Wasze kolekcje gier

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Wasze kolekcje gier

Postprzez HitFan w 23 Kwi 2015, 19:25

W sumie nie natknąłem się na taki temat, a pewnie dużo z nas posiada spore kolekcje :) Zachecam do dzielenia się swoimi kolekcjami! zarówno cyfrowe (uPlay, Origin, Steam etc.) jak i pudełkowe :) Ja zacznę:

Steam:
Image

  • Anarchonox, Daikatana, Hitman Codename 47, Hitman 2: Silent Assassin, Mini Ninjas i Thief Gold - kupione w Bundle'u ze względu na Hitmany
  • Euro Truck Simulator 2 z dodatkiem Go East
  • F.E.A.R. 3 - kupiłem za grosze. Słyszałem dużo dobrych opinii o tej grze
  • Far Cry, Far Cry 2, Far Cry 3, Far Cry Blood Dragon ze wszystkimi dodatkami jakie wyszły
  • Hitman Absolution, Hitman Sniper Challenge - kupione na Steamie ze wszystimi DLC jakie wyszly
  • Metro Last Light - pudełkowe z kluczem na Steama + Season Pass
  • S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - kupiona cyfrowa wersja zanim jeszcze dorwałem premierówkę
  • Sleeping Dogs z kompletem DLC
  • Call of Duty: Black Ops - kupiona wersja pudełkowa
Reszta to gry, które przez pewien okres były darmowe, na różnych stronach typu Humble Store, czy 48h akcje Steama.

Origin:
Image

  • Battlefield 3 - kupiłem go zanim był za darmo. Posiadam do niego konto Premium, i kompletny pakiet ulepszeń
  • Crysis - kupiony cyfrowo
  • Crysis 2 Maximum Edition ze wszystkimi DLC, był w zestawie z Crysisem 3 w specjalnej edycji cyfrowej
  • Crysis 3 Hunter Edition Specjalna Edycja Cyfrowa, czyli wszystkie DLC oprócz Lost Island
  • Medal of Honor Limited Edition - kupiona cyfrowo na jakiejś przecenie w Origin
  • Mirror's Edge - kupiony w promocji. Świetna gra, naprawdę
Reszta to gry rozdawane za darmo w ramach różnych akcji od EA Games mających na celu polepszyć wizerunek firmy.


uPlay:
Image

  • Far Cry 3 - to samo co na steamie
  • Far Cry Blood Dragon - j.w.
  • Ghost Recon: Future Soldier - Kod otrzymałem od użytkownika Tawariszcz z forum Stalker.pl

GOG.com
Image

  • S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, Clear Sky oraz Call of Prypiat - mam tu w ramach ostatniej akcji pozwalającej dodać gry pudełkowe ze starymi DRMami za darmo (link: http://lowcygier.pl/darmowe/aktywuj-wyb ... g-com/))
  • The Witcher 2: Assassins of Kings, The - Enhanced Edition - w ramach jakieś akcji z dziennym klikaniem
Reszta nie mam pojęcia co to, chyba każdy to za free dostaje xD

Pudełkowe:
  • S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - premierowe z mapą Zony i pocztówkami
    Image
  • S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - premierowe z mapą Zony i naklejkami
    Image
  • S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - kolekcja klasyki, aktualnie nie mam zdjęcia

  • METRO Last Light - w promocji 2 w cenie jednej w EMPiKu
    Image
  • Call of Duty: Black Ops - kupiona w promocji w Saturnie
    Image
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /

Za ten post HitFan otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Route, Decimus76.
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Reklamy Google

Re: Wasze kolekcje gier

Postprzez HitFan w 16 Cze 2015, 21:27

Nikomu się nie chce wrzucać, czy jedziecie na samych piratach? ;>

Ja zupdatowałem post o Ghost Recon, Mirror's Edge i Black Opsa
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Wasze kolekcje gier

Postprzez Darth ReX w 16 Cze 2015, 22:00

Mam ponad 130 gier na steamie, ze 20 na originie i kilkadziesiąt na płytach. To piętnastoletnia kolekcja. A są tacy, co mają jeszcze więcej. Serio myślisz, że ktoś to spisze?
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Wasze kolekcje gier

Postprzez HitFan w 16 Cze 2015, 22:07

Darth ReX napisał(a):Serio myślisz, że ktoś to spisze?

Same skriny wystarczą.

Poza tym komuś może się fest nudzić (jak mi) i wrzucić jakieś fotki z ewentualnym opisem
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Wasze kolekcje gier

Postprzez Pangia w 16 Cze 2015, 23:02

Podobne do tematu z grami na Steamie, myślałem, że już się wypowiadałem.

Profil Steama mam publiczny, więc każdy może sobie spojrzeć w moje gry. Na półce 3xGTI Racing (dwie zjechane płyty i jedna z CD Action, która też ledwo ciągnie, ale jeszcze działa, zresztą instalator leży na dysku na wszelki wypadek), FlatOut 2, Stalker: Czyste Niebo, ToCA Race Driver 3, Colin McRae 2005, kurs Windowsa XP (którego w dodatku nigdy nie wyjąłem z pudełka, więc za paręnaście lat pewnie odzyska swoją wartość 20 złotych), jakaś arcade'owa ścigałka z różnymi Ferrari w tle, której nazwy zapomniałem, Ford Racing 2 (albo 3, nie jestem pewien), gdzieś jest 18 WoS Haulin' z Playa, no i pierwsza kupiona gra – Bus Driver :E Do tego parę starych piratów, z których prawie żaden już nie działa, bo płyty mają blisko 10 lat, chyba tylko Quake 3 Arena (w wersji portable!) działa i Half-Life, którego jednak już posiadam na Steamie, więc płyta ma charakter sentymentalny.

Aha, zapomniałem o czteropaku „cośtam Racer”, którego kupiłem za 40 złotych i do dziś nie wiem, ki diabeł mnie do tego popchnął. Ale w Truckera to nawet pogrywałem, bo był najlepszą z tych kaszanek.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive HitFan.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Wasze kolekcje gier

Postprzez meJKu w 23 Cze 2015, 08:54

Macie tutaj moją kolekcje, bo te cyfrowe edycje to na równi z piratbejem można traktować :caleb:

Image

Trochę losowego dziadostwa, cidi ekszyn za młodego oraz simsy 2 z bazarku przy narodowym.

Image

Reszta, która za mocno by obciążyła półkę zamocowaną na gipsie :F

Image

I oczywiście ostatni nabytek, czyli EK Wiedźmaka Trzy.

Za ten post meJKu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher, HitFan.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 680
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 07 Mar 2024, 17:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: Wasze kolekcje gier

Postprzez Tormentor w 23 Cze 2015, 11:32

Ja mam może 15 oryginalnych gier, reszta to freeware.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Wasze kolekcje gier

Postprzez quanticox w 23 Cze 2015, 12:29

Piraty przestałem pobierać będąc już na studiach ;-) do dziś uzbierało się 209 gier na steamie i około 10 na origin.
Tyle gier a tak mało czas :-( :-( :-(

Za ten post quanticox otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive HitFan.
Awatar użytkownika
quanticox
Stalker

Posty: 155
Dołączenie: 02 Lut 2014, 00:46
Ostatnio był: 05 Lip 2023, 23:41
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 30


Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości