Obrona granic

Było ciemno, wysoki sądzie, twierdziła, że skończyła 18 lat. Naznaczony obudził się z krzykiem.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Obrona granic

Postprzez sienio w 07 Gru 2007, 19:16

Mam taki problem\pytanie. W obozie Wolności pogadałem z Łukaszem, wybiłem grupę Czachy za płotem. Potem dostałem misję obrony granicy... Udaję się na miejsce do posterunku przy barierze, wybijam do nogi atakujących kolesi z Monolitu. Gadam z dowódcą posterunku dostaję od niego kasę i podziękowania... potem udaję się do Łukasza, ale ten misji mi nie uznaje. To samo mam w PDA - misja nie zakończona. Co robię źle?
sienio
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 07 Gru 2007, 19:10
Ostatnio był: 07 Gru 2007, 21:08
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Microtus w 07 Gru 2007, 19:37

Misja ochrony granicy to się chyba tyczy mutantów a nie monolitowców.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez swatu w 07 Gru 2007, 19:49

Pierwszy raz jest tam monolit.
...the right man in the wrong place can make all the diffrence...
swatu
Stalker

Posty: 92
Dołączenie: 14 Sie 2007, 20:41
Ostatnio był: 04 Lip 2008, 21:24
Miejscowość: x12
Kozaki: 0

Postprzez Michu w 07 Gru 2007, 20:28

Microtus napisał(a):Misja ochrony granicy to się chyba tyczy mutantów a nie monolitowców.


Ochrona granicy jest przed monoliciarzami, atakują oni przy wejściu do Czerwonego Lasu.

Najwyraźniej jakiś BUG, choć nie wiem czy te zadanie też dostaje się od łukasza. Bynajmniej nie robiłem misji u wolności, oprócz obrony granicy , ale to co innego.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Postprzez Infernal w 07 Gru 2007, 22:57

To jest dosyć głupi błąd. Nawet jak przeszedłem to i zaliczyłem w Łukasza jako quest wykonany to i tak po powrocie z Prypeci znów się uaktywnił. Ewentualnie można wytłuc mutanty wlokące się przy granicy, ale sądzę, że po powrocie z innej strefy, albo po pójściu dalej z fabułą to pewnie i tak quest znowu się uaktywni... A jeśli zrezygnujemy z questa mówiąc o tym Łukaszowi to
Infernal napisał(a):Po odmówieniu wypełnienia misji spojrzałem na PDA i zauważyłem zadanie którego się nie podjąłem. Spojrzałem gdzie jest cel misji...
Image
Faktycznie było tam 2 kolesi w egzoszkieletach i co jakiś czas respawnowała się obok nich pijawa.
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Postprzez sienio w 08 Gru 2007, 02:34

Żadnej pijawy nie widziałem, a kolesi wytłukłem wszystkich, :) nawet tych w egzoszkieletach.
sienio
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 07 Gru 2007, 19:10
Ostatnio był: 07 Gru 2007, 21:08
Kozaki: 0

Postprzez defekator w 08 Gru 2007, 06:53

Infernal napisał(a):To jest dosyć głupi błąd. Nawet jak przeszedłem to i zaliczyłem w Łukasza jako quest wykonany to i tak po powrocie z Prypeci znów się uaktywnił. Ewentualnie można wytłuc mutanty wlokące się przy granicy, ale sądzę, że po powrocie z innej strefy, albo po pójściu dalej z fabułą to pewnie i tak quest znowu się uaktywni... A jeśli zrezygnujemy z questa mówiąc o tym Łukaszowi to
Infernal napisał(a):Po odmówieniu wypełnienia misji spojrzałem na PDA i zauważyłem zadanie którego się nie podjąłem. Spojrzałem gdzie jest cel misji...
Image
Faktycznie było tam 2 kolesi w egzoszkieletach i co jakiś czas respawnowała się obok nich pijawa.


U mnie ten quest nazywa się "Obroń stalkerów w Agropromie" czy jakoś tak. Uaktywnia się po prostu przy ponownym wejściu do lokacji (nie zawsze, ale na pewno nie zależy od misji z granicą, bo jej jeszcze nie wziąłem), bandytów nie ma, jest 2 stalkerów w egzoszkieletach, pijawki nie ma, quest kończy się (pomyślnie) po zmianie lokacji.

A obrony granicy nie zleca chyba Łukasz, ale nie jestem pewien.

Ja gram na 1.0005.
Ostatnio edytowany przez defekator 09 Gru 2007, 15:42, edytowano w sumie 3 razy
Awatar użytkownika
defekator
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 06 Gru 2007, 13:54
Ostatnio był: 18 Gru 2007, 02:53
Kozaki: 0

Postprzez Infernal w 08 Gru 2007, 13:39

No pijawy to tam nie będą czekały, aż wy łaskawie podejdziecie pomóc kolesiom :P To już zależy od szczęścia ile razy spotkamy tam pijawę. Respawny są tam wyjątkowo losowe i 2 razy pijawa mi się pojawiła przed oczyma. Trzecią widziałem z daleka jak tych dwóch kolesi w nią śrutowało. I respawnują się one tylko podczas tego questa. Nawet jednego egozszkieleciarza zdołały zabić :wink: Co do tego, że on się uaktywnia przy przejściu z lokacji na lokację to się nie zgodzę, gdyż nie raz przełaziłem to do baru, albo czerwonego lasu. Po powrocie z Prypeci do magazynów przejrzałem wszystkie questy jakie mam, bo chciałem jeszcze połazić po Zonie i powypełniać questy zanim przejdę grę i TEGO ZADANIA JESZCZE NIE BYŁO! Miałem tylko po raz drugi "obroń granicę" mimo wcześniejszego wykonania go. Dopiero po odmówieniu pojawił się napis,że mam nowe zadanie i zielony znaczek w PDA przy "ZADANIA". No i olałem ten quest ciepłym moczem i połaziłem dalej po wszystkich lokacjach, a quest dalej widniał w PDA. Tak w ogóle to może zależy to od patcha, jak i kiedy mamy tego questa z "bandytami w Agropromie". Ja mam 1.0003.
Ratuj dżender - dzieci precz ze szkół!

Infernal
Wygnany z Zony

Posty: 508
Dołączenie: 02 Paź 2007, 17:29
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 01:40
Kozaki: 3

Re: Obrona granic

Postprzez Horajzon w 27 Kwi 2021, 14:06

Ja mam także taki sam kłopot, tyle że zadanie dostałem od Łukasza, zaraz po tym jak doniosłem mu o Powinności ukrywającej się niedaleko bazy Wolności. Wtedy oczywiście dostałem zlecenie by wesprzeć Wolność w ataku na Powinność, a po wykonaniu zlecenia wróciłem się do Łukasza po nagrodę, którą otrzymałem. Potem miałem zlecenie by odnaleźć kabla i zdemaskować jego współpracownika, a następnie obydwu zlikwidować, co też zrobiłem. Po powrocie do Łukasza znowu dostałem nagrodę i kolejne zlecenie - pomóc w obronie bariery. Po wykonaniu zlecenia (czyli odparciu ataku Monolitu i trzech nibypsów (nwm skąd się one tam wzięły)) wróciłem do dowódcy bariery, który dał mi nagrodę, ale zadanie wciąż było aktywne. Wróciłem się do Łukasza, ale ten nie widział tego zadania jako zakończonego (możliwe, że to dlatego, że jeden z trzech nibypsów mi uciekł, ale nie sądzę bo skoro dostałem już jedną, mniejszą nagrodę to powinienem mieć zakończone zadanie).
Tetralogia S.T.A.L.K.E.R.: Na skraju Otchłani (moja własna)
- Trzecia szansa (w trakcie pisania)
- Niechciany (planowane)
- Serce z kamienia (planowane)
- Centrum Pustki (planowane)
Awatar użytkownika
Horajzon
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 20 Sty 2021, 12:51
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości