Problem [1.4007] z samochodem na przejściu do innej lokacji

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem [1.4007] z samochodem na przejściu do innej lokacji

Postprzez Walczykovksy w 02 Maj 2020, 09:00

Hejże, Stalkerzy!

Mam pewien problem. Opiszę Wam go w skrócie.
Chciałem udać się do następnej lokacji, jadąc samochodem. Po pojawieniu się komunikatu "Czy chcesz przejść do następnej lokacji?" wybrałem opcję "Nie" (wciąż będąc w samochodzie). Kiedy jesteśmy w pojeździe, kliknięcie "Nie" nie powoduje krótkiej powrotnej teleportacji poza zasięg wejścia do innej lokacji. W tej chwili uznałem, że jednak pójdę pieszo, a samochód zostawię. No i tutaj pojawia się problem.

Po powrocie z drugiej lokacji, mój samochód wciąż stoi za "granicą", jednak ja nie mogę podejść do samochodu, gdyż kliknięcie "Nie" powoduje w tym przypadku krótką powrotną teleportację.

Jedyne co przyszło mi do głowy to zniszczenie samochodu i kupno nowego, jednak zrobiłbym to tylko w ostateczności ze względu na posiadane przedmioty w bagażniku i sentyment do autka :D

Ktoś z Was spotkał się podobnym problemem lub wiecie jak mogę to rozwiązać?
Z góry dzięki za wszelką pomoc! :+:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udało mi się rozwiązać mój problem.

W moim przypadku było to przejście pomiędzy Jantarem a Bagnami.
Udało mi się ominąć przejście do lokacji poprzez wysoki mur, na który wszedłem. Następnie podszedłem do samochodu od tylnej strony przejścia granicznego.

поздравления :kozak:
Awatar użytkownika
Walczykovksy
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 30 Kwi 2020, 05:24
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 1 gość