The Walking Dead

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: The Walking Dead

Postprzez Michu w 28 Maj 2014, 21:56

:

Image


Spoko epizod, dość mocny i drastyczny. Chociaż strasznie go z góry potraktowałem i dużo dialogów pominąłem (nie odpowiadałem) bo nie widziałem sensu.

Gra trzyma poziom ale troszkę do pierwszego sezonu brakuje :P
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Reklamy Google

Re: The Walking Dead

Postprzez KoweK w 27 Sie 2014, 17:58

Jestem po finale drugiego sezonu. Jestem lekko rozczarowany mimo że gra nadal trzyma dobry poziom.

Niespodzianka: gra posiada pięć różnych zakończeń, więc albo dostaniemy pięć różnych wersji pierwszego odcinka kolejnego sezonu, które poprowadzą nas do jednego wątku, albo trzeci sezon będzie opowiadał o losach kompletnie innych bohaterów. Niestety zakończenia tego sezonu nie wzbudzają tyle emocji. Jest jedna dobra końcówka, ale to i tak za mało. Brakuje również jakiegoś genialnego utworu na koniec jak to było w przypadku S01.

Cały sezon zajął mi 8 h. Ocena końcowa to uczciwe 8/10.


o Clementine:

Zrobili z niej pierdo*onego Terminatora. To taki Omid na początku ginie od kulki ze zwykłego Glocka czy innego chu*ostwa, a Clementine potrafi przeżyć strzał z broni myśliwskiej i po paru godzinach zachowuje się jak gdyby nigdy nic.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: The Walking Dead

Postprzez Michu w 29 Sie 2014, 23:48

Mnie się podobało. Naprawdę byłem zaskoczony tym że zakończeń jest aż pięć. Bo TWD miało te swoje wybory... ale... jak przychodziło co do czego i miało się stać coś poważniejszego, to nie ważne co zrobilismy - i tak się to stało.
A tutaj bum. Tylko jak oni to później rozwiną? Zrobią pięć różnych gier? Czy seria się już zakończy... a może wybiorą najczęściej wybierane zakończenie i od tego kontynuują...?

:

Jednak dobrze było nie strzelać do Kennyego, Jane poprzewracało się w głowie... i chyba zbytnio się przywiązała do Clem, może z powodu braku swojej siostry. Pierwszy sezon doprowadził mnie do łez, ale tutaj poryczałem się prawie że tak samo gdy Kenny próbował nas przekonać by zostać w Wellington.


Pierwsze 3 odcinki - 7/10
Ostatnie dwa - 9/10

Ogółem.. 8+/10

Za ten post Michu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive smichal74.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości