Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez taurus90 w 30 Mar 2019, 18:10

Ludzie w pracy, klienci. Z natury szybko działam, nie zastanawiam się, denerwują mnie ludzie, który powoli chodzą i tarasują przejście.
Awatar użytkownika
taurus90
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 30 Mar 2019, 18:02
Ostatnio był: 30 Mar 2019, 18:09
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Stalker Rambo w 01 Kwi 2019, 18:31

To, że nigdzie nie mogę dostać Archers'a brzoskwiniowego. Całe pomorze zjeździłem, wszystkie sklepy i galerie alkoholowe, Tesco (zawsze tam był!) i nic. Przepadł... A takie dobre shot'y się z niego robi...
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Co was w...pienia

Postprzez HuczuL w 02 Kwi 2019, 07:55

Mnie denerwuje jak te chinole spryskują jakimś lakierem płytki drukowsnena zasilaczach ATX i trudno to wylutowywać
Łatwa droga jest zawsze zaminowana.
Awatar użytkownika
HuczuL
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 03 Wrz 2017, 16:03
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 17:13
Miejscowość: Järna
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 4

Re: Co was w...pienia

Postprzez Stalker Rambo w 03 Kwi 2019, 09:49

Pewnie słyszeliście o akcji palenia książęk przez księży w Gdańsku? No brak mi słów. Nie jestem miłośnikiem Harrego Pottera i Zmierzchu, ale kuźwa... Instytucja kościoła, która ma propagować miłość i pokój, pali książki z nienawiści? Co dalej? Proponuję zrobić stos i zjarać jakąś czarownicę.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Co was w...pienia

Postprzez tom3kb w 03 Kwi 2019, 18:20

Stalker Rambo napisał(a):Instytucja kościoła, która ma propagować miłość i pokój.

Że co? :D
Wierzysz w garbate aniołki. ;)
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Co was w...pienia

Postprzez Stalker Rambo w 03 Kwi 2019, 20:15

Nie wierzę. Jestem antyteistą. Po prostu teoretyzowałem... Zamiast książek powinni palić pedofili. Jak mawiał Mordimer Madderdin - ogień oczyszcza z grzechu ;-)
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 03 Kwi 2019, 20:22

Szkoda strzępić ryja to palenie książek. Kościół to powinien wyj*bać takich daunów prosto na ryj za szerzenie zaściankowości skoro myślą o sobie poważnie jako o instytucji. Oszołomów typu Natanek itp to przydałoby się spalić na stosie tak dla przykładu za ich bezsensowne pierdo*enie.
Ostatnio edytowany przez KOSHI, 06 Kwi 2019, 11:07, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Takerbdn99 w 04 Kwi 2019, 19:33

Wpienia mnie, iż stałem się takim debilem, że od rana nie jestem w stanie zainstalować żadnego moda do żadnej części stalkera. Nie wiem co się dzieje. Co prawda od dawna nie byłem w zonie, stąd też chęć powrotu, ale żeby nie potrafić zainstalować moda. Przecież robiłem to już nie raz... :(
"Merkantylizm, srerkantylizm"
CPU: Ryzen 5 2600 RAM: 16GB DDR4 GPU: RX 6600 XT
Awatar użytkownika
Takerbdn99
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 06 Cze 2013, 01:45
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 06:09
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 09 Kwi 2019, 18:05

Nauczyciele strajkujom a rodzice w dupie. piz*a palec bo zmiany w życiu o 180 stopni. Coś trzeba z dziećmi zrobić. No najprościej było wysłać ich do szkoły / przedszkola i chuy z nimi na pół dnia. Jak było git gud to wyjebongo było, Nawet dupy się nie kciało ruszyć do szkoły na wywiadówkę zobaczyć co u syna czy córki tylko na końcu pretensje do szkoły i z ryjem na wywiadówce do nauczyciela, że jak to szkoła nie wychowuje, czemu on ma złe stopnie i pije i pali. A gdzieś ty *%&@# i chuyu jeden z drugim był jak wam dziecko dorastało? Co on czy ona matki czy ojca nie mieli w tym czasie? I zawsze gadka: Mój syn / córka jest kryształowy/a, oni by nic nie odje*ali, nie pijom, nie palom... No chyba nie sraliście. Nie ma idealnej młodzieży. Każdy coś tam odje*ał za młodu mniej czy więcej razy. No ch*j mi boli jak takie sucham pierdo*enie. Może jeszcze wygrał w pinponga zawody a świadectwo standartowo zgubił jak u Kazika. I hejt na nauczycieli bo kcom podwyżkę. A jak inni strajkują to jest git. Srenci rezydenci i inni to gitara bo chuy z nimi. Do lekarza chodzi się wszak od czasu to chuy z nimi, może zanim zachoruję, to przestaną strajkować. Yebane polskie cebulactwo. Kto ma żonę lub męża nauczyciela ten wie, że pierdo*enie o zarobkach z kosmosu to jest jakaś bzdura. Nie wiem skond rzond wyciagnął te zarobki. W różnych regionach są rożne płace bo są widełki więc może se wzieli top elite z Wawy, a dodatek za wychowawstwo to jest już poziom Borisa w niektórych placufkach - jakieś marne grosze za prowadzenie klasy okurwieńców. Ile nauczyciel siedzi w domu i przygotowuje / sprawdza to już się tego nie widzi pomijając kwestię, że pojedzie na wycieczkę i bierze odpowiedzialność za uczniów, którzy standardowo się pewnie ochlajom ledwo autokar ruszy i trzeba się użerać z gnojami, żeby se coś nie zrobili.

A, nie piszcie mi że odkryłem wewnętrznego nosacza bo takie teksty to mam głęboko w dupie. Dziemki za rady tych, co ich druga polowa nie robi w szkole i nie wie o co kaman albo nie majom dzieci i nie widzą problemu. Możeta notować złote teksty Kosziego, pozwalam. :E Niech zostaną w annałach tego spie*dolonego foruma... :u3:
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cromm Cruac, Stalker Rambo.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 26 Sie 2019, 16:40

Oho ku*wa grotołazi siem znaleźli to tera będzie rozliczanie Topru przez Gopr, innych grotołazów i ch*j wie jeszcze kogo... Poziom spie*dolenia over +99. Tak samo ja siem pytam jak i o himalaistów: po ch*j tam poszli i dlaczego nie jezd tak, że za ratowanie życia czy wyciąganie zwłok w takich sytuacjach nie płaci rodzina albo se masz wykupić odszkodowanie jakieś kosmiczne i z tej polisy ma być zapłacona akcja ratunkowa. Bawisz się w sporty ekstremalne to się zabezpiecz, a nie byle sebix czy karyna wlezie se na pierwszom lepszą górkę w pantoflach od garnitury sprzed 20 lat lub pół metrowych szpilkach i ściągaj ich helikopterem, bo popadało z 20 min. Degrengolada umysłowa jak skurwisyn. napie*dalałbym kijem i sadził koszta, żeby się do 5 pokolenia nie wypłacili. :pogarda: Ciekawe, za ile dni zaczną sprawdzać, gdzie są protokoły uziemienia krzyża na Giewoncie i łańcuchów i dlaczego nie ma dla nich 16km uziomów w głąb góry zaprojektowanych na miliardy volt. Przecież turyści nie są sobie winni. :facepalm: Idzie burza, pogoda się pie*doli, pada deszcz, dookoła stromo i ślisko, trzeba używać jeszcze łańcuchów, a na szczycie metalowy krzyż, ale kogo to ku*wa obchodzi... 0 ku*wa pomyślunku... Tych dzieci to mi najbardziej żal, bo zaufały dorosłym, którzy powinni pomyśleć, a poprowadzili je na śmierć. Ehh, szkoda ku*wa gadać [*]. I jeszcze teraz szlak zamknięty, strażnicy pilnują, żeby ludzie nie włazili, bo szlak uszkodzony, a kolejne matoły się pchają na górę. przypie*doliłbym tak z 50 koła kary od łebka to by przyszło może opamiętanie.
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Poldzer w 01 Gru 2019, 15:29

K**wa jego w d*pe zapi***olona mać!! Zaczęło się pie***lone Last kristmas. Znowu te same j*banie jak to wszyscy sobie wybaczają błedy przeszłości, propagowanie spie***lenia pod nazwą magii świąt. Nie lubie, nie trawię i szlak mnie trafia jak widzę te fałszywe uśmiechy, jak ludzie fałszywie się do siebie uśmiechają, jedną ręką się witając, a drugą pchają Ci nóż w brzuch. Święta taki miły niby okres. Po ch*j to wszystko? Na temat Świąt mam takie same zdanie jak na temat LGBT. To co ktoś robi w domu, pod kołdrą mnie nie interere. Ale jak wp***dala sie drzwiami i oknami z swoimi przekonaniami to mnie ku*wica bierze. W radiu Last Kristmas, w sklepie gdzie kupuje flaszkę, żeby nie ześwirować: bombki, choinki i ch*j wie co. pierdo*enie o jakimś grubasie w czerwonym mundurze (!) który ujeżdża renifera (!!) z świecącym nosem (!!!). Nigdy nie lubiłem świąt. Serce mnie bolało jak patrzyłem na ludzi którzy skakali sobie do gardeł a siadają w jeden dzień przy stole, by następny dzień było po staremu. K**wa mać!!!
Jak byłem młodszy myślałem, że Dzień Świra to komedia. Teraz widzę, że to film dokumentalny.

Za ten post Poldzer otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Imienny.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Co was w...pienia

Postprzez Stalker Rambo w 23 Gru 2019, 22:34

Wkurzył mnie ten netfliksowy wiedźmin. Fajnie by było gdyby scenarzyści przeczytali książkę w całości, a nie co trzecią stronę. Po 20 minutach oglądania zauważyłem już 3 błędy fabularne, a książkę czytałem dawno temu... Teraz muszę się nastawić psychicznie i wmówić sobie, że "to nie jest wiedźmin". Może wtedy uda mi się to obejrzeć. Czułem się tak jakby ktoś mi obiecał wypasione włoskie auto. Pomyślałem o ferrari, a dostałem multiplę...
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 08 Cze 2022, 18:27
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości