Kilka pytanek

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Kilka pytanek

Postprzez ColBlitz w 18 Mar 2014, 19:23

Mam kilka pytań do moda który robię dla siebie. Oto one: :D
1. Jak dodać nowe uzbrojenie dla stalkerów w MSO??
2. Korzystam z Dynamic Hud z PGR i części wyciętej z Misery 2.1 Beta ale coś mi poszło nie tak gdyż nie działają efekty używania przedmiotów (multi-używanie działa)
3. Jakiś czas temu próbowałem przemodelować scope broni w milkshape ,wszystko cacy ale kiedy próbowałem wywalić broń na ziemię to mi wyskoczyło w logu wpn_hk416 i jakieś cyfry doklejone do tej nazwy.
4. Mam pytanie do kogoś z ekipy Misery ,jakie pliki (mniej więcej) powinienem przenieść i zmergować by móc skopiować naprawy z tego rewelacyjnego mod ,który niestety nie pójdzie mi na kompie.
Za odpowiedzi dziękuje i :wódka:
Problemy rozwiązane prócz tego z modelem broni, zaczęłem robić moda na bazie Pripyat Reborn ale mam drobne prblemy z item hudem w modzie
Image
oraz
Image
Awatar użytkownika
ColBlitz
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 16 Maj 2011, 10:53
Ostatnio był: 10 Kwi 2014, 23:55
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości