byc realistyczne) - na szczescie to dziala w dwie strony i my tez mamy konkretna sile ognia (na poczatku od Wilka dostajemy AK-47 z amunicja) - motyw z obrazeniami przypomina mi ludzaco moda AMK 1.4 wiec kto to lubil tu tez nie bedzie zawiedziony...

Do tego zauwazylem jednego buga dotyczacego noszenia broni na ramieniu przez NPC:

Image

Natomiast penetrowanie Zony noca to juz istny hardcore i bez latarki/noktowizora nie wylaz - kto uwielbia tak mroczne noce (pozdro @dorian) bedzie zadowolony z grania w tego moda:

Image

BTW radio - radze nie odpalac wszystkich czestotliwosci za razem bo bedzie sieczka a nie dzwiek - autor napisal ze sa z tym problemy i lepiej nie odpalac kazdej czestotliwosci za raz bo skrypt nie wyrabia i nie potrafi zastopowac poprzedniej nuty - dlatego odpalamy jedna z 3 czestotliwosci i czekamy az skonczy sie muzyczka wtedy mozemy dopiero odpalic ktoras z dwoch poprzednich (dziwny patent ale coz zrobic)...

Jak znajde cos jeszcze to dopisze...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2689
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 17:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez Normandia w 07 Cze 2009, 17:35

Gram w tego moda i znalazłem pewien błąd, nieśmiertelnego Bruera w X18. Wystrzelałem w niego tyle amunicji że pluton wojska bym zabił a gość dalej stoi dostał też z RPG i nic ktoś ma jakiś pomysł???
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez Raith w 17 Cze 2009, 19:32

2 opcje - albo bug, albo podrasowany mistrz burerów z OL, ja w tamtego wpakowałem 4 strzały z granatnika.
There are too many assholes but there is not enough of bullets
Image
Image
Awatar użytkownika
Raith
Stalker

Posty: 69
Dołączenie: 05 Cze 2009, 21:51
Ostatnio był: 08 Gru 2021, 15:58
Miejscowość: Centrum Zony
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości