Jaka frakcja?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez satan696 w 20 Lut 2011, 00:27

Dołącz do Monolitu. Zostań postrachem zony. Niech koty maja koszmary o tobie i twoich współtowarzyszach.
Monolit ma najlepsze wyposażenie. Ich wiara dokonuje cuda , są nieustraszeni. Nie targa nimi jakaś trywialna sprawa , oni po prostu bronią zony. Maja najlepsza technologie w zonie o czym świadczy fakt ze maja ammo do gaussa.
Ci kolesie tak dobrzy ze nic od nich nie zdobędziesz , wola zginąć niż zdradzić monolit.
Awatar użytkownika
satan696
Stalker

Posty: 63
Dołączenie: 26 Gru 2010, 23:25
Ostatnio był: 23 Cze 2013, 17:37
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez Adamus966 w 20 Lut 2011, 00:48

Dołącz do naukowców pomóż zrozumieć i zbadać zone godziwa płaca i schronienie w bunkrze naukowym .

Za ten post Adamus966 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cienias.
Awatar użytkownika
Adamus966
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 19 Sty 2011, 22:10
Ostatnio był: 22 Lis 2012, 16:01
Miejscowość: Jejkowice
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: -1

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez Pomocny_stalker w 20 Lut 2011, 14:29

Powinność !!!!
Pomocny_stalker
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 27 Sty 2011, 22:11
Ostatnio był: 26 Lut 2011, 15:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez Wentix w 20 Lut 2011, 14:35

Chcesz być szanowany i znać swoje miejsce w wielkim planie dołącz do "Powinności". Jedyni ludzie, którzy zrozumieją, że bezpieczeństwo świata jest najważniejsze. Może i jest to frakcja paramilitarna ale kogo to obchodzi.

- lubią pokój i nie atakują niewinnych
- mają doskonałe wyposażenie i opiekę medyczną
- pomagają naukowcom, jak tylko mogą
- nie chcą wpuszczać innych ludzi do zony
- pomagają spowalniać jej rozrost i likwidują niebezpieczne mutanty.

A poza tam są ZAJE**ŚCI :!:
S.T.A.L.K.E.R. to nie gra, to styl życia

Za ten post Wentix otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pomocny_stalker, dienonych, Pijawol, Striełok_, Vaksik.
Awatar użytkownika
Wentix
Stalker

Posty: 117
Dołączenie: 04 Sie 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Cze 2015, 22:28
Miejscowość: Brwinów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 11

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez Hssiss w 20 Lut 2011, 16:17

Dołącz do Powinności!

Zapewniamy opiekę medyczną, wyszkolenie, broń i kombinezon.
Zaciągnąłeś dług będąc wśród samotników? Czas by go spłacić!
Mamy zadanie w sam raz dla Ciebie - wypady w grupie czyścicieli.
Zabijając mutanty i bandytów pomagasz znajomym stalkerom.
Nie chcesz chyba później opłakiwać przyjaciela którego stratował dzik, zagryzł nibypies, wyssała pijawka czy odmóżdżył kontroler? Co wtedy powiesz? Mogłem zabić tego mutanta wcześniej,
mogłem sprawić by zona była choć trochę bezpieczniejszym miejscem!
Nadal nie przekonany?
Jesteśmy po to by chronić i służyć - zona się rozrasta to fakt. Wcześniej nikt nie słyszał o pijawkach w Kordonie, teraz sprawa wygląda inaczej. Każdy kto żyje poza zoną może ucierpieć jeśli nic nie zrobimy!
Pomóż więc chronić stalkerów, naukowców i świat zewnętrzny!
Pomóż ojczyźnie! Tylko Ukraina cierpi przez zonę, tylko nasz kraj wie jakie zagrożenie ona stwarza!
Dostarczaj naukowcom artefakty, dzięki którym będą mogli tworzyć nowe lekarstwa i technologię.
Nie pozwól by zdrajcy z Wolności sprzedawali dobra zony na zachód. Nasz Rząd pomoże obcym państwom, podzieli się technologią z zony, ale czy obce mocarstwa zrobią to samo?
Tylko nasi naukowcy są dość odpowiedzialni by pracować w zonie i ją badać.

Pamiętaj służymy zwykłym ludziom i naszej Ojczyźnie!

Za ten post Hssiss otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Vaksik.
Hssiss
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 07 Mar 2009, 02:43
Ostatnio był: 08 Gru 2017, 21:38
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 32

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez Afrose w 20 Lut 2011, 17:54

Zostań zombie.
-Bądź niezależny.
-Zostań bez mózgowym debi***.
-Niech ci ślinka z ust cieknie.

Najlepsza frakcja :P
Ostatnio edytowany przez Afrose, 20 Lut 2011, 18:17, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post Afrose otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adam, Aoryst.
Awatar użytkownika
Afrose
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 04 Lis 2010, 16:10
Ostatnio był: 16 Lip 2019, 18:35
Miejscowość: Stacja "PROSPEKT MIRA"
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 54

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez monolitpro w 20 Lut 2011, 18:07

monolit rządzi jak na
mnie Dobry SPRZĘT Bronie itp :!: :!: :!: Nie ma nic lepszego niz monolit :P




Przylącz sie do Monolitu



:) :wódka:
World in Conflict soviet assault
Awatar użytkownika
monolitpro
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 07 Lis 2010, 16:22
Ostatnio był: 06 Paź 2012, 09:45
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Noiseless Kora
Kozaki: 0

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez SLAYER w 20 Lut 2011, 18:28

POWINNOŚĆ i tylko POWINNOŚĆ najlepisi z njleprzych tylko kolesie z BIG COHONES :D
A tak serio sa świetnie wyszkoleni choć to zasluga troche wojskowemu stylu bycia ale sa to swojskie chlopaki,maja świetny sprzęt bo wszystkie AK i pochodne to najleprze i najmniej zawodne bronie na ziemi wiec co za tym idzie swietnie sie nadaja na ciezkie warunki zony no i nie ukrywajmy kaliber 7.62 jest najleprzym kalibrem.I w przeciwienstwie do wolnosci mamy najslawniejszy bar <100 RADÓW> gdzie mozna poznac wiele kontaktow no i arene gdzie mozna sie sprawdzic.
Wiec uwazam ze POWINNOŚĆ to własnie frakcja dla najleprzych
Obrona kraju jest naszą POWINNOŚCIĄ
Awatar użytkownika
SLAYER
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 28 Maj 2010, 16:16
Ostatnio był: 14 Mar 2019, 15:26
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 18

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez geralt23 w 20 Lut 2011, 18:29

Zgadzam się z przedmówcą POWINNOŚĆ jest według mnie najlepszą frakcją ;]
Uwielbiam zapach napalmu o poranku...
Awatar użytkownika
geralt23
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 09:45
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 13:48
Miejscowość: PRYPEĆ
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez Cienias w 20 Lut 2011, 18:38

Zacznij pracować dla Naukowców! Jeżeli okażesz się godnym zaufania pracownikiem dostaniesz oficjalną przepustkę do Strefy, co oznacza, że będziesz mógł się po niej poruszać w pełni legalnie! Do tego zapewnimy Ci najlepsze wyposażenie ochronne, leki i prototypowe urządzenia. Wymagamy od Ciebie tylko wykształcenia podstawowego i przejścia serii badań w naszym bunkrze.
Liczba stanowisk jest ograniczona, śpiesz się!

Za ten post Cienias otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Hssiss.
Awatar użytkownika
Cienias
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 31 Gru 2010, 21:18
Ostatnio był: 18 Cze 2020, 17:38
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 25

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez Piłat w 21 Lut 2011, 01:54

Usiądź spokojnie, stary i walnij sobie kielicha na początek. Lepiej? Oczywiście, że lepiej. Jestem Piłat. Znają mnie tu, jako zdegenerowanego bandziora, hipokrytę, masonistę, sadystę, ale jak widzisz moja reputacja nie szwankuje i powodzi mi się nie najgorzej w tym grajdołku. Nie żebym się chwalił... Skąd, że! Po prostu dam Ci radę i nie słuchaj tej bandy krzykaczy, bo, mimo iż szczycą się swoimi frakcjami, "niezależnością" i "obowiązkiem", tak naprawdę są pod moją kontrolą. Zaskoczony? A no widzisz, tak to jest już w Zonie. Jedni płacą, a drugim się płaci. Ja należę do tych drugich. W Zonie ktoś musi dbać o porządek, a uwierz mi ani "Wolność", ani "Powinność", a tym bardziej Samotnicy tego porządku Ci nie zapewnią. Jeśli chcesz ginąć dla wyższych urojonych wartości, to proszę bardzo! Zaciągnij się do jednej z tych wyuzdanych frakcji i udawaj lojalnego żołnierzyka. Ja jednak wiem, że chcesz czegoś innego. Bądźmy szczerzy, mój przyjacielu: Ty po prostu chcesz się wzbogacić. Mam rację? Oczywiście, że mam! Siedzę w tym już od lat! Zaczynałem podobnie jak Ty – zwykły szary Stalker, który przybył do Zony tylko na kilka dni, żeby zarobić i wrócić. Ale wtedy wydarzyło się coś niezwykłego, gdyż tak naprawdę nie chciałeś już wracać. Chciałeś to zostać – tu w Zonie! I masz rację, ponieważ żadne inne miejsce na świecie nie zapewni Ci tego, czego tak naprawdę pragniesz: Kasy. Szacunku. Władzy. Ja mogę zapewnić Ci to wszystko. Wystarczy tylko, że powiesz sakramentalne "TAK" i poznasz smak prawdziwego wolnego człowieka. U mnie nie ma żadnych durnych kodeksów, ani służby. Jeśli chcesz zdobyć mój szacunek, mój przyjacielu, musisz przyczynić się do zwiększenia porządku w Zonie. Wytłumaczę Ci, na czym to polega:
Otóż Stalkerzy są od wykonywania brudnej roboty. Znajdują artefakty, wybijają mutanty, lokalizują anomalie itp. My jesteśmy od tego, aby nimi kierować. Jak pewnie wiesz zajmowanie wysokich stanowisk kierowniczych kosztuje, więc regularnie płacą nam podatek. My też przecież musimy za coś żyć, prawda?! Podatkiem obciążamy każdego i za wszystko: za przejście przez granice, za znalezione artefaktów, za zakupienie nowej broni i tak dalej i tak dalej. A jak nas wkurzą to płacą podatek za to, że żyją – hehe. Oczywiście nie odbieramy Stalkerom broni! O nie! Nie jesteśmy przecież zwierzętami! Dzięki naszym umiejętnością kierowniczym, cała Zona funkcjonuje gładko i bez zgrzytów, mój przyjacielu. Problem w tym, że nie wszyscy mogą to zrozumieć, niestety... I tu jest największy haczyk. Otóż, aby być dobrym kierownikiem trzeba być prawdziwym facetem i mieć jaja ze stali. Ponadto bycie twardzielem nie wystarczy – trzeba być kimś znacznie większym, kimś, kto tak naprawdę nie będzie polegał wyłącznie na swoim super wyrafinowanym, naszpikowanym elektroniką kombinezonie, tylko na własnych umiejętnościach. Uwierz mi, jeśli uważasz się za prawdziwego mężczyznę, w mojej drużynie będziesz miał nie jedną okazję, aby to udowodnić. Zapewniam Cię, że jak już się wkręcisz w nasze życie zrozumiesz, o czym mówię. Jeśli potrafisz rozmawiać i negocjować pozostając przy tym bezwzględny i lubisz to, co masz, to dorobisz się własnej fortuny. Pytasz mi się, czy możesz mi zaufać? Nie – nie możesz. W Zonie tak naprawdę każdy jest zdany tylko i wyłącznie na siebie i naprawdę, żaden kolor kombinezonu i żadne hasło propagandowe nie ochroni Cię przed śmiercią. Nie zagwarantuje Ci bezpieczeństwa, ale mogę zagwarantować Ci dobrze płatne stanowisko kierownika. Co Ty na to?

Za ten post Piłat otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive 1920razor.
Awatar użytkownika
Piłat
Redaktor

Posty: 378
Dołączenie: 02 Sty 2011, 14:06
Ostatnio był: 06 Cze 2021, 12:31
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 163

Re: Jaka Frakcja?

Postprzez Darkon w 21 Lut 2011, 08:54

Jeśli chcesz dołączyć do frakcji, to sprawa jest prosta. Wybierz Wolność. "Bycie stalkerem to wolność" i ja się z tym w pełni zgadzam. Gdzie innej znajdziesz grupę tak wiernych i oddanych towarzyszy, kto inny bez wahania podzieli się z tobą ostatnią pajdą chleba i ostatnią butelką wódki? Gdzie indziej znajdziesz towarzyszy którzy staną za tobą murem i nie opuszczą cię w potrzebie? Chcesz prania mózgu i codziennej musztry idź do Powinności, chcesz być znienawidzony przez wszystkich idź do Monolitu, a może czujesz się niedowartościowany i aby wypełnić tę lukę wolisz znęcać się nad kotami jako bandyta. Olej to wszystko. Dołącz do wielkiej rodziny Wolności dla których Zona jest domem, a swojego domu się broni. Wolność potrafi walczyć, mamy czym walczyć i z pewnością staniemy do walki. A wieczorem znów siądziemy przy ognisku z flaszką wódki, przy akompaniamencie muzyki płynącej ze strun gitary. Zrobisz jak uważasz, lecz pamiętaj, że przy ognisku Wolności zawsze jest miejsce dla ciebie i dla każdego nowego towarzysza.
Uśmiechnij się! Jesteś w ukrytej snajperce!
"Bycie w Wolności to twoja Powinność" - Grave

Image
Awatar użytkownika
Darkon
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 25 Mar 2010, 22:45
Ostatnio był: 03 Mar 2015, 12:45
Miejscowość: To tu, to tam...
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości