Ulubione frakcje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Bykec w 03 Wrz 2020, 20:26

Wolność kocham i rozumiem, Wolności zdradzić nie umiem.
Pomogłem?
Tak? To kozak mile widziany.

Za ten post Bykec otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk, Vaksik.
Awatar użytkownika
Bykec
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 01 Lis 2014, 20:43
Ostatnio był: 10 Wrz 2019, 10:50
Miejscowość: Ełk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Vaksik w 17 Gru 2020, 08:32

Bardzo lubię bandytów za ich muzyczkę w radiu, no i za kultowy już tekst ,,A nuuuu cheeki breeki iv damke,, Poza tym są sojusznikami najemników, a ci potrafią dobrze walczyć
Awatar użytkownika
Vaksik
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 08 Gru 2020, 08:52
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 16:54
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Tavin w 25 Lis 2022, 12:00

Ja bardzo lubię Samotników, głównie za atmosferę, która tam panuję. Są przyjaźni i zawsze ci pomogą,czuć od nich jakieś bezpieczeństwo. No i wiadomo ich styl bycia, dosyć dobrze walczą i ich sprzęt niczego sobie.
Awatar użytkownika
Tavin
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 14 Lis 2022, 11:59
Ostatnio był: 16 Gru 2022, 10:19
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Oreon w 08 Gru 2022, 22:49

Powinność - uzbrojenie, klimat militarny, zawsze miałem do nich słabość :D

Oreon
Wygnany z Zony

Posty: 15
Dołączenie: 17 Lis 2022, 15:28
Ostatnio był: 17 Mar 2023, 16:16
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Vaksik w 13 Gru 2022, 22:13

Mała aktualizacja - w Zewie (i w innych grach) moją ulubioną frakcją jest Wolność. Zrobiłem już o tym post w temacie Jaka frakcja, więc nie będe sie powtarzał. Znielubiłem za to bandytów... Pamiętam jak podróżowałem kiedyś z moim przyjacielem z Wolności, poszliśmy do obozu bandytów w kontenerach, a bandziory go rozstrzelały... Na szczęście miałem wcześniejszy zapis, więc go wczytałem i już tam nie szedłem.

Edit: kolejna mała aktualizacja, bandyci jednak są w porządku. Zacząłem nową grę w CoP i teraz gram po ich stronie, chce w końcu ukończyć grę u boku Sułtana. Jednak dalej wykonuje zadania od stalkerów, na przykład misję od Głuszca związaną z pijawkami (bo wszyscy wiemy jak kończy się gra, gdy nie zniszczymy ich gniaza... Po co Sułtan ma panować nad Skadowskiem, skoro wszystkich mieszkańców i tak wybiją pijawki? ), albo wątek Sroki od Gonty. Zakładam płaszcz, biorę kałacha, strzelba na plecy, wódka do plecaka i wyruszamy w Zonę ;).
Awatar użytkownika
Vaksik
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 08 Gru 2020, 08:52
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 16:54
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości