Zmiany w ekipie

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Wheeljack w 18 Paź 2014, 00:21

Tej, przecież to jest mój stary troll post z czasów Sovieta. :E
Usuwam, bo jeszcze do mnie napiszą. :caleb:
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Reklamy Google

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Darth ReX w 18 Paź 2014, 00:27

Najpierw myślałem, że to ragequit. Potem stwierdziłem, że to trolling. Na końcu uznałem, że to chwilowy przejaw słabości, że Wheel ogarnie dzisiaj Kowunia zgodnie z tym, co sam mówił. Kowek, nieważne, czy lubiany, czy nie, ogarnął forum w perfekcyjny sposób. Z resztą, to jemu zawdzięczamy zlot i parę innych fajnych spraw.
Trzeba pamiętać, że to forum, a w sumie community, miało zawsze swój specyficzny, groteskowy charakter.

Ale trzeba zgodzić się z Kowkiem. W sumie to odkąd jestem na studiach, udzielam się bardzo mało na forum. Nie jest to spowodowane brakiem czasu, ale raczej tym, że przebywanie na shoutboksie zwyczajnie męczy. Jak widzi się te same ograne podjazdy, nie ma się ochoty spędzać tam całego popołudnia, jak kiedyś. Userzy atakują się nawzajem. Nie, żebym był święty, ale stoimy na poziomie przeciętnej polskiej strony, będącej wylęgarnią trolli. Od zawsze community miało tendencję do kłótni, z resztą wojenki forumowe nie wzięły się z powietrza. Jako-taka netykieta została już dawno spuszczona w toalecie po podtarciu się forumowiczów po kolejnym shitstormie. Userom brakuje hamulców. Rozumiem, że nie wszyscy muszą być tolerancyjni i asertywni w swoim zachowaniu, ale trzeba nabrać trochę ogłady w stosunku do innych. Nie każdy ma taki sam próg tolerancji, zwłaszcza nowi, którzy dosłownie są zagryzani.

Osobiście dziwię się jeszcze, że ktokolwiek chce się tu rejestrować, ale marka jako-tako utrzymuje się jeszcze na powierzchni dzięki właśnie community. Z resztą jeśli chodzi o starych userów, to rzadko bywa się tu dla gry, a raczej dla jakiegoś klimatu i rozmowy. Z drugiej strony, nawet głównemu adminowi nie chciało się już użerać z użytkownikami, a to musi coś znaczyć. Wątpię, żeby ktokolwiek miał, jak on, ochotę wysłuchiwać tylu bzdur na swój temat. Gdyby każdy z nas postawił się w takiej samej sytuacji, to pieprznąłby to w cholerę.

Nawet nie wiem, jak zareagować na tą zmianę w administracji. Forum idzie teraz w dziwnym kierunku, ale nie jestem pewien, czy chcę w tym w uczestniczyć jako user.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||

Za ten post Darth ReX otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI.
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Kuballa44 w 18 Paź 2014, 00:56

Dobre słowa Darth.
A ja będę uczestniczył, bo mam nadzieję że w sumie forum jednak zrozumie że odeszła od nas osoba której wiele zawdzięczamy, i uda się wrócić do jego akceptowalnej przez wszystkich formy.
Ja czasem z radością czytam stare bashe, warto sie wrócić w czasie i zobaczyć jak było... Jak jest. I w sumie pomyśleć. :) Nam wszystkim i Kowuniowi życzę cierpliwości dobrych zmian.
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez scigacz1975 w 18 Paź 2014, 02:01

No to skończcie Pany pieprzyć i zróbcie coś sami ze sobą. Bo na razie to tylko kłapanie kłapaczką, a na sb co było to jest. Ja tam nie wchodzę w ogóle i szczerze mnie pieprzy co między sobą pogadujecie. Ale to co czasem widzę w dopiskach do postów nowych powoduje, że mam chęć walnąć jednego z drugim "starego" - żeby sobie czasy kota przypomniał. Gorzej niż fala :facepalm:

Za ten post scigacz1975 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Imienny.
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez djcycu w 18 Paź 2014, 02:32

Jak siedziałem w domu jeszcze to od jakiegoś czasu też zauważałem degradację foruma. Potem nie bywałem już za często w domu więc wpadanie tu co jakiś czas zawsze było tak miłe jak powrót do domu czyli wspomnienia, sentymenty, wspólne czekanie na mody, gry, pierdo*enie o niczym itd. Gdybym pewnie siedział tu codziennie to i ja bym się zmęczył a tak to człowiek był w euforii że znów ma możliwość pogadać, pokłócić się, pocieszyć, powkurzać się :P

Co do dopisków dla nowych userów to zależy kiedy ale w większości były one na miejscu bo jak ktoś już przełamywał regulamin na pół i potem na połowę kolejną albo był tak nie ogarnięty że nic już nie docierało i zamiast robić to co doświadczeni podsuwają ktoś dalej w zaparte wali w ciemno w swych mongolskich teoriach... To nie było ani razu fajne tak samo jak w piździec nowych takich samych postów kiedy ktoś mu nie odpowiedział.

Też na SB nie przesiaduję. Bardzo rzadko to robię bo i czasu i weny nie mam. Wolę pobzdurzyć za to w postach :P

Bądź co bądź to było forum o grze... Teraz przypomina forum wielotematyczne co złe nie jest ale niektórzy userzy mogli by sobie przypomnieć do czego to forum pierwotnie było powołane bo na pewno nie do trollingu.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Gizbarus w 18 Paź 2014, 05:11

Kowek może i by wkurzający, może i fochał się jak baba przed okresem, ale przynajmniej jakoś ogarniał ten syf. Nie wiem, jak da sobie radę z tym Wheel, ale pierwsze dni na /sb/ były tragiczne. Argument Najemnika "ciesz się bo dzięki mnie masz kolorek" najchętniej wsadziłbym mu w dupę i obrócił - nic mi po kolorach nie przyjdzie, jak forum niedługo się rozleci w cholerę. No, ale co poradzić - dla niektórych życie jest widocznie tylko niekończącym się trollingiem.

Tak czy siak, Kowek i tak - skoro ma wylane - tego nie przeczyta, więc to raczej apel do was (a raczej dla tych, dla których wkurzanie wszystkich wokoło jest świetną rozrywką). Ogarnijcie się nieco, bo rzeczywiście jak tak dalej pójdzie, to będziemy musieli rozłazić się po innych stalkertimach, a tego raczej wielu z nas by nie chciało.

Tyle ode mnie - śmieszki mogą zacząć się nabijać :caleb:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir

Za ten post Gizbarus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Imienny, djcycu, scigacz1975.
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez KOSHI w 18 Paź 2014, 08:07

Generalnie kiepsko wyszło, że Kowek odszedł w takich okolicznościach, choć mu się nie dziwię. Zasadniczo nic do niego nie miałem, choć parę razy mnie zirytował, ale sam też nie byłem święty. Jedno mnie u niego wkurzało - miał ktoś jakąś propozycję zmian, to zawsze było na nie, bo wiedział lepiej. Myślę, że problem wziął się z tego, jak sam pisał, że nie chwycił paru osób za mordę i nie ogarnął ich w porę. Potem już była tylko równia pochyła - gównoburze o Meesha, wieczny spam na SB i inne dziwne akcje. Tak więc po części jest sam sobie winien. Szkoda jednak, że odejście nastąpiło w nie ciekawej atmosferze, bo za admina uważałem go dobrego. Mam nadzieję, że Wheel i reszta ekipy będzie trzymać jakiś tam porządek. Jak to się mawia - czasem należy zamknąć pewne drzwi by otworzyć nowe. Ten kto stoi, cofa się. Dlatego liczę, że odejście Kowka nie wpłynie na forum, a może zmieni w nim coś na plus. Czasami faktycznie trzeba od czegoś odpocząć dłużej. Może po jakimś czasie Kowke wróci. Może nie jako admin, ale jako użytkownik. Bądź co bądź, trochę czasu w to forum włożył. I tak jak pisze Gizb - jeśli samy nie zmienimy forum, to nikt go za nas nie zmieni.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Cortex Reaver w 18 Paź 2014, 10:16

Gizbarus napisał(a):więc to raczej apel do was (a raczej dla tych, dla których wkurzanie wszystkich wokoło jest świetną rozrywką). Ogarnijcie się nieco, bo rzeczywiście jak tak dalej pójdzie, to będziemy musieli rozłazić się po innych stalkertimach, a tego raczej wielu z nas by nie chciało.



Zabawnie to trochę wygląda. Jak nowi userzy zwracali uwagę na forum wcześniej to spotykali się z odzewem typu "nie podoba się to wypad, nikt siłą nie trzyma", "won nowocioto", to elyta. A nagle gdy opuszcza stanowisko admin, przedstawiając de facto taką samą sytuację, to nagle pojawia się wielce zrozumienie i chęci poprawy. Teraz już za późno. O takim czymś się powinno myśleć wcześniej, a nie jak się zrobił gnój totalny. Forum jest przede wszystkim dla wszystkich, przynajmniej takie powinno być założenie. Jeżeli nowych userów traktuje się z góry to nie dziwota, że później nikt nie zamierza się udzielać, a inni mają w dupie i idą na inne forum. Dawnych userów zostanie w końcu garstka.
Awatar użytkownika
Cortex Reaver
Stalker

Posty: 103
Dołączenie: 03 Lip 2013, 13:50
Ostatnio był: 12 Paź 2016, 21:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez smok61 w 18 Paź 2014, 11:09

Znalazłem to forum w 2009 roku. Byłem bardzo zadowolony, poznałem nowe mody, w razie problemu udzielano mi pomocy, potem sam zacząłem wstawiać mody i udzielałem porad. Trwało to długo i sporo się tutaj nauczyłem. Później zaczęło się psuć i znalazłem inne forum o Stalkerze. Forum dużo lepsze niż to. To prawdziwe forum o STALKERZE. Tutaj pisze się o wszystkim, a o Stalkerze prawie wcale. Zobaczcie kiedy wstawiono jakiś nowy mod, a zapewniam, że powstało ich sporo. Może teraz coś się zmieni, jeżeli nie, to proponuję zmienić nazwę forum na coś w tym stylu - Pierdzielenie o Szopenie, Sranie w banie, bo ze Stalkerem to forum w obecnej formie mało ma wspólnego.
Ostatnio edytowany przez smok61, 18 Paź 2014, 11:46, edytowano w sumie 1 raz
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem

Za ten post smok61 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive tom3kb, Kałach, apg2312.
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez Wheeljack w 18 Paź 2014, 11:21

A co to za kryptoreklama, kto pozwolił?
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez smok61 w 18 Paź 2014, 11:47

Sorry, napisałem tak z rozpędu, poprawiłem.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: Zmiany w ekipie

Postprzez tom3kb w 18 Paź 2014, 11:54

Ja się zgodzę ze smok61. Forum znam od dawna (od kilku lat) co prawda zarejestrowałem się w tym roku.
Jeśli chce się znaleźć coś nowego odnośnie Stalkera to na pewno nie tutaj, innych forum nie wypada reklamować ale wiadomo nawet u nas parę się znajdzie. Listy modów wyglądają np tak jak przed 3-4 latami tak jakby świat się zatrzymał.
Co do SB to szczerze wku#*&ją mnie takie fora gdzie na SB siedzi parę osób ze "starej ekipy" i pitolą bez sensu. Albo tak się przynajmniej wydaje nowemu, dlatego jak widzę taki SB to nawet tam nie zaglądam żeby się nie wkurzać.

Za ten post tom3kb otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive smok61.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości