Reputation: find Snag...

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Reputation: find Snag...

Postprzez Vegetto_SSJ2 w 19 Paź 2009, 22:34

Witam!
Ciekawi mnie właśnie ten wątek poboczny...
:

Miałem z nim do czynienia po zakupie karabinka szturmowego od stalkera od "eksportu". Przy wyjściu ze skadovsku zagadał do mnie stalker kot, zwany Snag(wcześniej miałem sposobność pogadania z nim na temat dostarczenia mu zaginionej skrzynki). Zażądał ode mnie zwrotu "świeżo" zakupionej "Gietki", gdyż twierdził że ta broń była jego własnością, tyle że go gdzieś zgubił, czy mu skradziono, bla ba bla... Po krótkiej szamotaniny, czy miałem ją zwrócić czy nie(wybrałem opcję "leave me alone"), następnie zagadałem do kolesia od "eksportu" w celu zdobycia informacji kim tak naprawdę jest ten jegomość, miałem spuścić mu lanie, ale okazało się że gdzieś zwiał... I tu zaczyna się mój "kłopot", nie mogę go znaleźć... :( Brodacz powiedział ze poszedł do "Port Cranes", ale zastałem tam grupkę bandziorów, którzy do mnie strzelali... Czy ktoś miał sposobność ukończenia tego zadania? Liczę na mała pomoc z waszej strony. Dziękuję.
Awatar użytkownika
Vegetto_SSJ2
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 20 Lut 2009, 16:49
Ostatnio był: 13 Maj 2019, 09:12
Miejscowość: "Na skraju drogi"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Reputation: find Snag...

Postprzez Vorlax w 20 Paź 2009, 20:34

Czytaj jesli chcesz sobie calkowicie zniszczyc przyjemnosc z robienia misji

Ja jej nie robilem (:/) Ale jako ze tłumaczyłem dialogi z jupitera to wiem o co w niej sie rochodzi

:

Snag - znajduje sie na małej stacji kolejowej w Jupiterze, z tego co wynika z dialogów raczej nie mozna go znalesc od razu trzeba sie popytac stlalkerów, po znalezieniu go i daniu mu apteczki, on w podziekowani poda ci kordy skrytki z twoimi rzeczmi,.
Vorlax


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Reputation: find Snag...

Postprzez stpauli w 20 Paź 2009, 23:39

a ięc ja zrobilem tak...

:

... po incydencie z bandytami, co mnie ktos tam wysłał , poszedłem do bazy w jupiterze i patrze a razem ze mną wchodzi do bazy snagit, wiec zagaduje do niego , w pda pika ze zadanie jest succes i nic innego nie pisze zeby robic, pytam co z tymi bandytami, on mi na to ze to pomylka itp , na to ja mu fuck you, i tyle . dziwne. wyszedlem z bazy , wrocilem , snagita juz niema, wiec polazlem do tej stacyjki co kolega wyzej napisal , no i mam jakąś żółtą gwiazdkę nieruchomą , ale osobnika nie ma zadnego a na radarze jest 1. ale jak napisalem zadanie wykonane jak tylko do niego zagadalem.


pozdro

EDIT: dalsza czesc zadania...

:

...po pogaduszkach ze snagitem zasejwowałem i wyłączyłem gre, ale tak jak mówi kolega z dołu, gdy zajrzalem do skrytki w midsummerze, zadanie sie uaktualniło, no i skrytrka była pusta, połazilem popytałem, ale że jestem juz po ukonczeniu gł. wątka, zulu siedzi (lub leży) prawdopodobnie gdzies w prypeci, wiec wywnioskowalem z pda jednego z bandytów którzy chcieli mnie zabić w portach, żeby udać się na tą stacyjkę halt. polazlem tam odstrzelilem bandyte , dalem apteczke snagitowi, zabralem pda, no i polazlem do kanału gdzie mnie posłało po moje rzeczy. snagit wrocił do midsumer. zadanie wykonane.


rzeczy w skrytce oprócz twoich...


:

-kamizelka zafira ( czy jak tam sie zwie, taka sama z jaką zaczynamy gre chyba)
-kask
-cheser-13 chyba i pestki do niego,
niewiem co jeszcze bo duzo tego mi zwinął
Ostatnio edytowany przez stpauli, 21 Paź 2009, 16:49, edytowano w sumie 1 raz
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24

Re: Reputation: find Snag...

Postprzez outluke w 21 Paź 2009, 12:08

Lubie w COP fakt, ze zaleznie od twoich akcji fabula roziwja sie nieliniowo. Ale wracajac do tematu opisze jak ja wykonalem wyzej opisana misje, gdyz mysle, ze udalo mi sie rozwiazac ja do konca.
:

Po tym jak kupilem od czarnorynkowego dealera (najwyzsze pietro na Skadovsku) protecte (shotgun z obrotowym magazynkiem), przyczepil sie do mnie Snaglt (stalker stojacy blisko drzwi wejsciowych na Skadovsku, z zadaniem oddania mu broni, ktora jakoby nalezy do niego. Powiedzialem zeby sie gonil i wocilem na rozmowe do handlarza, ktory oczywiscie nie potwierdzil wersji Snaglta i oskarzyl go o ciemne sprawki. Gdy wrocilem na parter statku Snaglta juz nie bylo i dopiero Brodaty powiedzial mi, ze ruszyl gdzie s wkierunku dzwigow portowych (Port Cranes niedaleko Skadovska). Gdy tam poszedlem moglem porozmawiac z hersztem bandytow, ktory wzial mnie za poslanca od Snaglta i chcial zebym oddal mu bron. Tu sa 2 mozliwosci, albo zalatwiamy sprawe polubownie i bandyta zabiera nam bron, albo rozwalamy caly oddzial i lootujemy, przy czym znajdziemy PDA z jakas wzmianka o Sultanie (bandyta na Skadovsku). Tu pojawia sie martwy punkt questa i zajelo mi troche czasu zanim doszedlem do jego nastepnej czesci. Aktualizacja nastapila, gdy sprawdzilem swoja prywatna skrytke w piwnicy stacji Midsummer. Otoz ktos ja wyczyscil, i wlasnie znalezienie zlodzieja jest zadaniem, ktore otrzymujemy. Wskazowke daje nam medyk ze stacji Midsummer, ktory oznajmia, iz slyszal jakies strzaly w poblizu wiezy Zulusa. Gdy idziemy do Zulusa, ten opowiada, ze jakis stalker chcial sie zaprzyjaznic z jego rzeczami, ale poslal mu serie z maszynki do miesa (RP-74) i kolo ulotnil sie w kierunku opuszczonego peronu kolejowego. W budynku na peronie spotykamy bandyte, ktory rozprawial sie ze Snagltem za pomoca recznej armaty (Desert Eagle). Rozwalamy bandyte i gadamy z lezacym w pozycji embrionalnej Snagltem. Ja osobiscie dalem mu apteczke, po czym on wyjawil mi lokacje swej prywatnej skrytki (w studzience kanalizacyjnej na peronie), w ktorej odnalazlem swoje skradzione rzeczy i kilka innych fajnych fantow. Na tym konczy sie moim zdaniem jeden z ciekawszych questow w COP.
Z drugiej strony zaluje, ze nie zrobilem save przed pojsciem na peron, bo chcialbym sprawdzic alternatywne rozwiazanie questa i wyrwac chwasta (Snaglta). Jak ktos pojdzie ta droga prosze o zdanie relacji.
outluke
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 14 Paź 2009, 14:46
Ostatnio był: 18 Lis 2014, 15:21
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Reputation: find Snag...

Postprzez MOS w 23 Paź 2009, 23:06

Co do Snaglta jak wyrwiemy chwasta bez podawania mu apteczki to i tak odzyskamy fanty(wystarczy przeszukać jego plecak w poszukiwaniu PDA).
A i taki haczyk, pewny nie jestem ale jak wcześniej rozwalimy bandytów przy dźwigach portowych to zadanie raczej się nie odpali. Właśnie tak zrobiłem i mimo wykupienia wszystkiego z oferty handlarza Snaglt nie chciał ze mną zadrzeć. Czyli uważajcie do kogo strzelacie.
Awatar użytkownika
MOS
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 15 Paź 2009, 10:54
Ostatnio był: 15 Mar 2020, 20:45
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 4

Re: Reputation: find Snag...

Postprzez stpauli w 24 Paź 2009, 07:08

ja odstrzeliłem bandytów przy dźwigach i zadanie normalnie poszło dalej.
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24

Re: Reputation: find Snag...

Postprzez outluke w 24 Paź 2009, 15:08

Z tego co zrozumialem, to MOS mial problemy z zadaniem jak odstrzelil bandytow przy dzwigach przed otrzymaniem questa (przed zakupem broni od handlarza), a nie w czasie questa, bo ja np. tez ich odstrzelilem.
outluke
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 14 Paź 2009, 14:46
Ostatnio był: 18 Lis 2014, 15:21
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Reputation: find Snag...

Postprzez stpauli w 25 Paź 2009, 11:23

pewnie tak, źle zrozumiałem...
NIE CHCĘ ABY MOJA GĘBA
BYŁA KOJARZONA Z LUDŹMI
KTÓRYCH POTĘPIAM !
Awatar użytkownika
stpauli
Stalker

Posty: 197
Dołączenie: 18 Paź 2009, 13:11
Ostatnio był: 10 Kwi 2024, 22:21
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 24


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości