BioShock

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: BioShock

Postprzez meJKu w 30 Sty 2014, 23:32

@Cortex Reaver, cóż poradzić, taka stylistyka, która nie każdemu musi odpowiadać. Ja właśnie za to lubię tą serię.

@impulse_101, nie wiem za bardzo co ma technologia do stylistyki gry ; )

Image

Tutaj masz, nochal rzuca cień na twarz. Poza tym w Burial at Sea Elizabeth ma tak wyglądać z tym przesadzonym makijażem. To nie jest jej cera (jak myśli większość osób oceniających screeny), tylko tona pudru ; ) A poza tym narożniki przy podłodze się ściemniają. Taa... uparcie będę się trzymać, że oprawa graficzna to ostatnia rzecz jaką należy się czepiać.
:

Image


Plus twarz tej Lary za bardzo nie odbiega od tego co widzimy poniżej : P

:

Image
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 680
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 07 Mar 2024, 17:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Reklamy Google

Re: BioShock

Postprzez impulse_101 w 30 Sty 2014, 23:54

Zgoda, te screeny co teraz wstawiliście wyglądają dużo lepiej. Oceniłem to co było podane wcześniej, a tam wygląda to słabo.
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: BioShock

Postprzez Terminus w 31 Sty 2014, 00:21

Sorry, ale naprawdę w tej grze nie ma nic lepszego niż te screeny z okrutnie krzywiącą się lalką?
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher, Cysiu.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: BioShock

Postprzez meJKu w 31 Sty 2014, 10:55

Zagraj i zobacz. Wiem, że to dla ciebie wyjątkowo trudna sztuka, ale czasem spróbuj nie robić z siebie takiego 'hejtera'. Odpowiadając na twoje pytanie... Proszę, bliźniaki Lutece. Kolejne niesamowite postaci z tej gry, które nie bez powodu zostały nominowane do najlepszych postaci 2013 roku.

Image
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 680
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 07 Mar 2024, 17:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: BioShock

Postprzez Soviet w 31 Sty 2014, 11:42

Co to za gówno i balony kwadratowe :terminus:
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image

Za ten post Soviet otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK, Method, Terminus, meJKu, Dementorin.
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: BioShock

Postprzez Terminus w 31 Sty 2014, 11:56

meJKu napisał(a): Wiem, że to dla ciebie wyjątkowo trudna sztuka, ale czasem spróbuj nie robić z siebie takiego 'hejtera'.

Ale z tego co widzę, to w dalszym ciągu znalezienie dobrego screena to jeszcze większa sztuka, więc przechodzimy do wycieczek personalnych :E
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: BioShock

Postprzez meJKu w 31 Sty 2014, 12:15

Ale o jaki dobry screen ci chodzi? Ta gra to nie Crysis i nie używa jakieś najnowszej technologii i nikt chyba nigdy tego nie sugerował w tym temacie. Gra ma po prostu taką stylistykę i jak dla mnie prezentuje się naprawdę dobrze. Są dobre gry, które wyglądały słabo w dniu premiery i się o to nie rzucano, jak Zew Prypeci, Half-Life 2: Episode Two itp. itp. Można wymieniać i wymieniać. Sam przy okazji dyskusji w temacie o Afterfall Insanity podkreśliłeś mi, że podoba ci się stylistka tej gry, mimo iż gra absolutnie nie zachwycała technologicznie i była brzydka wg większości. No ale cóż... hipokryzja u ciebie to nic nowego.

Wycieczki osobiste? W żadnym wypadku. Po co postujesz w tym temacie skoro jedne co chcesz dodać to hejt na grę w która nawet nie grałeś? Sam grasz w WoTa, grę która jedynie chyba czym zachwyca to wychwalanie komunistów.

Za ten post meJKu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 680
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 07 Mar 2024, 17:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: BioShock

Postprzez KoweK w 31 Sty 2014, 12:31

Ale pie*dolicie.

Image

Gra na pewno nie wygląda na zacofaną technologicznie, ale po prostu ma taki styl. Jak się komuś nie podoba taka bajkowa grafika, to niech po prostu do takich tematów nie podchodzi, a fotorealizmu szuka w Crysisie.

Termi jak zapostujesz coś, a inni powiedzą, że chu*owe to je*niesz swoim "de gustibus", a tutaj próbujesz jakieś racje na wierzch wywalać. Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive vandr, dorian.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: BioShock

Postprzez Terminus w 31 Sty 2014, 12:59

xKoweKx napisał(a):Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka?
Ha Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha!
[ociera łzę ze śmiechu].

xKoweKx, meJKu: przypominam, że ten wątek nie jest poświęcony mojej (nie)skromnej osobie a Wy się dajecie trollować jak ostatnie Wheele :P

meJKu: nie potrafisz znaleźć dobrego screena, to dłużej poszukaj zamiast brnąć w naprawdę żenujące wycieczki osobiste , dorabianie filozofii i przyszywanie mi hipokryzji czy wychwalanie komunistów.
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Alchemik.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: BioShock

Postprzez meJKu w 31 Sty 2014, 13:16

To co zaprezentowałeś powyżej to nic innego jak hipokryzja, nic do zarzucenia - czysty fakt. Nigdzie nie napisałem też, że wychwalasz komunistów, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Twoja "dojrzała" postawa pozostawia też wiele do życzenia, już nie mówiąc o zbyt częstym zasłanianiem się "trollowaniem".

Znaleźć dobrego screena? Wystarczy popatrzeć na takie galerie: http://imgur.com/a/f6MRW (spoilery oczywiście). Może i nie są wybitnie technologicznie, ale design jest wyśmienity.

Gameplay nigdy nie był mocną stroną BioShocków, ale za to gry potrafiły nadrobić to klimatem, opowiedzianą i niepowtarzalnym stylem. Tak samo jest z najnowszą częścią moim zdaniem. Gameplay nie powala (chociaż mi się podoba takie staro-szkolne podejście), ale klimat Columbii, Elizabeth (smutno przez ciebie nazwana krzywiącą się lalką) jak i cała fabuła wbijają w fotel.

Tak więc... Would you kindly leave this thread? ; )

EDIT: Szkoda, że tak okrutnie edytujesz swoje posty.

Za ten post meJKu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 680
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 07 Mar 2024, 17:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: BioShock

Postprzez vandr w 31 Sty 2014, 13:23

zaje*isty klimat na tych szotach. Muszę w końcu w to zagrać. A charakterystyczna stylistyka jest widoczna i to bardzo. Normalnie bajka. :)
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: BioShock

Postprzez Terminus w 31 Sty 2014, 13:27

Dalej większość Twojego posta stanowią wycieczki osobiste.
Jako architekt i fascynat historii XIX wieku dziękuję Ci meJKu za tę pouczającą lekcję co stanowi "wyśmienity design" i jakie są proporcje kobiecego ciała. Postaram się to zapamiętać.
Obiecuję nie edytować tego posta.
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative meJKu, Pangia.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości