Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Postprzez Losza Kradziej w 01 Sie 2014, 00:22

Witam ! Znów mam problem z questem,chodzi mianowicie o zadanie z grupą ziomków na placu budowy.Muszę ich uratować gdyż okrążyły ich chimery.Problem w tym iż jak wybije wszystkie chimery w piździec to z tego składu "Powinności" przeżyło mi tylko 2 typów ale z żadnym nie mam dialogu o tym ,że im pomogłem czy coś.Quest nadal jest aktywny i nie wiem co zrobić,bo jak padną to ma zdać raport Woroninowi,no ale ja bym chciał ich uratować o ile to możliwe ( możliwe już 3 razy ich uratowałem).Nie raz nie dwa próbowałem ocalić wszystkich ale się nie da,zawsze któryś pagibnie.Proszę o pomoc i poradę z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Losza Kradziej
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 15 Lut 2013, 00:57
Ostatnio był: 05 Lip 2015, 23:58
Miejscowość: Podziemia Agropromu
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Postprzez marcinmg w 01 Sie 2014, 02:36

Trzeba jeszcze wybić bandytów.
marcinmg
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 14 Lut 2009, 12:04
Ostatnio był: 08 Mar 2021, 22:53
Kozaki: 0

Re: Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Postprzez Losza Kradziej w 01 Sie 2014, 03:36

a ci bandyci to rozlokowani są w jednym miejscu czy trzeba zapierdzielać po całej lokacji ?

- - -

Dobra zabiłem najemników,zombie,bandytów.Zaliczyło mi wszystko.Wracam do Woronina zdaje raport i myk on nie ma dla mnie już zadań a mnie się nic w PDA nie wyświetla i nie wiem co mam robić.Czy zostałem właśnie skazany na przechodzenie gry od początku jak mi to napisał jeden z forumowiczów czy znów trzeba zrobić jakiś myk ? Pomocy !

Uwagi moderatora:

Nie dubluj postów. - Wheeljack
Awatar użytkownika
Losza Kradziej
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 15 Lut 2013, 00:57
Ostatnio był: 05 Lip 2015, 23:58
Miejscowość: Podziemia Agropromu
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Postprzez Franekzjajek w 01 Sie 2014, 03:51

A co zrobiłeś bo mi się pokazał dialog po wybiciu chimer i kazał mi iść do przepompowni ("Pomóż rozdzielonym członkom powinności") tam były dwie bummery i je zabiłem ale powinnościowców nie ma ani ciał.
Franekzjajek
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 02 Lip 2014, 22:03
Ostatnio był: 02 Sty 2015, 04:39
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Postprzez Losza Kradziej w 01 Sie 2014, 04:41

no ja te maszkary potraktowałem kiścią granatów f1 z 9 wywaliłem i był tam jeden żywy ziomek a drugi był martwy.Dałem rannemu apteczkę i odprowadziłem tam do przystanku.I po tym wszystkim ukazało mnie się info aby zdać raport Woroninowi.Zdałem i ciul nic nie ma tak jakby się story line skończył.Ale cały czas mam aktywną misje od Sidorowicza by zombiaki w tunelu wybić,każdego dnia po 12 godzinach misja się kończy i resetuje.Może powinienem te zombiaki wybić,ale jak zabije je w tunel a jest ich tam 4 lub 5 to nie pisze idź po nagrodę tylko nadal "zlikwiduj zombiaki" czy coś takiego.Przeszukałem dalsza część tunelu ale nie ma tam ani jednego zombiaka,nawet w toalecie i pomieszczeniach z łóżkami.I nie mam pomysłu co robić dalej.
Awatar użytkownika
Losza Kradziej
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 15 Lut 2013, 00:57
Ostatnio był: 05 Lip 2015, 23:58
Miejscowość: Podziemia Agropromu
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Postprzez Franekzjajek w 01 Sie 2014, 05:37

Ale ide do przepompowni a tam nikogo nie ma, czy jest jakiś błąd? Czy oni są po rozrzucani po całej budowie? HELP!
Franekzjajek
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 02 Lip 2014, 22:03
Ostatnio był: 02 Sty 2015, 04:39
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Postprzez bober w 01 Sie 2014, 11:11

Aby quest na placu budowy zaliczył się należy
a/ wybić bandytów w ich wiosce( przy okazji zabierając jedną ze składowych questu Alexa - piwnica)
b/ pomóc Powinoości z chimerami
c/ pomóc Powinnosci z w przepompowni - czy jak to sie nazywa- tak aby nikt nie zginął.
Dopiero wtedy masz finalizację questu.

Za ten post bober otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Franekzjajek.
Awatar użytkownika
bober
Stalker

Posty: 111
Dołączenie: 25 Paź 2009, 20:08
Ostatnio był: 20 Mar 2016, 16:21
Miejscowość: Turek
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 15

Re: Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Postprzez Losza Kradziej w 01 Sie 2014, 14:54

I ja to wszystko zrobiłem.Wybiłem bandytów,najemników,mutanty,uratowałem rozdzielonych ziomków z Powinności i nawet te głupie tranzystory wziąłem,zombie też wybiłem.Tylko powtórzę:
-zrobiłem wszystkie zadania z questu.
-poszedłem do Woronina i zdałem raport.
-dostałem nagrodę za misję.
-i tu już nie mam żadnych nowych misji.

I nie wiem co dalej mam robić do kogo pójść.Na PDA wyświetla mnie się tylko "zlokalizuj Strieloka,zabij Strieloka"
no i zlikwiduj grupę zombie w Kordonie w tym tunelu.I nic więcej.
Awatar użytkownika
Losza Kradziej
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 15 Lut 2013, 00:57
Ostatnio był: 05 Lip 2015, 23:58
Miejscowość: Podziemia Agropromu
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Postprzez bober w 01 Sie 2014, 15:08

Jeżeli masz nadal aktywny quest Zabij Striełoka - to oznaczałoby że nie dostałeś questu na spotkanie z Naukowcem na Jantarze po zakonczeniu questu z SIN i wyjściu z Kopalni ???? Ten quest powinien finalnie doprowadzić Cię do momentu spotkania z Doktorem , zaliczającym tym samym quest zabicia Striełoka. I popchnięcie zabawy dalej .

Główna ścieżka questowa toczy się niezależnie od questów pobocznych , a takimi są questy Woronina.
Awatar użytkownika
bober
Stalker

Posty: 111
Dołączenie: 25 Paź 2009, 20:08
Ostatnio był: 20 Mar 2016, 16:21
Miejscowość: Turek
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 15

Re: Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Postprzez Losza Kradziej w 01 Sie 2014, 15:18

Nie mogłem zrobić questu w kopalni gdyż jak tam zmierzałem i miałem przed samym wejściem się tam wbić to ktoś dał mi cynk z PDA żebym nie wchodził do kopalni bo nieźle wkurzyłem grzech i skopią mi dupsko,a pomoc mogę otrzymać tylko od Powinnośći i ,że mam się do nich przyłączyć aby ci pomogli mi oczyścić kopalnie z grzechu.Więc ta misja z kopalnią grzechu przed wejściem została anulowana.Ja z Powinnością oczyściłem kopalnie zdobyłem drugą płytkę no ale misja główna nie jest dalej aktywna i tu moje pytanie gdzie albo jak mogę ponowić wątek główny.Czy mam wrócić do Sidorowicza i z nim pogadać czy co ? Nawet u barmana są tylko misje poboczne.
Awatar użytkownika
Losza Kradziej
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 15 Lut 2013, 00:57
Ostatnio był: 05 Lip 2015, 23:58
Miejscowość: Podziemia Agropromu
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Postprzez siersciucho w 01 Sie 2014, 15:47

2 dni temu założyłeś temat dotyczący kopalni, pytanie czy posłuchałeś porad userów i zacząłeś grę od nowa? Od razu powinna Ci się zaświecić czerwona lampka jak ktoś Ci mówi że masz z Sinami na pieńku, bo niestety taka jest prawda że w chwili obecnej nie da się ukończyć gry podążając taką ścieżką.
Awatar użytkownika
siersciucho
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 20 Lip 2014, 15:11
Ostatnio był: 22 Lis 2015, 13:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 14

Re: Pomoc grupie "Powinności" na placu budowy

Postprzez Franekzjajek w 01 Sie 2014, 23:16

Ale po tym jak zabijam chimery to biegnę do przepompowni a tam nikogo nie ma , nawet wybiłem wszystkie mutanty na placu budowy. Dlaczego nie ma ich w przepompowni ?Może jakiś błąd?
Franekzjajek
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 02 Lip 2014, 22:03
Ostatnio był: 02 Sty 2015, 04:39
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 4 gości