Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Cromm Cruac w 24 Gru 2019, 12:07

A mnie wkurza takie pieprzenie: "oglądłem 20 minut i mi się nie podoba". Zobacz całość i dopiero potem się wypowiadaj. Fakt, serial ma wady i nie jest to kolejna 'Gra o Tron' (na szczęście!!!), ale da się oglądać. Mi się podobał a jestem fanboyem Wiedźmaka od czasu gdy pierwsze opowiadanie ukazało się w Fantastyce w 86-tym. Chyba pomogło to, że nie obiecywałem sobie za dużo mimo całego hype-u, więc to co zobaczyłem przewyższyło moje oczekiwania.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW, Nightwing.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 26 Gru 2019, 00:42

Pal pies zgodność z książką, to adaptacja. Niemniej realizacja pozostawia sporo do życzenia. Skończyłem jeden odcinek, nie bardzo mam ochotę na kolejne.

Geralt przeważnie drewno, dialogi drewno, scenografia budzi mieszane odczucia, CGI słabe. Dość fajna walka w Blaviken, choć w Cintrze coś mi nie grało pod tym względem, jakby po raz wtóry w serialu nie zadziałała batalistyka. Obejrzę resztę, ale... :|
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI, Nightwing.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Co was w...pienia

Postprzez Nightwing w 29 Gru 2019, 18:25

Mnie ostatnio wkurzyło to, że ludzie odpowiedzialni za ostatnie filmy z Gwiezdnych Wojen tak polecieli w kulki.
Nie wspominając już o innych filmach, to ten co teraz wyszedł to jest jakaś porażka, o ile w reszcie filmów można było się doszukać czegoś co by przemawiało na ich korzyść to 9 część czyli ostatnia z tej nowej trylogii strasznie mnie zawiodła, brak w tym filmie praktycznie wszystkiego zaczynając od potraktowaniu niektórych wątków i postaci, logiki wydarzeń ostatniej części i kończąc na samym pomyśle zrealizowania trylogii, nie mówiąc o jej zakończeniu.
Strasznie wkurzające jest to że chcieli na Gwiezdnych Wojnach tylko zarobić a nie zrobić coś fajnego co by się spodobało fanom jak i tym którzy Gwiezdnych wojen nie znają
Awatar użytkownika
Nightwing
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 28 Gru 2019, 23:44
Ostatnio był: 03 Sty 2020, 21:14
Miejscowość: tokjo
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 3

Re: Co was w...pienia

Postprzez dienonych w 04 Sty 2020, 00:15

wku*wia mnie jak psy zawijają mi kolejnego dilera

EDIT:
Jeszcze sobota w pracy mnie wku*wia, o.
w lewo i w dół

Za ten post dienonych otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Poldzer.
Awatar użytkownika
dienonych
Tropiciel

Posty: 259
Dołączenie: 16 Mar 2011, 13:04
Ostatnio był: 01 Lip 2022, 22:11
Miejscowość: W DÓŁ...
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 78

Re: Co was w...pienia

Postprzez Józio w 03 Maj 2020, 00:47

-brak pracy
-epidemia
-biurokracja
-jakieś gówno w gardle, przez które ciężko przełykać mi ślinę
- ta ku*wa, ten mały karakan
JESTEM PEDAŁEM

Za ten post Józio otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Nightwing.
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: Co was w...pienia

Postprzez Poldzer w 10 Maj 2020, 21:32

Alkoholizm choroba jak każda inna. Wiadomo to jakaś tam porażka człowieka, ale to dotyczy tego człowieka, ew jego bliskiej rodziny. Znam gorszy typ człowieka. Ci nawróceni z alkoholizmu. U nas na wsi jest typek co przyprowadza swoje graty do napraw, ale płaci to mu robię, ale ja o czym innym. Chłop ma 48 lat i nie pije od 9 nawet kropli. Chłop walił gorzałę od około 16 roku życia, 2 razy rozwalił się autem po pijaku. ALE TERAZ ON JEST NAWRÓCONY. On będzie innych pouczał. Ja przy naprawie JEGO auta nie mogę piwka pić, bo WYDAJĘ NA GŁUPOTY. Sam się sprzedał, że jak nie miał za co chlać to obrabiali sklepy, ale ja czy ktoś z jego znajomych pije alkohol, to obraża się. Bo my to pijaki jesteśmy :E . Łatam te jego strupy i wielce się pruć potrafi. Szczerze wku*wia mnie bardziej nawrócony alkoholik, niż alkoholik. Bo alkoholik zapyta o 5zł pod sklepem i mam spokój. A ten ku*wa nawraca wszystkich. Mnie szlak trafia.

Za ten post Poldzer otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Józio.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Co was w...pienia

Postprzez jedrek777 w 14 Cze 2020, 23:08

Z jednej strony wku*wia mnie pandemia i to, że trzeba siedzieć na dupsku. Z drugiej strony wku*wiają mnie ludzie, którzy tych obostrzeń nie przestrzegają, przez co krzywa zachorowań ciągle rośnie. Błędne koło wkurwu :mad:
Awatar użytkownika
jedrek777
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 24 Lut 2013, 23:09
Ostatnio był: 05 Cze 2023, 18:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42

Re: Co was w...pienia

Postprzez Kret69 w 15 Cze 2020, 15:16

Mnie na przykład wku*wia jak muszę jednocześnie pracować, samotnie opiekować się córką na wózku i teraz jeszcze pilnować jej edukacji, gdy ona wcale ze mną się nie lubi uczyć* - a jakaś *%&@# nauczycielek ciągle na utrzymaniu rodziców pie*doli mi w kółko "co, teraz dopiero widzisz jakie to trudne?". Ić być ku*wą gdzie indziej, pragnę mu powiedzieć, gdyż trudne to dla ciebie może być co najwyżej wyprowadzenie się z domu rodziców.

*wcześniej mnie to nie wku*wiało, bo nie odkryłem Anomaly.
Kret69
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 25 Lut 2019, 13:42
Ostatnio był: 17 Cze 2020, 15:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

Re: Co was w...pienia

Postprzez Poldzer w 05 Lip 2020, 08:59

Czy tylko mnie drażni tekst w Google maps "kieruj się na północny wschód"? Skąd mam wiedzieć, mam wyjść z auta i mchu na kamieniach szukać? Tel się ogarnie gdzie jadę dopiero po kilku metrach...

Za ten post Poldzer otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Co was w...pienia

Postprzez GTR w 27 Lip 2020, 00:16

Pora na jedną z wielu historii z miejsca mojego zatrudnienia.

Czwartek - ogólnie cały tydzień robiłem busa na zawieszenie i skrzynie biegów, wku*wiony jak nie wiem, bo nic nie szło a skrzynie robiłem dwa razy, gdyż za pierwszym razem klient nie chciał wymieniać wysprzęglika (mimo że ten się nadawał co najwyżej na szrot) i przy odpowietrzaniu pie*dolnął oraz wyleciał cały płyn. Tak więc w czwartek robiłem to + inne auto na czyszczenie DPF, wszystko musiało być na już więc zostałem godzinę dłużej - skrzynia wyjęta, DPF zalany, jest git.

Piątek - rano podbijam do Piony (to takie określenie na szefostwo, jeden jest młody a drugi stary, ale obaj to spasione ku*wy, pierw było 1 i 2 ale ta jedynka nie pasowała bo to chuda liczba, więc jest 5 i 2) że wczoraj zostałem dłużej i dzisiaj pasowałoby mi wyjść godzinę szybciej - jasne, nie ma problemu - usłyszałem. Ogólnie to mi bardzo pasowało bo na 17 byłem umówiony na grilla z kumplem u mnie w garażu, a prywatnie musiałem jeszcze na szybko ogarnąć auto klientowi bo zestaw naprawczy przyszedł dzień później niż zakładałem, więc ta godzinka była dla mnie jak zbawienie.

Busa robiłem w sumie do około 13:30 + odpowietrzanie sprzęgła, jazda próbna i tak dalej, generalnie o 14:50 wróciłem, idealna godzinka żeby wyjść o tej 15. Oddaje zlecenie a Piona do mniej podbija czy bym olejku na szybko nie pie*dolnął... no dobra, ch*j tam, wyjdę o tej 16, najwyżej grilla się przełoży o godzinkę. trudno. Wjechałem, podniosłem, spuściłem olej, idę po zlecenie, a tam ku*wa wymiana kompletu filtrów - pacjent to Focus II z kabinówką za pedałem gazu, roboty od ch*ja.

Trudno mi teraz opisać skalę mojego wku*wienia, bo sięgało ono tak wysoko że mało co w ogóle pamiętam z tej roboty. Godzina 17, przyszedł marudny klient od busa - ale panie ku*wa, ten wysprzęglik był wymieniany 30 tysięcy temu (ch*j z tym że za pierwszym razem powiedział że wymieniał tylko sprzęgło a wysprzęglik został stary), jak to możliwe że ja na nim przyjechałem a dopiero u was się popsuł - no ku*wa, myślałem że mu zaje*ie z płaskiej aż się odbije od imadła i nazod. Godzina 17:15, Ford nie pali, trzeba plakować sku*wiela, plaka oczywiście nie ma i trzeba szukać za magazynie - no zaraz mnie wyje*ie z butów. Finalnie wyszedłem o 17:30, byłem dwie i pół godziny w dupę niż początkowo zakładałem.
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo

Za ten post GTR otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wheeljack, caleb59, vandr, jedrek777.
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 373
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 25 Lut 2023, 19:39
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 71

Re: Co was w...pienia

Postprzez jedrek777 w 23 Wrz 2020, 23:15

Okazało się, że tekst, który napisałem na pewien portal w czerwcu nie zostanie opublikowany, bo "już się zdezaktualizował". Problem w tym, że od czterech miesięcy próbowałem wymóc jego redakcję i publikację i byłem zbywany. A dzisiaj dostałem info, że sorry, artykuł spoko, ale już nie aktualny xD Kilkanaście godzin pracy psu w dupę.

Za ten post jedrek777 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk.
Awatar użytkownika
jedrek777
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 24 Lut 2013, 23:09
Ostatnio był: 05 Cze 2023, 18:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42

Re: Co was w...pienia

Postprzez Mruk w 31 Paź 2020, 23:17

Od jakiegoś czasu mnie wpienia zakładanie aluminiowych felg do wpierdolonego civica i nazywanie tego "projektem". Strasznie to słowo straciło na wartości bo generacja rurkowców strasznie go nadużywa.
ı̣ǝsuǝʇ opǝ
Awatar użytkownika
Mruk
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 12 Cze 2016, 21:45
Ostatnio był: 10 Sie 2022, 22:49
Miejscowość: Blüdhaven
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 20

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości