Kane&Lynch:Dead Men

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Kane&Lynch:Dead Men

Postprzez Stalk3r w 03 Kwi 2008, 20:47

Co tu mówić o tej grze. Jest nowa. No po pierwsze to ma fajne kłótnie między bohaterami. Niezłą grafikę, ale "Hitman" zdaję się mieć lepszą. Dźwięk w porządku, zwłaszcza muzyka którą komponował (nie pamiętam), stworzył między innymi świetne soundtracki do "Hitman 4", "Splinter Cell 3". Gra ma klimat, tego, że jestes w niezłym g*wnie. Najbardziej dołującymi wpadkami jest poziom trudności na ostatnich levelach, i brak zapisu.
Le Slavic Untermensch
Awatar użytkownika
Stalk3r
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 18 Paź 2007, 14:00
Ostatnio był: 24 Cze 2016, 01:41
Miejscowość: Nowhere
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Reklamy Google

Postprzez Michu w 03 Kwi 2008, 22:32

W grę nie grałem jeszcze, ale wygląda na ciekawą strzelankę, sądząvc po filmach. Jeżeli chodzi o muzykę, to jestem fanem Hitmana, a do każdej jego części muzyke komponuje Jesper Kyd.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Postprzez Caro w 11 Maj 2008, 14:54

Przeszedłem tą gre jakiś miesiąc temu.Jest naszpikowana akcją także całkiem miło się gra :D Według mnie największym plusem są lokalizacje,a duzym minusem jest zakończenie...Gra kończy sie jakos tak "bezpłciowo" :P
Awatar użytkownika
Caro
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 11 Maj 2008, 09:08
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 15:32
Miejscowość: Kraków
Kozaki: 0

Postprzez Matthew w 27 Maj 2008, 11:11

Narazie grałem w demo, pełnej dopaść nigdy nie moge. W okolicy nie ma kto porzyczyć, a ciągle mam ważniejsze rzeczy, na które trzeba kase wydać :/ Ale demko prezentuje się świetnie. Widać po nim, że akcje zaplanowane w grze, mają rozmach. Już to zejście z dachu na linach, na drapaczu chmur w jakimś wielkim mieście, robi wrażenie... Pozatym nie można narzekać na grafikę i ścieżkę dźwiękową Jespera Kyda. Grafika przyzwoita, ale ja od gier grafiki super nigdy nie wymagam i taki obraz jest dla mnie w zupełności wystarczający. Wolę klimat,a ta gra taki ma, chociaż bardziej pasuje "bohaterowie" niż "klimat" bo Kane i Lynch to jedni z najfajniejszych poje***ych bohaterów gier komputerowych.
" Złota Kula wypełnia tylko najskrytsze życzenia, tylko takie, które muszą się spełnić, bo inaczej nie ma już po co żyć!".

" Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!".
Awatar użytkownika
Matthew
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 24 Maj 2008, 09:57
Ostatnio był: 25 Gru 2011, 14:47
Miejscowość: Piła
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości