Amunicja

A na wycieczkę w lecie do Zony? Woland nigdy nie mógł się zdecydować na urlop.

Amunicja

Postprzez Khedron68 w 10 Sie 2014, 17:45

Witam.
Nie dawno rozpocząłem grę i pojawił się dziwny problem.Otóż nie mogę kontynuować gry bo nie mam amunicji.Próbowałem podnieść od zabitego gracza ale nie działa.Jakiś błąd?Szczerze mówiąc,to po przejściach z BF 4 nic mnie nie zdziwi. Będę wdzięczny za radę.
Khedron68
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 10 Sie 2014, 17:29
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Amunicja

Postprzez ZiomB w 10 Sie 2014, 18:55

Jeżeli ci się pojawia komunikat że nie możesz wejść do gry, bo za mało amunicji - weź dwa magazynki do swoich broni, nie jeden. Dzieje się tak bodajże z obrzynem, nie wiem czy jeszcze z jakąś inną bronią.
Jeżeli w trakcie meczu ci się skończy amunicja to podejdź do skrzynki z zapasami w swojej bazie i przytrzymaj E.
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Re: Amunicja

Postprzez Khedron68 w 10 Sie 2014, 21:25

Dzięki za pomoc,jeden problem z głowy.Wspomniałeś o skrzynce w bazie.Najpierw naszukałem się jej jak wściekły,byłem pewien że będzie w miejscu respawnu,a jak już ją znalazłem to się okazało że jest ammo brak.Co za tym idzie nie miałem innego wyjścia tylko opuścić grę.Fajna gra ale strasznie powalona.
Khedron68
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 10 Sie 2014, 17:29
Kozaki: 0

Re: Amunicja

Postprzez Emto w 11 Sie 2014, 19:17

Powolna tylko na kilku pierwszych poziomach :D Później bardzo dynamiczna :D


Przed wejściem do gry musisz mieć załadowane wszystkie sloty amunicyjne. A w ekwipunku głównym musisz mieć wystarczającą ilość amunicji aby starczyło na cały mecz. Jest też opcja automatycznego kupowania amunicji i da się to zaznaczyć w ekwipunku. Tylko w tym przypadku amunicja z głównego ekwipunku się nie traci ale za to tracimy kasę za zakup owej amunicji. :) Więc warto mieć zakupione w EQ co najmniej te 1000-2000 kulek.
Emto
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 20 Lut 2014, 00:14
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: Amunicja

Postprzez AdiQ97 w 11 Sie 2014, 19:25

Temat związany z broniami, więc pozwoli autor, że zadam tu inne pytanie :P

Jak działają poziomy w tej grze? Bo zdobyłem takiego obrzyna jakby i przez niego wskakuje na jakiś 4 poziom, ale nie dość, że on strzela pojedynczo to w dodatku o połowę mniej obrażeń zadaje niż standardowy Mosin czy ten karabin. To normalne? Sprzedałem go, bo nie szło wytrzymać XD Przecież nie będę strzelał się na tym 4 poziomie z obrzynem, gdzie inni mają takie snajpy i karabiny, że od 1 pocisku umieram.
AdiQ97
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 28 Cze 2014, 14:57
Kozaki: 0

Re: Amunicja

Postprzez Emto w 11 Sie 2014, 19:48

Obrzym to broń dodatkowa. Traktowana jako pistolet. :) Możesz mieć w 1 slocie powiedzmy mosina a w 2 slocie obrzyma.

A co do lewelów. :) Każda broń, pancerz i amunicja ma osobny level. sumując wszystko daje ci ogólny level postaci. Tylko EQ stosuje się do najwyższego lvl. Czyli masz pancerze na poziomie 5 a broń na poziomie 9 to masz w ostateczności 9 lvl EQ.

Najmniejszy wpływ na EQ mają plecaki, buty, rękawiczki i hełmy czy maski. Da się mieć pancerz i spodnie i broń na poziomie 5 a reszte na poziomie 8 i nadal masz poziom 5. :D

I w gra wyszukuje ci Mecze pod levele. A nie pod Poziom gracza. :) Masz powiedzmy 40 poziom postaci a eq ubrane na poziomie 1 to grasz z graczami na poziomie 1. :P
Emto
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 20 Lut 2014, 00:14
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 6

Re: Amunicja

Postprzez Khedron68 w 14 Sie 2014, 19:30

Emto dzięki za wyjaśnienia.

Uwagi moderatora:

Kozak wystarczy. ;) - xKoweKx
Khedron68
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 10 Sie 2014, 17:29
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron