Euro Truck Simulator

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez Pangia w 02 Wrz 2014, 21:57

djcycu napisał(a):Fajnie by też było jakby jakieś misje małe były w postaci specjalnych zleceń. Dostajemy info że trzeba przewieźć jakieś cudo za które można nieco więcej wziąć i przy okazji czuć ten klimat specjalnego zadania. Oczywiście jeśli chcemy to jedziemy a jeśli nie to olewamy klienta.

W porównaniu Haulina do poprzednika, Convoy'a, Convoy wygrywał tylko w tym aspekcie – to tam właśnie było zaje*iste, np. była misja że dostawałeś ciężarówkę, podwójną naczepę i miałeś nią zjechać w dół kamieniołomu i zaparkować na dole. Heh, pamiętam, że męczyłem to 2 dni, a ostatecznie i tak odpiąłem przyczepę i napi♥rdalając w nią ciężarówką ustawiłem ją w markerze :D
No i jeszcze można było wziąć ładunek w obrębie miasta, czego w Haulinie nie ma, ale to mały szczegół. Byłoby to jednak zaje*iście pomocne, jak nie ma się TIRa z leżanką, bo upływ czasu jest przesadnie uproszczony (1 minuta w grze = 1 sekunda przed kompem) i to dość mocno kaleczy rozrywkę, bo zależnie od tego jak dużo było aut i czerwonych świateł to czasem przychodzi pora na przerwę, jak dopiero co się z miasta wyjechało…
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez djcycu w 02 Wrz 2014, 23:13

To polecam grę LS2013 i spiąć sobie traktor członowy z trzema naczepami na dolly, potem objechać ciasną farmę i wycofać bokiem każdą naczepę pod magazyn by się rozładować :P Fajna zajawka a że w wolnej chwili nie mogę grać w wymagające gry by nie rozładować akumulatorów to gram właśnie w to. Ekonomia, szczątkowy symulator, ciekawa kombinacja no i zapach zbóż (tak, jestem ze wsi, miałem traktor i lubiłem to). Tak właśnie rozbudować można i ETS. Fizyka już jest, teraz parę fajnych ficzerów i gra nie znudzi się po odblokowaniu wszystkich części.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Euro Truck Simulator

Postprzez Dżuz w 11 Wrz 2014, 21:19

djcycu napisał(a):No ja mam kurna nadzieję że w tym DLC ze Skandynawią dodadzą jakieś tandemy do naczepy albo dwie naczepy do ciągnięcia (bo o solówce nie marzę nawet).


Wieść gminna niesie, że może być coś na co masz nadzieję :caleb: Co prawda pewnie nie w najbliższym DLC, ale może kiedyś ujrzy to światło dzienne :)

http://blog.scssoft.com/2014/09/the-fir ... esign.html

Czyli jest szansa, że siądę za kółkiem prawdziwego tira... :suchar:
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 02 Maj 2023, 08:36
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości