Problem z misją "Podążaj z Wujkiem Jarem" - Crash-e itd.

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Problem z misją "Podążaj z Wujkiem Jarem" - Crash-e itd.

Postprzez max1071 w 05 Gru 2021, 15:35

Witajcie Stalkerzy.

męczą mnie od czasu do czasu różne crash-e.
nie rozumiem tego, wchodzę do Janowa. robię wszystkie misję u trapera, vano i zakładnik czekam na detektory dla nowikowa (wiem że jeden z nich jest w koparce we wiosce kopaczi), jeden mam od brodatego i czekam na jakiego zombie w egzo by miał detektor, ale nie o tym mowa... np misja z wujasem Jarem kończy się całkowitym zrąbaniem się. od razu jak ona się kończy gra przestaje odpowiadać.. niby da się grać ale wszystko się zatrzymuje, poznałem to po tym jak dynamic hud przestaje odpowiadać, wtedy wiem że już coś się schrzaniło.
czasami dzieję się to od razu po zabiciu wszystkich zombie... czasami jak Wujas wróci na Janów z Tobą lub bez Ciebie bez różnicy.

cóż zrobiłem też tak poszedłem przed misją zajedwabiłem wszystkie zombie za pomocą RPG i dwoma strzałami.
idę z nim eliminuje najemników..
Wujas woła na stronę.
i tylko czekać "aż bomba Pier****"(tzw.)
Proszę was pomóżcie.
Awatar użytkownika
max1071
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 04 Gru 2010, 13:07
Ostatnio był: 09 Cze 2023, 20:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 24

Reklamy Google

Re: Problem z misją "Podążaj z Wujkiem Jarem" - Crash-e itd.

Postprzez Wheeljack w 06 Gru 2021, 21:58

Grasz na jakichś modach?
Jeśli tak to się nic nie poradzi, taki urok stalkera, pozostaje jedynie dobierać stabilniejsze mody i robić dużo zapisów bez nadpisywania poprzednich.
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Problem z misją "Podążaj z Wujkiem Jarem" - Crash-e itd.

Postprzez max1071 w 13 Gru 2021, 16:41

ta na modach i bez co najlepsze po reinstalacji windy i zainstalowaniu zewu prypeci na innym dysku problemu jako tako nie ma, jak coś będę dawał znaki. na razie domyślna gra się nie wykrzaczyła (domyślna = bez modów).
dziś testuję z moją paczką modyfikacji i jak na razie poszedłem i nie jest źle.

co najlepsze przeczytałem że LUAJIT na innym forum do innego silnika niż zwykły od gry że taki sam niemal problem występował więc może to jest odpowiedzialne za to, dość Ciekawe.
nie wiem czy mogę załączyć link tutaj by nie łamać regulaminu jak coś to wiadomość prywatna ;)

zapisów zrobiłem jak zawszę prawię tonę :D zawsze robię stałe zapisy nawet czasami co minutę :E

----------------

no i wesoło przeszedłem kawałek gry i dalej pakiet najprawdopodobniej ulatuje. najpierw marudziło coś z pogodą a później na zatonie tylko poczekać chwilkę w sumie i bum. coś podobnie jak z wujkiem Jarem.

---------------

zastanawia mnie jedno bo jako tako używam packet_utils2.1.script do zmiany broni jest to zapisane w funkcji bind_stalker.script w sekcji update... może przez to że najprawdopodniej binder od aktora nie działa w tym momencie też może coś pierjedwabi, nie mam pojęcia ktoś musiałby mi pomóc ogarnąć tą gamedate. poszukam jeszcze źródła problemów i dam znać.

----------------

kolejny mikro update nie korzystałem jeszcze od czasu przejścia domyślnej gry z lua tej zmodyfikowanej.
Awatar użytkownika
max1071
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 04 Gru 2010, 13:07
Ostatnio był: 09 Cze 2023, 20:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 24


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość