[ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Fenishi w 09 Gru 2010, 22:51

Być może @kaczor1991 popełnił jakiś błąd podczas instalacji moda. U mnie, podczas około 15 godzin gry (aktualnie mam przerwę i nie gram w nic) nie zanotowałem ANI JEDNEGO WYLOTU - i to nawet na początkowym etapie gry. Kompletnie zero - ten mod to najstabilniejszy mod, w jakiego w życiu grałem :D
"Tsurushita kuzuki koyoi de ikutsu...?"
Awatar użytkownika
Fenishi
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Maj 2010, 18:49
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 18:46
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Reklamy Google

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Piterxd w 09 Gru 2010, 22:58

Ja mogę tylko potwierdzić stabilność moda. Nie miałem ani jednej zawiechy podczas gry. Bardzo szybko gra się wczytuje na nim (porównując np z NS)
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez kaczor_1991 w 10 Gru 2010, 00:04

Widziałem wyjaśnienie w pierwszym, ale liczyłem że to się zdarza raz na kilka przypadków, raz na kilka godzin, a mi wyloty biegają stadami:(

Nie stosuje szybkich (serce boli, bo lubię często zapisywać stalka, a takie ciągłe wychodzenie psuje klimat), i gram na patchu 1.kilka zer i 4.

A co do miodności... ech... co mi po niej jak nie uda mi się tam dojść:( No ale jeszcze kilka razy spróbuje.
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez blazejro w 10 Gru 2010, 00:14

Przeinstaluj moda, albo na nowo go ściągnij i potem zainstaluj. Wtedy powinny zniknąć problemy z wylotami
to jest hołd dla Tych co noszą blizny, dla Tych co przelali krew w imię Ojczyzny
Awatar użytkownika
blazejro
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 10 Maj 2010, 15:05
Ostatnio był: 10 Lut 2021, 00:04
Miejscowość: Ursynów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez MiedzianeJaja w 10 Gru 2010, 13:22

Mam pytanie czy otwierane przez Tropiciela przy pomocy artefaktów ukryte ścieżki rzeczywiście znikają po tygodniu tak jak mówił ? Czy tylko tak gadał ? Chodzę ze znalezionymi artami i nie chce otwierać ścieżek bojąc się że mogły by zniknąć akurat jak będą potrzebne.

SCRZYDLO napisał(a):Siema.... Cos nie ogarniam pewnych spraw w Radarze. :(

Po primo: za cholerę nie mogę znaleźć tego trupa co ma schematy do minigun'a

Facet leży na skałach w Radarze. Też miałem problem żeby go znaleźć.

Image
Image
Image

SCRZYDLO napisał(a):Po trzecie primo ultimo: Jak mam się dostać do prypeci?? po ostatnią część schematu do mini

Drogę z Radaru do Prypeci tę sama co w samym SOCH otwiera Łukasz (dowódca Wolności) po wykonaniu dla niego zadania przyniesienia z rozbitego w Radarze helikoptera radioaktywnej skrzynki.
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez kaczor_1991 w 10 Gru 2010, 14:00

Dobra, w miarę daje rade. Wybiłem buerery i dostałem od charona zadanie dostania się do czarnobylu-2. Podobno otworzyło się jakieś przejście, ale nie mogę go znaleźć... Chodzę po całym piętrze obserwując na zmianę raz jedną raz drugą stronę korytarza, ale nie widzę niczego, czego bym wcześniej nie widział, jedyne na tym piętrze zamknięte drzwi wciąż są zamknięte (jak się wyjdzie z tego pokoju z charonem i się idzie wzdłuż prawej ściany to po zakręcie jest to wejście do pomieszczenia z kupą gruzu gdzie po drugiej stronie są jakieś "drzwi"(bardziej przypominają drzwi garażowe) ale też zamknięte a wracając na korytarz i idąc dalej w prawą stronę są właśnie te pancerne drzwi o których mówiłem na początku, ale zachowują się jak tekstura, jakby ich nie było, jakby były tylko namalowane na ścianie).

Jakby mógł ktoś coś doradzić, a najlepiej rzucić jakiegoś screena pokazującego dokłądnie samo przejście, gdzie jest umiejscowione?
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez MiedzianeJaja w 10 Gru 2010, 14:10

kaczor_1991 napisał(a):...dostałem od charona zadanie dostania się do czarnobylu-2. Podobno otworzyło się jakieś przejście, ale nie mogę go znaleźć...

viewtopic.php?f=49&t=6514&p=116436#p116436

PS.
Ej co mam zrobić jak szedłem z dokumentami Krugłowa do Mrocznej Doliny przez Roztok i nagle mnie okradli bandyci ?
Załatwiam jednego w przyczepie z noża ale ma tylko strzelbę bez nabojów i dokument Siemienieckiego. A na zewnątrz siedzi kilku z innych kałaszami i zaraz mnie rozwalają na strzępy.

PS 2. Cwaniacko się odsejwowałem wcześniej, schowałem graty w skrytce a po "okradzeniu" uciekłem. Wprost do skrytki. Wróciłem na miejsce zasadzki jako "czołg-terminator" :E I skosiłem wszystkich bandytów.
I moje pytanie. Czy to mi czegoś nie zablokuje w dalszej grze ? Jak ta cała akcja ma przebiegać poprawnie wg fabuły ?
No i gdzie są ukradzione graty (zostawiłem sobie stary abakan i 50 amunicji które ukradli) ?
Ostatnio edytowany przez MiedzianeJaja 10 Gru 2010, 14:47, edytowano w sumie 3 razy
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez kaczor_1991 w 10 Gru 2010, 14:21

Nie pomyślałem, żeby poszukać w tamtym temacie, dzięki za pomoc teoretyczną, teraz czas to sprawdzić w praktyce;]

EDIT: udało się, jupi:)
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez ulvhedin w 10 Gru 2010, 21:10

Dla zainteresowanych:

Do Zewu pasują shadery i większość tekstur ze Stalker Complete 2009.

Więcej na ten temat tu:
viewtopic.php?f=49&t=4886&start=192

screeny:
http://img822.imageshack.us/gal.php?g=s ... 92247l.jpg
Ostatnio edytowany przez ulvhedin 11 Gru 2010, 11:21, edytowano w sumie 2 razy
| Intel Core i5-2500K 3.3GHz + Grand Kama Cross | Asrock Z68 Pro3-M | Kingston HyperX 2x4GB DDR3-1600 Dual Chanel | ASUS EAH6950 DCII/2DI4S/1GD5 | Samsung SpinPoint F3 HD502HJ + HD103SJ | Be quiet! Straight Power CM E8-CM-580W | Fractal Design Define R3 Black Pearl | Iiyama ProLite PLE2473HDS-B1 24" LED Black | MX518 |

Za ten post ulvhedin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Bambosz107.
Awatar użytkownika
ulvhedin
Tropiciel

Posty: 262
Dołączenie: 02 Lis 2010, 19:47
Ostatnio był: 19 Paź 2021, 13:03
Kozaki: 63

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Piterxd w 10 Gru 2010, 22:55

ulvhedin napisał(a):Do zainteresowanych:
do Zewu pasują shadery i większość tekstur ze Stalker Complete 2009.
Więcej na ten temat tu:
viewtopic.php?f=49&t=4886&start=192
screeny:
http://img822.imageshack.us/gal.php?g=s ... 92247l.jpg


To żeś Amerykę odkrył :P Oczywiste jest że tekstury pasują od innych modów. Wyjątki to foldery z teksturami potrzebnymi do części moda np folder ui, act, intro, map itd. A shadery jakie byś nie wziął to będą pasować.
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez kocur21 w 11 Gru 2010, 16:35

Poddaje się, jak mam wyjść z elektrowni do prypeci, biegam od wczoraj i dalej nie mogę się wydostać z tej lokacji. Kiedy grałem w "normalnego" stalkera to pamiętam jak wejść, ale na tym modzie jak mam wyjść. Pomoże ktoś, stalker v 1.4, v moda rozszerzona z patchem 06.10. Mam tylko zaznaczone przejście do sarkofagu i z powrotem oraz do bunkra i z powrotem. HELP
I'm online always. Really, if you do not believe, check!
Intel I5 4460 (4 x 3.2 Ghz), DDR4 16 GB, GeForce GTX 1660 OC 6G, 4 x 1 TB , zasilacz 500 W
Awatar użytkownika
kocur21
Stalker

Posty: 100
Dołączenie: 02 Sie 2010, 12:37
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 01:38
Miejscowość: Zadupie/Podświat/Żagań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 23

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez MiedzianeJaja w 11 Gru 2010, 17:25

kocur21 napisał(a):Poddaje się, jak mam wyjść z elektrowni do prypeci, biegam od wczoraj i dalej nie mogę się wydostać z tej lokacji. Kiedy grałem w "normalnego" stalkera to pamiętam jak wejść, ale na tym modzie jak mam wyjść. Pomoże ktoś, stalker v 1.4, v moda rozszerzona z patchem 06.10. Mam tylko zaznaczone przejście do sarkofagu i z powrotem oraz do bunkra i z powrotem. HELP


Przejście do Prypeci otwiera się dopiero wtedy kiedy Charon (przywódca Monolitu) da Ci zadanie przyniesienia od Doktora z Prypeci kontenera z lekarstwami. Musisz zejść na dół (tam gdzie trzeba było zabić Burery) i iść trzymając się CAŁY CZAS prawej ściany (Jeżeli są drzwi to wchodzisz i idziesz dalej wzdłuż tej samej ściany wstecz). W końcu trafisz do krętych schodów w górę. Tam jest przejście do hangaru z którego wychodzisz na plac przed elektrownią.
a wyjście do Prypeci jest jak zwykle tu:
Image

Za ten post MiedzianeJaja otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kocur21.
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości