X18 po cutscence nic nie mogę zrobić

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

X18 po cutscence nic nie mogę zrobić

Postprzez lucas7911 w 14 Mar 2022, 21:54

Kolejny problem w Lab X18 , z takim jeszcze się nie spotkałem, dochodzę do miejsca gdzie zaczyna się cutscenka w której przy naukowcach następuje przemiana człowieka w chimerę, chimera wychodzi ze szklanej kopuły i podbiega żołnierz, wszyscy giną a ja pozostaje blisko wejścia do tego pomieszczenia i nic nie mogę zrobić, cutscenka trwa bez końca a chimera biega po pustym pomieszczeniu
--------------------------
Odpowiem sam, bo może za kilka lat znowu będę miał ten problem - a był nim odpowiednie podejście do tego pomieszczenia u mnie zadziałało tylko jak pod odpowiednim do korytarza kątem wszedłem do pomieszczenia wtedy cut scenka załączyła się w pełni w postaci ruchomej kamery, sejwa wczytywałem chyba ze dwadzieścia razy zanim mi się udało
lucas7911
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 03 Paź 2012, 19:01
Ostatnio był: 14 Mar 2022, 22:52
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: X18 po cutscence nic nie mogę zrobić

Postprzez Józio w 30 Mar 2022, 21:09

To samo kiedyś miałem. Czasem trzeba po prostu wbiec sprintem w miejsce gdzie cutscenka się zaczyna, żeby skrypt dobrze załapał
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: X18 po cutscence nic nie mogę zrobić

Postprzez kredacz w 08 Gru 2022, 11:03

Witam, czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć gdzie jest ten komputer administratora w misji z dokumentami? Wydaje mi się ze przeszedłem całe laboratorium i po prostu go nie ma. mam 1 jest na recepcji potem w pomieszczeniu 2 obok siebie jeden zepsuty drugi sprawny. w calym laboratorium mam jedne drzwi których nie da się otworzyć(lub jest bug jakiś z nimi)
kredacz
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 08 Gru 2022, 10:53
Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości