[TRAINER] LA v1.3003

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

[TRAINER] LA v1.3003

Postprzez blatwkuchni w 20 Wrz 2014, 12:56

siema, jestem nowym uzytkownikiem forum :P zarejestrowałem się tutaj gdyż gnębi mnie o wiele młodszy kuzyn, który chce żebym załatwił mu jakiś trainer na nieśmiertelność albo kody. proszę was o pomoc albo o jakiekolwiek info w tej sprawie, pozdrawiam
blatwkuchni
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 20 Wrz 2014, 12:45
Ostatnio był: 28 Wrz 2014, 15:17
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [TRAINER] LA v1.3003

Postprzez Mito w 20 Wrz 2014, 14:28

Do Stalkera nie ma "typowych" kodów typu: Daj mi miniguna, daj mi 100 :+: lub Pozwól mi latać. Poki co, sam znalazłem tylko 2 takie "typowe".
Podczas gry wciskasz [~] i wpisujesz:
g_god
lub
g_unlimitedammo
Nazw chyba tłumaczyć nie muszę? :P
Do tego dopisujesz jeszcze 0 lub 1 - 0 wyłącza efekt, a 1 go włącza.

Do użytników forum: pewnie czeka mnie fala znienawidzenia za "czitowanie", ale no niestety - młode dzieciaki mają pewien problem w zrozumieniu samej idei gier survivalowych tego typu i przez to bardzo często w nich giną, potem kojarząc je z negatywnymi przeżyciami. Sam z własnych doświadczeń wiem, że młodziki na granicy ADHD wolą gry pełne akcji i strzelania, u mnie na przykład kuzyni pograli w Stalkera chwilkę i wyraźnie zmierzili się tą grą (tylko pistolet? co to ma być? gdzie automatyczna wyrzutnia rakiet? :caleb: ), przedkładając przed nią np. Unreal Tournament.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image

Za ten post Mito otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive blatwkuchni, Poldzer.
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [TRAINER] LA v1.3003

Postprzez Poldzer w 26 Lis 2014, 21:15

Nie pamiętam dokładnie, ale jest kod na staminę, ale jaki nie pamiętam. Jak będę miał gre pod ręką to go napiszę. :E

g_unlimitedrun czy jakoś tak. :caleb: Znaleźć go można w podpowiedziach, po otwarciu konsoli. :ati:
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Odp: [TRAINER] LA v1.3003

Postprzez Argawen w 27 Lis 2014, 15:36

Mito napisał(a):

Do użytników forum: pewnie czeka mnie fala znienawidzenia za "czitowanie", ale no niestety - młode dzieciaki mają pewien problem w zrozumieniu samej idei gier survivalowych tego typu i przez to bardzo często w nich giną, potem kojarząc je z negatywnymi przeżyciami. Sam z własnych doświadczeń wiem, że młodziki na granicy ADHD wolą gry pełne akcji i strzelania, u mnie na przykład kuzyni pograli w Stalkera chwilkę i wyraźnie zmierzili się tą grą (tylko pistolet? co to ma być? gdzie automatyczna wyrzutnia rakiet? :caleb: ), przedkładając przed nią np. Unreal Tournament.

Mnie się wydawało, że tego typu gry nie są przeznaczone dla dzieci. Więc po co im ułatwiać?

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Argawen
Stalker

Posty: 149
Dołączenie: 06 Gru 2013, 15:30
Ostatnio był: 26 Wrz 2019, 13:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 7

Re: [TRAINER] LA v1.3003

Postprzez Junx w 27 Lis 2014, 17:58

A co aż w takie rzeczy się bawić :P

Cheat Engine wystarczy na dużą ilość kasy i po sprawie. Nie ułatwiajcie sobie aż tak gry :P
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości