Parę pytańo życiu w Zonie.

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Parę pytańo życiu w Zonie.

Postprzez Fenix w 20 Kwi 2018, 22:19

1. Czy da się ogarnąć jakoś tę pogodę? Te zmiany co kilka minut są irytujące. Pomogłoby wydłużenie cyklu dobowego. Fajnie gdyby doba w grze trwała z 3-4 godziny. Tylko, czy da się to zrobić i czy musiałbym grę od nowa zaczynać?

2. Która komenda odpowiada za nasycenie kolorów? Mam wrażenie, że gra jest w odcieniach szarości. Pomaga +20% nasycenia z pulpitu, ale wygodniej było by to w grze ustawić.

3. Mam Xonara D1 i w grze dźwięk mam na software output. Pamiętam, że do CoCa nył patch pozwalający ustawić hardware output. To były chyba pliki sterownika wyciągnięte z CoP'a. Jest coś takiego do LA?

4. Znajduję puste skrytki, które domyślam się są zapełniane po znalezieniu info o nich ze zwłok. To ejst dobre rozwiązanie jak ktoś ma ograną grę i pamięta każdy schowek, ale wręcz przeciwnie dla świeżaka. Wspinasz się w różne dziwne miejsca, znajdujesz schowek i .. rozczarowanie. Da się coś z tym zrobić?

5. Są do LA jakieś fajne shadery albo modyfikacje graficzne?

Narazie tyle. Mod super i dzięki za spolszczenie. GJ.
Fenix
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 07 Gru 2008, 19:59
Ostatnio był: 01 Sty 2021, 22:28
Kozaki: 2

Reklamy Google

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości