[Special Free Play Story MOD]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez Normandia w 24 Cze 2009, 22:59

Raith napisał(a):
Normandia napisał(a):Gram w tego moda i znalazłem pewien błąd, nieśmiertelnego Bruera w X18. Wystrzelałem w niego tyle amunicji że pluton wojska bym zabił a gość dalej stoi dostał też z RPG i nic ktoś ma jakiś pomysł???


2 opcje - albo bug, albo podrasowany mistrz burerów z OL, ja w tamtego wpakowałem 4 strzały z granatnika.



Udało mi się pokonać tego przeciwnika ale nie obeszło się bez edycji parametrów broni. A i tak sporo musiałem się nastrzelać...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez Crisu w 25 Cze 2009, 10:33

Chodzi o białego rambo...? Tak, cholernie wytrzymała menda.
Jedynym wyjściem na zgładzenie tego ścierwa jest walić ile wlezie.
Nie jest nieśmiertelny. Po prostu bardzo wytrzymały.
Najlepiej sadzić do niego ze strzelby, obrzucać granatami i koniec z nim.
Celuj w głowę. Granaty rzucaj z wyprzedzeniem.

Miałem ten sam problem - myślałem, że to bug bądź nieśmiertelność Burera.
Jednak nie, da się go załatwić. I tak właśnie zrobiłem.
Strzelba i granaty, ot co.

---

A Ty Raith nie cytuj całych wypowiedzi znajdujących się na Tobą. To zbędne i logiczne.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez Normandia w 27 Cze 2009, 15:32

Bruer padł z Saigi ale nie obyło się bez edycji parametrów broni, a i tak trochę musiałem w niego postrzelać. Mam kolejny problem tym razem w magazynach wojskowych. Znalazłem granatnik dla powinności i chciałem wykonać zadanie ataku na bazę wolności. Zadanie zleca gość o ksywie Czacha, a problem ma taki że zaraz po przyjęciu zadania Czacha ginie od kuli snajpera z wierzy. Mam pytanie, czy żeby przyjąć to zadanie muszę wykonać jakieś inne??
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez Crisu w 27 Cze 2009, 17:51

Zwróć się do Czachy o to by dał Ci zadanie z wyeliminowaniem snajpera lub po prostu zrób to własnoręcznie. Skoro chcesz przeprowadzić atak na bazę Wolnych to z pewnością jesteś im przeciwny, tak więc śmierć jednego więcej nie powinna zrobić Ci różnicy.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez Normandia w 27 Cze 2009, 23:42

Problem w tym że biorę to zadanie od Czachy i kiedy wychodzę z menu rozmowy Czacha pada trafiony kula snajpera. Próbowałem też najpierw zdjąć snajpera i prawie się udało podeszliśmy do muru jeden z powinności zastawił ładunek dostałem informację żeby zdjąć pozostałych snajperów i nim zdążyłem zareagować wszyscy z powinności leżeli martwi...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Normandia
Stalker

Posty: 169
Dołączenie: 25 Maj 2009, 21:16
Ostatnio był: 09 Cze 2013, 20:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Re: Special Free Play Story MOD

Postprzez Crisu w 28 Cze 2009, 10:37

Nie widzę innego wyjścia niż wejść do bazy Wolności, zawitać na wieży, na której się usadowił i sprawić, że już nigdy nie odda żadnego strzału. Dopiero potem wziąć misję.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości