Kobiece postacie w grach - tak czy nie?

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Kobiece postacie w grach - tak czy nie?

Postprzez Woland w 15 Lip 2014, 23:22

Czy ja pisałem coś o cyckach Izabeli? :E
Tak, Izka ładniejsza ale też jest (zresztą jedną z nielicznych w DAII) postacią z charakterkiem.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Kobiece postacie w grach - tak czy nie?

Postprzez Yoavek w 16 Lip 2014, 14:18

Osobiście dla mnie Kobiety w grach są na tak.
Lubię jak są i w tle i jako towarzysze lub główne postaci.
Podoba mi się to urozmaicenie bo nie samymi facetami człowiek żyje :D
Lecz, w żadnej grze nie spotkałem urozmaicenia kobiet z okresem, a to by się przydało. Nasza miła i przyjemna towarzyszka na parę dni w grze zmienia się w zimnokrwistą sukę ;D

Ulubiona postać to Ellie (jeżeli dobrze zpamiętam bo długo nie grałem) z The Last of Us, Liara T'Soni z ME i Nadia z Gothica 2 ;)
"Czuję się jak ktoś, z kim nie pozwoliłbym pieprzyć się mojej własnej córce, i jednocześnie jak ktoś, z kim, będąc tą córką, chciałbym się pieprzyć bardziej niż z kimkolwiek innym." ~Marylin Manson
Amerykanie są jak Rosjanki; im więcej ich tłuczesz, tym bardziej cię kochają.~Józef Stalin
Awatar użytkownika
Yoavek
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 07 Cze 2014, 16:43
Ostatnio był: 24 Lip 2015, 04:34
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Kobiece postacie w grach - tak czy nie?

Postprzez Wayathin w 16 Lip 2014, 17:43

W tym roku udało mnie się poszerzyć swoją "wiedzę na temat kobiet w grach". Wystarczy odstawić typowe fps-y a tu okazuje się, ze jest ich niemało. Gorzej ze znalezieniem kobiety jako głównej bohaterki. Nilin z Remeber me. Trochę ciężko było doszukać się w niej jakiegoś charakteru, ale wizualnie- cud, miód, orzeszki.
Dziwię się, że nikt nie podał tutaj Nix z Infamous 2.
Ciężko jej nie zapamiętać. Podoba mi się jej wygląd, leci takim klimatem voodoo. W niektórych concept artach występowała pod nazwą: devil woman. Może nieco "stuknięta" w polskim dubbingu tak przynajmniej to wyglądało. Ale to dało jej trochę koloru.
No i Kuo, na szkicach wyglądała na prawdę świetnie. W grze mniej ciekawie. Przynajmniej nie ujęli jej z charakteru. I ten tekst "Łapy przy sobie, bo Cię zastrzelę." Ogólnie studio Sucker Punch nie ma problemów z tworzeniem kobiecych postaci, które nie walą nudą.
Tylko słabi i komuniści się uśmiechają.
Awatar użytkownika
Wayathin
Tropiciel

Posty: 240
Dołączenie: 13 Kwi 2011, 12:05
Ostatnio była: 15 Gru 2020, 08:01
Miejscowość: Tu i tam.
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 115

Poprzednia

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości