Release Body Manager Dla Cienia Czarnobyla

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Release Body Manager Dla Cienia Czarnobyla

Postprzez max1071 w 21 Kwi 2019, 21:51

Witajcie Stalkerzy..

od co od razu przejdę do tematu bo nie ma w to co się zagłębiać jak pójście po ciemku do lasu na grzyby...
chodzi mi o to czy istnieje jakiś sposób na usuwanie martwych ciał stalkerów w tej części gry?

do czystego nieba i zewu jest to zaimplementowane patrząc na skrypty w czystym niebie usuwa ciała powyżej liczby np 15 a w zewie po określonym czasie zadeklarowanym w Configu.
Do czystego nieba zaimplementowałem zmodyfikowaną wersje by działało jak w zewie prypeci i działa ono znakomicie.. ale ten tutaj do Cienia Czarnobyla nie mam pojęcia jak zrobić i czy w ogóle jest takie coś tutaj zaimplementowane.. a więc?
Awatar użytkownika
max1071
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 04 Gru 2010, 13:07
Ostatnio był: 09 Cze 2023, 20:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 23

Reklamy Google

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość