The West

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

The West

Postprzez Kosma w 17 Lip 2014, 15:51

Gra ktoś może w tą grę przeglądarkową? Jest na prawdę z dobrym klimatem, miłymi ludźmi. Serdecznie zapraszam do zagrania. http://www.the-west.pl
Pochwalcie się, jakie macie levele, ekwipunek i czy uczestniczycie w evencie. Ja mam o tak:

Jicarilla:
-3 itemy z eventu
-23 lvl
-Poszukiwacz przygód


Huron:
-2 itemy z eventu
-15 lvl
-Zawadiaka


Tutaj informacje o Huronie i o nowym mieście założonym przezemnie i mojego kolegę. UWAGA! Zawiera link do zewnętrznego forum, więc kto nie chce, niech nie otwiera:

:

Ponadto, jeśli ktoś ma konto na Huronie, a szuka miasta, to serdecznie zapraszam na forum mojego miasta. (Stworzone przezemnie na SMF bo nie trawię phpbb3).

Zero w tym reklamy. Jeśli ktoś nie chce to niech nie wchodzi i tyle - nie mój problem. W najgorszym przypadku admini i tak zciachają. http://stalkerpoland.cba.pl/index.php
Miasto STALKER Poland, 34k punktów, dwóch członków.
Image

Nic nie warte znajomości, po czasie tracą wartość
u mnie z ludźmi jak z rapem - nie ilość tylko jakość.


Image
Awatar użytkownika
Kosma
Stalker

Posty: 109
Dołączenie: 04 Cze 2014, 17:30
Ostatnio był: 20 Wrz 2014, 21:38
Miejscowość: Tak, chcę mieć w profilu
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 13

Reklamy Google

Re: The West

Postprzez Pangia w 17 Lip 2014, 16:28

Kosma napisał(a):Gra ktoś może w tą grę przeglądarkową? Jest na prawdę z dobrym klimatem, miłymi ludźmi


Grałem w to w 2008 czy tam 2009 i już wtedy gra była pełna płaczących dzieciaków, a administracja należy do najgorszych, jakie można było wybrać. Nie idzie niczego się dowiedzieć od nich w razie czego, prędzej ci bana za byle co wlepią (ja kiedyś dostałem ostrzeżenie za rzekomą obelgę na PW, chociaż z nikim wtedy nie pisałem). Chyba tylko w Menelgame było gorzej, bo tam pytając o cokolwiek otrzymywałeś odpowiedź, że jak ci nie pasuje, to spieprzaj dziadu.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: The West

Postprzez Kosma w 17 Lip 2014, 17:58

Ja akurat gram tydzień i poznałem wielu przyjemnych ludzi. Trzeba umieć zagadać.
Image

Nic nie warte znajomości, po czasie tracą wartość
u mnie z ludźmi jak z rapem - nie ilość tylko jakość.


Image
Awatar użytkownika
Kosma
Stalker

Posty: 109
Dołączenie: 04 Cze 2014, 17:30
Ostatnio był: 20 Wrz 2014, 21:38
Miejscowość: Tak, chcę mieć w profilu
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 13

Re: The West

Postprzez Woland w 18 Lip 2014, 14:03

Odpowiednio rozmawiając i z Wolandem się dogadasz. Ale naprawdę, czy nie szkoda sił i czasu na to?
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości