Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez MatrixSTR w 10 Lis 2018, 13:17

Najlepiej to w środku tygodnia iść z 2 tygodnie po premierze. Sale kinowe są zwykle puste wtedy.
Awatar użytkownika
MatrixSTR
Modder

Posty: 1097
Dołączenie: 26 Maj 2009, 23:44
Ostatnio był: 16 Wrz 2023, 17:02
Miejscowość: Gdzieś Daleko W Wielkopolsce
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 276

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez djcycu w 12 Lis 2018, 19:08

Wkurza mnie dzisiejszy kwik medialny w sprawie wczorajszego Marszu Niepodległości w Warszawie. Spalono słownie JEDNĄ szmatę unijną i już afera nie z tej ziemi... Olaboga bo ktoś spalił symbol buta na polskiej twarzy. Oczywiście kiedy są obchody w innych "cywilizowanych" krajach i spłonie blisko 1000 samochodów to wtedy media milczą, wtedy jest kulturka...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wave.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was w...pienia

Postprzez KoweK w 13 Lis 2018, 18:10

djcycu napisał(a):Oczywiście kiedy są obchody w innych "cywilizowanych" krajach i spłonie blisko 1000 samochodów to wtedy media milczą, wtedy jest kulturka...


Dlaczego manipulujesz? Pierwszy lepszy przykład z brzegu
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia ... 07466.html
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Co was w...pienia

Postprzez Wheeljack w 13 Lis 2018, 20:50

:?: :u3:

Porównujesz kilka newsów o francji czy innej szwecji do zmasowanej sraki zachodnich mediów i polityków gadających o tysiącach faszystów? Radzę to zmienić. :u3:
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Co was w...pienia

Postprzez The Witcher w 13 Lis 2018, 21:17

Na szczęście w odpowiedzi mamy zmasowaną srakę wschodnich mediów, równowaga jest. :u3:
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: Co was w...pienia

Postprzez djcycu w 13 Lis 2018, 22:00

KoweK napisał(a):Dlaczego manipulujesz?

No może trochę mało sprecyzowałem, fakt, mój błąd. Miałem na myśli to że o Polsce jest jak to wcześniej ujęto zmasowana sraka w każdych przeciwnych mediach a o innych krajach pojedyncze bąknięcie i na tym się kończy.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 14 Sty 2019, 19:41

Burze śnieżne na Śląsku, napie*dala od rana deszczem, śnieg i gradem, ale służby odśnieżania oczywiście nic nie widzą, nie znali prognoz i wogule ich to zaskoczyło. Godzina 17 i dopiero jakieś piaskarki się pojawiły, jak na drodze pokazał się lód. :u3: To jest ku*wa jakiś dramat i spie*dolenie umysłowe. Dzięki bulwy, że mogłem 40km wracać 2,5 godziny.

Tego ch*ja z Gdańska to bym za jaja powiesił albo przypiekał na wolnym ogniu. Nie zaznałaby spokoju gnida jedna do końca życia albo czapa od razu i do dołu z wapnem, no ale kara śmierci jest bee i wogule. zje*y genetyczne należy eliminować. Jakoś nigdy nie byłem fanem Orkiestry, ale debil spie*dolił coś co Jurek budował latami... Wyrazy współczucia dla rodziny świętej pamięci prezydenta Gdańska. [*]
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Stalker Rambo.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Stalker Rambo w 14 Sty 2019, 22:07

Zgadzam się z Tobą. To co było w Gdańsku... Ja jestem antypolityczny i nie interesuje mnie kto z jakiej jest partii. Ale, żeby włazić na scenę i mordować człowieka, bo "przez" jego partię się siedziało? Swoją drogą, idzie się siedzieć, przez własne czyny. Wkurza mnie to jak te wszystkie (tu wstaw bardzo niecenzuralne słowo, pospolicie, często używane zamiast przecinka), złorzeczą na policję, rządy i prawo. Cholera jasna, odsiadujesz wyrok za kradzież samochodu, to nie dlatego, że policja zrobiła co do niej należy, tylko dlatego, że go ukradłeś.

Druga rzecz... zawsze ludzie dzielili się na tech co wspierają WOŚP i na tych co to negują. Ale zauważyliście jaka w tym roku uderzyła fala hejtu? Żal mi Owsiaka, bo robił kawał dobrej roboty, a teraz odchodzi, bo pół Polski ma żal dupy do niego o to, że mu się tyle udało zrobić. Swoją drogą fajnie by było gdyby w karcie pacjenta odnotowywało się, że pacjent jest przeciwnikiem WOŚPu i taka osoba nie mogła by korzystać ze sprzętów szpitalnych zakupionych przez orkiestrę. Myślę, że byłoby to uczciwe.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Co was w...pienia

Postprzez Terminus w 15 Sty 2019, 11:33

Nie napiszę nic odkrywczego kiedy powiem, że ludzie źli wszędzie widzą wokół siebie zło a w działaniach innych osób widzą odbicie własnych intencji. Mówiąc prościej ludzie źli będą podejrzewać, że tacy jak Owsiak robią to co robią z chęci zysku, bo oni by tak robili. Ci, którzy czynią dobro w działaniach innych też dostrzegają dobro. Wystarczy spojrzeć na to jak na WOŚP i Owsiaka parzyli tacy ludzie jak siostra M.Chmielewska [Chleb Życia], śp. ks. J.Kaczkowski [Hospicjum pw św. o.Pio], czy władze Caritasu. Nie chodzi o to by być ślepym czy bezkrytycznym ale żeby zastanowić się co nas najbardziej interesuje, na co zwracamy największą uwagę? Na czynienie dobra czy szukanie złych intencji i zysku?

Nie ukrywam, że mierźli mnie ten chór lewicowych publicystów, mających się za prawicę, różnych Ziemków czy Michałków, którzy co roku dla poklasku głupszych od siebie powtarzali jak mantrę te same półprawdy i łatwe do zweryfikowania kłamstwa sami mając za plecami interesowne umoczenie w politykę. Ale nic tak nie działa mi na emocję jak politycy, którzy swoje polityczne życie oparli na szczuciu i dzieleniu a teraz wylewają łzy obłudy i mówią, że współczują, że to niedopuszczalne, nie ma miejsca dla nienawiści w polityce...

Tak poza tym - pokolenie JP2, ostatni katolicki naród Europy zachowujący tradycyjne wartości, ble ble... a przekroczyliśmy w naszym życiu społecznym kolejny Rubikon, zniszczyliśmy kolejną cenną rzecz jaka była dzieckiem festiwalu wolności początku lat 90-tych. I nie łudźmy się - będzie tylko gorzej.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was w...pienia

Postprzez caleb59 w 15 Sty 2019, 12:17

Podwójne już łopatowanie śniegu dzisiejszego dnia...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |

Za ten post caleb59 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative vandr.
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 16 Sty 2019, 14:22

@Rambo

Pewnie z tym sprzętem tak by było najlepiej prostować takich pazi, ale wiadomo, że to nierealne jest, a sam wiesz jaka jest januszowa mentalność. Jak trwoga to do Boga. Z policja to samo jest. To ku... , to chu... ale jak go pobiją, albo walną mu radio z auta, to pierwszy sadzi na komisariat. W ogóle to cała ta akcja w Gdańsku stawia szereg pytań, na które należałoby odpowiedzieć:

-dlaczego na takiej imprezie tak łatwo udało się napastnikowi dostać na scenę i zrobić to co zrobił i czy nie było winy w tym Orkiestry jako organizatora imprezy
-pytanie o sens resocjalizacji w systemie więziennictwa, bo dla mnie to pusty slogan. Co kogo zmieni, że posiedzi kilka / kilkanaście lat i życie mu minie za kratkami. I co, wyjdzie taki bez pracy i perspektyw i pójdzie do Januszexu za 2 k robić miesięcznie? Może są jakieś tam pozytywne przypadki, ale dla mnie więzienie raczej nie zmieni ludzi na lepsze, a raczej na gorsze. Czy tam się ktoś więźniami w ogóle zajmuje ktoś od strony terapeutycznej / psychologicznej? Nie sondzem.
-pytanie o sens przywrócenia kary śmierci. Nie oszukujmy się, na świecie robi się coraz gorzej i być może byłby to jedyny straszak na tych wszystkich świrów. Zresztą uważam, że kary za różne czyny powinny być zaostrzone i to znacznie.
-pytanie, dlaczego wypuszcza się osoby chore psychicznie do społeczeństwa. Skoro są chorzy i stanowią dla siebie zagrożenie i innych to powinni przebywać w odpowiednich ośrodkach a nie łazić po wolności. Jeśli zasłaniają Stefana W niepoczytalnością to dlaczego go wypuścili? Przecież to nie jest tak, że nagle komuś odwala i ciach, wpada na scenę i morduje kogoś. O większości przypadków wie się wcześniej i w odp. momencie trzeba takiego kogoś odizolować a nie dać mu proszki i liczyć, że będzie je jadł i przykładnie chodził na wizyty na wolności. Przecież to jest tykająca bomba. Pewnie, że nie można zakładać, że każdy, kto wyjdzie, zrobi coś złego, bo kto by miał ich wszystkich pilnować, ale pozostawianie na wolności pedofilii / świrniętych / gwałcicieli / seryjnych morderców samych sobie to proszenie się o kłopoty. Nie wiem, czy ma ktoś nad takimi nadzór i jak to wygląda ale efekty są jakie są. Ktoś może powie, że no tak, odsiedział swoje, poniósł karę za swoje czyny i po odbyciu jej może robić co chce. Ok, zgadzam się, tylko czy pobyt w więzieniu go zmienił na lepsze? Jeśli nic się tam z tymi ludźmi nie robi, a pierdl to jest tymczasowe odizolowanie ich od społeczeństwa, to raczej nie należy zakładać, że pobyt tam im coś da. Oni uznają to za karę, za danie się złapać i po wyjściu będą kombinować tak, żeby następnym razem ich już nie złapano. Może nie wszyscy, ale mówię tu o skrajnych przypadkach.
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Stalker Rambo.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Aryushko w 19 Sty 2019, 20:36

Ta cała sytuacja jest żałosna. Wyłączając aspekty dotyczące tego zamachu, jak ładnie napisał kolega wyżej, to sama ta sytuacja już "po" zamachu jest dla mnie żenująca, może nawet trochę śmieszna. Jakiś wariat zabił prezydenta Gdańska, to żałoba kilkudniowa na całą Polskę. W mojej gminie, a mieszkam na Dolnym Śląsku, też ogłoszono żałobę, w związku z czym przeniesiono pewne przyjęcia na inny termin. Ja się pytam, po co, dlaczego? Już pomijając to, że o facecie chyba drugi raz w życiu usłyszałem, i nie ukrywam, że guzik mnie obchodził i pewnie większość polaków, to dlaczego po nim jest tyle szumu i taka wielka żałoba, a jak polscy górnicy niedawno zginęli w katastrofie to jeden dzień żałoby "i stało się, bywa, trudno"? Ludzie szybko zapominają, np. o tym, że ten facet chciał tu sprowadzić nachodźców, wbrew woli większości. No, ale proszę bardzo, jak polityk-półbóg umrze to wielki smutek, szkoda nadczłowieka. Jak w katastrofie zginie kilkanaście "szaraczków", to tylko westchnięcie, wzruszenie ramion i zapominamy. Usłyszałem od kogoś, że to dlatego, żeby pokazać symboliczny sprzeciw przeciw "agresji młodzieży w internecie"... tylko co ma piernik do wiatraka? Jakiś nerd wyszedł z piwnicy z nożem i zaciukał prezydenta Gdańska? No nie. Wk***ia mnie ta sytuacja niesamowicie. :mad:

Za ten post Aryushko otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive djcycu.
Awatar użytkownika
Aryushko
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 13 Sty 2019, 11:22
Ostatnio był: 21 Sty 2019, 14:29
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości