Czy klan jeszcze istnieje?

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

Re: Czy klan jeszcze istnieje?

Postprzez Marcus_Polonus w 04 Sty 2018, 00:25

Tamte gry żyją, ale to są całkowicie ruskie tytuły (Vostok Games jest ukraińskie) i choć niby są przetłumaczone na angielski to jednak zdarzają się buble, a społeczność jest niemal w 90% rosyjska więc ciężko się z kimś dogadać, ale jeśli chodzi o klimaty "a la Stalker post-apo" w otwartym świecie to nie ma niczego lepszego.
Image
Marcus_Polonus
Tropiciel

Posty: 276
Dołączenie: 18 Maj 2013, 22:36
Miejscowość: Fabryka nad Jantarem
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 36

Reklamy Google

Re: Czy klan jeszcze istnieje?

Postprzez Albi07 w 05 Sty 2018, 21:15

Gra cały czas się rozwija. Oczywiście postawili głównie na ruskich, ale to nie zmienia faktu, że Survarium nadal jest grywalne. Dodali dużo nowych broni, ostatnio nową mapę eventową PvP, misję PvE i zapowiadają różne inne usprawnienia, m.in. nowy render od podstaw. Dlatego mieli takie problemy, bo gdy po pierwszych tygodniach gra zaczęła się sypać stara ekipa odchodząc zabrała dokumentację i przez te wszystkie lata VG robiło grę na ślepo praktycznie. Jak coś się bugowało, to łatali jak mogli.

Co do klanów, to obecnie polskich klanów jest kilka. Nasz, czyli ELI-S, BS oraz ZON-A. To są jedyne klany, które jeszcze żyją aktywnie i posiadają komunikator głosowy.

Za ten post Albi07 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Marcus_Polonus.
Albi07
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 29 Sty 2017, 16:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Czy klan jeszcze istnieje?

Postprzez igla2008 w 06 Sty 2018, 11:31

A jakie są warunki dołączenia do klanu? Poziom, doświadczenie? Staty?
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Re: Czy klan jeszcze istnieje?

Postprzez Iwaszka w 06 Sty 2018, 17:14

o Jezu z ciekawości pobrałem to dzisiaj ze setama i zagrałem 2 mecze, ludzie grają jak boty, 2 mecze i od razu 8 lvl bo pierwszy w tabeli - nie dało mi to żadnego funu, strzelanie jest drewniane, ludzie grają tak że nie ma wyzwania - i niby spoko bo za darmo ale naprawdę w FPSie strzelanie nie moze być kartonowe bo zabija to całą przyjemnośc z grania...
Pograłem, usunąłem, na szczęście jest EfT uh
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Czy klan jeszcze istnieje?

Postprzez Albi07 w 07 Sty 2018, 01:52

igla2008 napisał(a):A jakie są warunki dołączenia do klanu? Poziom, doświadczenie? Staty?


ZON-A jest takim przyjaznym klanem dla każdego polaka żeby wspólnie zagrać.
BS nie wiem czy ma jakieś specjalne wymagania, ale dużo osób od nich na razie przestało grać.
Jeśli chcesz do nas dołączyć, to najpierw musielibyśmy zobaczyć jak grasz. W sumie chyba jako jedyny polski klan nie jesteśmy masówką i jest nas obecnie nieco ponad 20 osób i staramy się zachować dobry poziom. Wyślij mi zapro do znajomych w grze jak masz ochotę. Mój nick _-Albi-_

Iwaszka napisał(a):o Jezu z ciekawości pobrałem to dzisiaj ze setama i zagrałem 2 mecze, ludzie grają jak boty, 2 mecze i od razu 8 lvl bo pierwszy w tabeli - nie dało mi to żadnego funu, strzelanie jest drewniane, ludzie grają tak że nie ma wyzwania - i niby spoko bo za darmo ale naprawdę w FPSie strzelanie nie moze być kartonowe bo zabija to całą przyjemnośc z grania...
Pograłem, usunąłem, na szczęście jest EfT uh


Może trafiłeś mecz z botami. Na małych tierach często grają niedoświadczeni gracze. Z resztą czego oczekiwać od niszowej gry w obecnym jako takim stanie. Ci ogarnięci grają od tieru 4 lub gdy jest sezon rankingowy na tierze 3.
Albi07
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 29 Sty 2017, 16:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Czy klan jeszcze istnieje?

Postprzez igla2008 w 02 Mar 2019, 02:02

Hej sorry za odkop ;) Na razie zostaną i będę jako ostatni reprezentował barwę naszego klanu :) Ale dzięki za propozycję ;)
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron