Misja: Showdown at the old mine brak dialogu po wykonaniu za

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Misja: Showdown at the old mine brak dialogu po wykonaniu za

Postprzez Griven_Warthog w 27 Kwi 2019, 10:42

Pozabijałem bandytów w kopalni tak samo jak najemników wracam do baru melduję do generała ale zamiast mieć opcję dialogową żeby oddać laptopa pendrive'a i pda i zameldować wykonanie zadania mogę jedynie zapytać o dołączenie do powinności.

Teraz takie pytani: żeby zakończyć zadanie muszę być członkiem powinności? Czy muszę cofnąć save do tego z przed akcji i zrobić ją od nowa?

Próbowałem już wczytywać na nowo autosave i quicksave resetować grę więc pozostały mi tylko te dwie opcje a nie uśmiecha mi się cofanie taki kawał.
-------------------
ok problem rozwiązany okazuje się że ch***y skrypt zmuszał mnie do wzięcia misji by przystąpić do dooty żeby odblokować kwestię dialogową związaną z odprawą po misji... (LA to niechlujnie zrobiony mod tak jak ktoś napisał ale dopóki nie napotkam bariery to go teraz zrobię po raz drugi. temat do zamknięcia)
Awatar użytkownika
Griven_Warthog
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 27 Kwi 2019, 10:22
Ostatnio był: 01 Maj 2019, 20:48
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Misja: Showdown at the old mine brak dialogu po wykonani

Postprzez kubon w 10 Lip 2019, 14:23

Griven_Warthog napisał(a):ok problem rozwiązany okazuje się że ch***y skrypt zmuszał mnie do wzięcia misji by przystąpić do dooty żeby odblokować kwestię dialogową związaną z odprawą po misji... (LA to niechlujnie zrobiony mod tak jak ktoś napsał ale dopuki nie napotkam bariery to go teraz zrobię po raz drugi. temat do zamknięcia)

Nie miałeś może problemu z porozmawianiem z doktorem sakharovem po skończeniu ``widelczyka`` z duty? petrenko mnie do niego wysyła, ale opcji dialogowej brak...
kubon
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 07 Lip 2019, 18:12
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości