Mody do ponownego przejscia gry.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Mody do ponownego przejscia gry.

Postprzez BcSeed w 20 Kwi 2019, 20:26

Siemka, postanowiłem sobie przejsc ponownie całą trylogię Stalkera, którą ogrywałem pare lat temu. Szukam jakiś modów usprawniających/zmieniających gameplay, ale nie specjalnie zmieniających fabułe, dla wszystkich 3 czesci. Czegos dodajacego nowe bronie, zmieniajace nieco ekonomie, czy obrazenia (najlepiej cos wiekszajacego obrazenia i celnosc, wiadomo jak to w Stalkerze działa), takich typowych overhauli gameplayu szukam. Do pierwszej czesci znalazłem Lost Alpha, fajnie to wyglada, ale nie wiem czy mocno zmienia fabułe, do Zewu Prypeci Misery, ale sa mieszane opinie. Tak wiec co polecacie?
BcSeed
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Maj 2015, 09:25
Ostatnio był: 20 Kwi 2019, 20:35
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Mody do ponownego przejscia gry.

Postprzez trolololo w 21 Kwi 2019, 08:03

Misery jest spoko, tylko czasem przesadza z celnością NPC. Ale można się fajnie przy nim bawić.
Co do części, to do SoCha polecam np. Autumn Aurora 2, nie zmienia fabuły ale znacząco zmienia rozgrywkę.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Mody do ponownego przejscia gry.

Postprzez DiegtiariowTM w 21 Kwi 2019, 08:37

Lost Alpha jest to fanowska część, dodano wiele aspektów gry np.: Do latarki potrzebujesz baterii, aby korzystać z amunicji musisz ją umieścić na pasku (jak artefakty w SoC), Fabuła ma ogromne zmiany, żeby zagrać w LA, nie musisz posiadać SoC'a na PC, Do SoC'a polecam AA2, CS Jakoś nie bardzo kojarze mody, A CoP to Misery i SigeriousMod
Awatar użytkownika
DiegtiariowTM
Tropiciel

Posty: 285
Dołączenie: 18 Cze 2013, 07:06
Ostatnio był: 01 Lut 2023, 17:07
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 43

Re: Mody do ponownego przejscia gry.

Postprzez tom3kb w 21 Kwi 2019, 09:36

Jak bez zmieniania fabuły i nowych zadań to Lost Alpha odpada, to zresztą samodzielny mod.
Sgm do Zewu to też wielki mod fabularny.

Do Clear Sky możesz wypróbować Mystery, taki trochę kolorystycznie idący w stronę Misery albo Yoctosfera.

Ewentualnie mody Complete do każdej części.
Do Cienia jeszcze zwykły Oblivion Lost, nie Oblivion Lost Remake bo ten drugi to też duży mod fabularny.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Mody do ponownego przejscia gry.

Postprzez Dawid0ss w 03 Kwi 2020, 01:29

Na obecną chwilę moja propozycja

- Complete (advanced)
- Absolute Nature 4 (ja lubię opcję Green, Autumn też jest wypas, ale to już kwestia gustu)
- Svarog fix
- Narzędzia do kalibracji na start

Gra wymiata graficznie. Chyba aż wrzucę kilka screenów ;-)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

i5 13600KF
RTX 4070 Ti
2x16GB DDR4 3600Mhz
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Łowca

Posty: 401
Dołączenie: 02 Kwi 2008, 17:32
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 20:03
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 5

Re: Mody do ponownego przejscia gry.

Postprzez volfee1988 w 29 Lip 2020, 20:52

dla starych wyjadaczy któży powrócili do Gry na ten czas tylko Misery 2.2.1 Gracze któży dopiero zaczynają swoją przygodę z serią nie polecam szkoda waszych nerwów no chyba że jesteście fanatycznymi masochistam wtedy jak najbardzije to coś dla was :E
volfee1988
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 25 Lip 2020, 23:45
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Kozaki: 0


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość