[?]Klucz i skrytka Wilka

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: [?]Klucz i skrytka Wilka

Postprzez Adik w 01 Maj 2014, 10:18

Dzięki czyli to ten zielony ze skrzyniami w środku. Teraz już jestem pewien lecę na agroprom.
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 18 Kwi 2024, 08:50
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 86

Reklamy Google

Re: [?]Klucz i skrytka Wilka

Postprzez Przemo89 w 18 Maj 2014, 22:53

Mam problem. Czytam ten temat, szukam tego wagonu i nie mogę znaleźć. Zrobiłem nawet test. Zapisałem grę przed wysypiskiem. Za pierwszym razem biegłem wprost do tego posterunku powinności na północy planszy wysypiska (mając klucz w plecaku oczywiście). Sugerowałem się wypowiedzią, że jest to ten wagon na prawo od posterunku powinności więc odwracam się i udałem się w prawo drzwi białe, wagon niebieski - wcale nie zielony... chyba że to nie ten...
Otwieram go. Drzwi bez żadnego dźwięku otwierają się, i chyba stało tam 6 skrzyń drewnianych, stolik, szafa taki kredens a w skrzyniach apteczki, wódka itp rzeczy. Myślę, że to nie to bo zaglądam do plecaka klucz mam nadal i nie było żadnego info że otworzyłem drzwi kluczem czy coś w tym stylu. Potem wczytałem zapis, z tym, że pobiegłem do Wilka, wybrałem od niego opcję, że oddaję klucz bla bla bla, dostałem Meduzę artefakt wartość 1000. i klucz z plecaka zabrał. No to lecę na wysypisko, to samo miejsce, trochę to trwało, no bo dziki atakowały powinność a wcześniej zabiłem jeszcze raz ponownie tego snajpera bandytów, ale trafiłem tam. Klucza nie mam więc raczej nie otworzę tego wagonu. Podchodzę do tych drzwi wagonu i bęc "Aby otworzyć wciśnij F" i otworzyłem. Ten sam syf. Pomocy. Ktoś zna dokładną lokalizację tego wagonu który otwieramy kluczem od Wilka? Liczę na pomoc. Z góry dzięki :)
Przemo89
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 18 Maj 2014, 00:22
Ostatnio był: 25 Maj 2015, 13:31
Kozaki: 0

Re: [?]Klucz i skrytka Wilka

Postprzez Mikail w 20 Wrz 2014, 01:28

Hmm... A próbowałeś może ograbić ten schowek, mając już klucz, a potem wrócić i go oddać Wilkowi? Ja póki co jestem w Kordonie, ale nie wiem czy się opłaca zatrzymywać ten klucz dla siebie. Na patchu 1.3003 Wilk daje za niego meduzę, to zawsze lepsze niż wódka i apteczki... Nie wiem czy wiecie, ale ja dostałem się do tych tuneli z kluczem nieco inną drogą. Wracając z drugiej misji (przejęcie fabryki - dawny park maszyn) przechodziłem pod tym mostkiem, spod którego wcześniej wyruszyliśmy, natknąłem się na drzwi pod nim (przed przejęciem fabryki były zamknięte - teraz były otwarte). Co dziwnego - dochodząc tam gra sama zrobiła autozapis :E Drzwi otwarte, schodki w dół, tunele ze szczurami/zombiakami (różnie się spawnowały, zależnie od tego czy brałem zadanie od Wilka czy nie). Po prawej pomieszczenie z kluczem, po lewej kible. W drugim pokoju po lewej były kolejne drzwi, za nimi odnoga głównego tunelu, a tam chmara zombi. Na końcu tej odnogi jakieś paczki i ślepa uliczka. Wróciłem się do początku i poszedłem do końca tym głównym tunelem. Na końcu jakieś zamknięte drzwi pod nasypem kolejowym i info na PDA żeby uważać, nie zadzierać, i pójść na ugodę (chyba chodzi o wojskowych) :P Tak więc jest tych opcji multum. Co ciekawe, niezależnie czy to zadanie przyjmiemy czy odrzucimy, Wilk zacznie sobie gdzieś biegać, w pobliżu wejścia do tych tuneli :| Zauważyłem także, że po odrzuceniu tego zadania, nie da się go wywołać ponownie :/ A działo się to wszystko na patchu 1.3003

PS: Jeżeli ktoś dotrze do tego schowka (zielonego wagonu) na wysypisku, prosiłbym o info nt. jego zawartości, przyda się dla innych.
Ostatnio edytowany przez Mikail 13 Lis 2014, 01:18, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
Mikail
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 20 Wrz 2014, 01:08
Ostatnio był: 27 Lut 2015, 18:55
Miejscowość: Brzóza / Kielce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 4

Re: [?]Klucz i skrytka Wilka

Postprzez raffi30 w 21 Wrz 2014, 04:49

Witam. Przy patchu 1.3002 oddałem Wilkowi klucz i dostałem za to artefakt. Teraz (1.3003) znowu posiadam klucz i postanowiłem znaleźć skrytkę. Mam nadziej że się opłaci. ;)
raffi30
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 23 Sie 2014, 19:19
Ostatnio był: 10 Lut 2015, 23:37
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [?]Klucz i skrytka Wilka

Postprzez Mikail w 22 Wrz 2014, 12:00

Byłem, otworzyłem, znalazłem... Wg mnie bardziej się opłaca oddać klucz Wilkowi, co prawda artefakt nie ma oszałamiających właściwości, ale swoją cenę ma. W tym wagoniku znajdziemy trochę amo do kałasza, apteczki, bandaże, żarcie... Nic niespotykanego, sprzedając artefakt pewnie więcej zarobimy niż sprzedając to badziewie :(
Ostatnio edytowany przez Mikail, 13 Lis 2014, 01:19, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Mikail
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 20 Wrz 2014, 01:08
Ostatnio był: 27 Lut 2015, 18:55
Miejscowość: Brzóza / Kielce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 4

Re: [?]Klucz i skrytka Wilka

Postprzez Mito w 22 Wrz 2014, 16:44

Tylko że... Po otwarciu schowka klucz pozostaje w naszym ekwipunku i wciąż można go spylić Wilkowi. Czyli zjeść ciastko i mieć ciastko :E.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [?]Klucz i skrytka Wilka

Postprzez Mikail w 23 Wrz 2014, 01:59

heh, o tym nie pomyślałem :D ale komu by się chciało specjalnie wracać po meduzę do Kordonu?

EDIT: Skrytka Wilka jest cały czas otwarta, nawet po oddaniu mu klucza, gram na patchu v1.3003 :)
Awatar użytkownika
Mikail
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 20 Wrz 2014, 01:08
Ostatnio był: 27 Lut 2015, 18:55
Miejscowość: Brzóza / Kielce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 4

Re: [?]Klucz i skrytka Wilka

Postprzez Iraq822 w 20 Lis 2015, 18:22

Witam. Mam pytanie w sprawie WIlka. Jest jakis kod na spawn tej postaci? Jak gralem i znalazlem ten klucz to wilka zabil zwykly nibypies i nie wiem co zrobic. Prosze o pomoc.
Widzisz stalkera z frakcji wolność?
Strzelaj!
Iraq822
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 30 Paź 2014, 17:03
Ostatnio był: 20 Lis 2015, 18:29
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości