Optymalizacja

A na wycieczkę w lecie do Zony? Woland nigdy nie mógł się zdecydować na urlop.

Optymalizacja

Postprzez Johny12 w 03 Lip 2014, 00:21

Witam, mam pewien problem z grą, a dokładnie nie działa ona zbyt "gładko". Na rozdzielczości monitora (1366x768) gra się troche zachowuje jak w slow-motion, a celowanie w grze jest troche trudne bo celownik "pływa" przy ruszaniu i dziala troche z opóźnieniem. Na rozdzielczośći 320x240 (przez jakis bug mam możliwe takie ustawienie na drugim monitorze, a nie da sie ustawic np 1024x768) działa płynnie, tak jak powinno. Dziwi mnie ten fakt gdyż hardware mam nienajgorszy, może to laptop, ale nadający się do gier - odpala z łatwością BF3, far cry 3 na średnich i co poniektórych Ultra.
Gra jest przypisana pod karte ATI, a no i oczywiście wszystkie ustawienia na "low", a jednak działa strasznie wolno. Ktoś by mi mógłby powiedzieć co ja z takim fantem moge zrobic? I czy ktoś wie na temat optymalizacji tej gry, czy będzie ta gra optymalizowana jeszcze, bo z tego co widziałem nie ma ogromnych wymagań sprzętowych a u mnie nie daje rady.
Prosze o pomoc
Johny12
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 03 Lip 2014, 00:11
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Optymalizacja

Postprzez Emto w 06 Lip 2014, 19:14

Poczekaj sobie do wersji 1.0 Aktualnie jest 0.23 :D Ja mam i5 i GF6600 i 8gb ram ddr3 i gra potrafi mi się ciąć niemiłosiernie :D Tu nie stoi wina po stronie twojego sprzętu a po stronie twórców gry. Wypuścili totalnego gniota który nawet na wersje Alpha się nie nadaje.
Emto
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 20 Lut 2014, 00:14
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: Optymalizacja

Postprzez Johny12 w 09 Lip 2014, 12:52

Ech, to chociaż tyle :D
Ale martwi mnie, że ten stan rzeczy zostanie, rozpamiętując jak to było z Clear Sky na tym samym sprzęcie też za dużo fpsów nie osiągał :D
Btw, 1.0 znając życie nadejdzie w 2015? :D
Johny12
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 03 Lip 2014, 00:11
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron