Mod na hełmy i magazynki oraz kamizelkę

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Mod na hełmy i magazynki oraz kamizelkę

Postprzez maniakes w 27 Lis 2014, 19:04

1. Czy istnieje jakiś mod do ShoC, który dodaje hełmy (nawet niedające się nosić, jakies tam quest itemy itp.) bo chodzi mi tylko o pożyczenie z niego samego modelu ogf, bo konwersja modeli z CoP przerasta moje umiejętności a nie chce mi sie dzisiaj wieczorem nagle zostać grafikiem 3D, co pewnie zreszta jest niewykonalne ;-)

2. Próbował ktoś wycinać z moda np. Zone of Alienation, sam bajer z magazynkami do broni? ROzważam taki - być może szaleńczy - pomysł i nie wiem, czy warto w ogóle próbować, na ile te magazynki są głęboko posplatane ze skryptami i czy realne jest ich wycięcie i wklejanie do innego moda (AA2+TS2).
maniakes
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 31 Paź 2014, 01:36
Ostatnio był: 26 Gru 2014, 13:02
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Odp: Mod na hełmy i magazynki oraz kamizelkę

Postprzez Poldzer w 27 Lis 2014, 20:56

Ad1. Zobacz Arsenal mod.

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Mod na hełmy i magazynki oraz kamizelkę

Postprzez maniakes w 27 Lis 2014, 21:05

Niestety, pudło. Arsenal Mod dodaje tylko nowe giwery, hełmów tam żadnych nie ma.
maniakes
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 31 Paź 2014, 01:36
Ostatnio był: 26 Gru 2014, 13:02
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Mod na hełmy i magazynki oraz kamizelkę

Postprzez Pangia w 27 Lis 2014, 21:23

Na pewno ktoś już wycinał patent z magazynkami z jakiegoś moda, i to skutecznie, ale nie mam pojęcia kto to zrobił. Gdzieś to na forum jednak powinno być.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Mod na hełmy i magazynki oraz kamizelkę

Postprzez maniakes w 27 Lis 2014, 21:41

W sumie to wyjęcie odpowiadających plików nie jest takie trudne, przerzucenie dźwięków, modeli, tekstur odpowiadających za magi też nie, ani plikó ltx. Gorzej ze skryptami, z tego co widzę, to bez ingerencji w bind_stalker.script się nie obędzie, narazie moje próby kończą się wysypywaniem innych skryptów:

Kod: Zaznacz wszystko
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...w of chernobyl\gamedata\scripts\bind_artefact.script:58: attempt to index field 'actor' (a nil value)


Jako że na skryptach się nie znam, to usuwam takie rzeczy metodami prób i błędów i porónywania "na oko" skryptó z różnych modów :D Życzcie mi powodzenia ;-)
maniakes
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 31 Paź 2014, 01:36
Ostatnio był: 26 Gru 2014, 13:02
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Mod na hełmy i magazynki oraz kamizelkę

Postprzez mCq w 13 Gru 2014, 07:17

Pozwolę sobie odkopać troszku - magazynki są w modzie "Krwawy Szlak", który jest moderowany przez scigacza. Pamiętam, swego czasu, nelson82 chyba próbował to wyciągać i zrobić z tego "minimoda". Poszukaj w gotowych modyfikacjach tematu jego autorstwa.
Awatar użytkownika
mCq
Tropiciel

Posty: 345
Dołączenie: 26 Sty 2012, 18:15
Ostatnio był: 21 Sie 2023, 21:48
Miejscowość: Brooklyn, New York
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 69


Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość