Call of Duty

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Re: Call of Duty

Postprzez Imienny w 11 Paź 2015, 00:08

MW2 nie sprawdzałem, ale ludzie wciąż grają w MW 3. Tam właśnie namnożyło się użytkowników MP7 i oszustów. Większość gra w trybie TDM do 75 zabić albo likwidacji, a wojna lądowa jak 2/3 trybów rozgrywki jest martwa. Za to tryb operacji specjalnych ledwo żyje. Albo mnie łączyło z gościem "zza oceanu" i miałem ping rzędu 200-300 albo z osobą o mentalności "założyłem sobie serwer, idę. Niech się mój przyszły towarzysz za mnie martwi". Na 1-1,5 godziny znalazłem tylko jedną normalną grę.

Tak więc, raczej nic ciekawego się w multi MW 3 w trybie "migrującego hosta" nie znajdzie. Można sprawdzić modyfikację na serwery dedykowane, może tam jest lepiej.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Reklamy Google

Re: Call of Duty

Postprzez Adik w 11 Paź 2015, 09:04

Ostatnio grałem w MW 2 ludzie przeważnie grają TDM zwykły i HC, czasem wrzuca na zhakowane serwery. Czyżby te całe IWNet nie wykrywa oszustw ?
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 18 Kwi 2024, 08:50
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 86

Re: Call of Duty

Postprzez atikabubu w 11 Paź 2015, 09:50

Ty myślisz, że tak antyczna gra (z perspektywy korporacji i przeciętnego gimbusa), której wsparcie skończyło się gdzieś w okolicach przejścia Mojżesza przez Morze Czerwone, będzie mieć zaktualizowane na bieżąco zabezpieczenia antyhaxowe? Pfff :caleb:
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 01 Sty 2024, 01:00
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: Call of Duty

Postprzez Adik w 11 Paź 2015, 10:09

No fakt masz rację, a szkoda że nikt tego nie aktualizuje :/ bo gra fajna.
"Hey man you know I'm really okay,
The gun in my hand will tell you the same" - The Offspring - Bad Habit
Awatar użytkownika
Adik
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 28 Kwi 2014, 14:21
Ostatnio był: 18 Kwi 2024, 08:50
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 86

Re: Call of Duty

Postprzez Imienny w 18 Paź 2015, 11:40

Gra antyczna, bo zamiast normalnego FPS-a wolą jakieś nie wiadomo co. Do tego bawią się w wycinanie/zrzynanie z innych CoD-ów/innych gier.

Tymczasem informacje nad kolejnym zawieszonym projektem autorstwa studia Slegdehammer Games. Call of Duty: Vietnam miał być czymś w rodzaju "TPS w stylu Drake'a" z akcją osadzoną w latach 60. oraz 70. na terenie Kambodży i Laosu. Niestety twórcy woleli popracować nad wciąż niedopracowanym MW 3, a potem wydać jakieś badziewie osadzone w przyszłości. Dodatkowo chcą je kontynuować, chociaż już chyba niektórzy zagorzali fani zaczynają kręcić nosem. :facepalm:
Poniżej trochę więcej informacji (na ten moment tylko w j. angielskim :/ ):
http://www.gamespot.com/articles/shelve ... 0-6422297/
http://www.gameinformer.com/b/news/arch ... elled.aspx
Ewentualnie angielska wiki: http://callofduty.wikia.com/wiki/Call_of_Duty:_Vietnam
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Call of Duty

Postprzez Fraternus w 21 Paź 2015, 14:58


Ma być nowy tryb - coś w stylu wyścigu przy użyciu specjalnych ruchów, kto zajmie pierwsze miejsce wygrywa. Po drodze są także przeszkody, fajne, można się od czasu do czasu pobawić, jeżeli ma się dosyć biegania i strzelania w MP.
PMm <3

Fraternus
Wygnany z Zony

Posty: 35
Dołączenie: 06 Paź 2015, 19:18
Ostatnio był: 22 Gru 2015, 17:05
Miejscowość: Wielkopolska
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 11

Re: Call of Duty

Postprzez Imienny w 06 Kwi 2016, 19:20

2 opinie na temat najnowszej produkcji Treyarch. Można wywnioskować, że coś jest na rzeczy z upadkiem serii. Szczególnie śmieszy mnie fakt, że jeden z fanbojów ma coś na kształt pretensji o to, że recenzent dał grze tylko 3/10, gdzie według niego powinno być co najmniej 8/10. :E



Niestety tak długo jak gra osiąga wyniki sprzedaży rzędu kilkuset milionów dolarów w dniu premiery, nie ma co liczyć na jakąkolwiek pozytywną zmianę. :/

Jakby ktoś był ciekawy - na metacriticu wersja PC ma 2.7, wersja na PS4 ma 4.6, a na XBOX 360 1.3 :E

Co do oszustów w MW3 - o ile mnie pamięć nie myli, to problem ten występował już 2-3 miesiące po premierze gry. Wpływ na to miało nie tylko mentalność niektórych graczy, ale i VAC, który miało się wrażenie, że nie istniał (na wyeliminowanie oszusta system potrzebował około tygodnia, gdzie przy PB - poza nielicznymi wyjątkami - było to kilka/kilkanaście sekund). I takie osoby zdarzały się wtedy równie często, co teraz. Jedyną różnicą są rodzaje - obecnie są bardzo wymyślne.

Wracając do problematyki realizmu uzbrojenia w BO mam jedno drobne pytanie - jak wygląda sprawa z karabinami maszynowymi? Bo ile nie ma konfliktu do faktu, że przed 1965 istniały podstawowe wersje tych broni, to niektórzy podają, że w CoD: Black Ops występują wersje, które powstały po 1968 (wyjątkiem jest Stoner). Jak to z tym jest?

Źródło, które zachęciło mnie do zadania pytania: http://www.imfdb.org/wiki/Black_Ops#Hec ... och_HK-21E 2.

Dodatkowo pytanie - mógłby ktoś na chłopski sposób wytłumaczyć mi, jak działają rankingi np. w TDM w MW3? Rozmyślałem nad tym problemem (szperałem nawet w necie) i żadne potencjalne rozwiązanie nie miało sensu.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: Call of Duty

Postprzez smichal74 w 02 Maj 2016, 13:59

Zwiastun do najnowszego shitu ;_;

https://www.youtube.com/watch?v=aRVCKaBt8ZM

Jak dla mnie walka w kosmosie to przesada... i to ogromna... nie bede komentował tego bardziej.
Jedynie zagrałbym w te odświeżone Mw1 <3
Windows 10 pro,I5 7400,Rx 470 Gigabyte G1,8 Gb ram ddr4,XFX Core ts550w,MSI h110 pro-vd,Toshiba p300 1tb,Adata Su800 128gb.

ImageImage
Awatar użytkownika
smichal74
Tropiciel

Posty: 274
Dołączenie: 16 Mar 2012, 16:32
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 19:42
Miejscowość: Zona/bar
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 45

Re: Call of Duty

Postprzez Universal w 02 Maj 2016, 14:55

Walka w kosmosie jest spoko. Szkoda tylko, że jakiś patałach to wymyślał. Okręty kosmiczne z futurystycznymi silnikami, ale nadal broń palna zasilana tradycyjną amunicją. Jaaasne. Zapewne zero głębszego tła, tylko znów historyjka na odwal.

CoD czwórka mnie nawet nie jarał, to co dopiero to :caleb:
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Call of Duty

Postprzez lukebuka w 02 Maj 2016, 16:04

Działające powierzchnie sterowe w próżni, słyszalne eksplozje, ba, nawet wstrząsy nimi spowodowane. To i jeszcze więcej w najnowszym Call of Shitty: OMFG Warfare. No, ale przynajmniej w Modern Warfare jest ładnie. ;)
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44

Re: Call of Duty

Postprzez caleb59 w 02 Maj 2016, 16:17

A ja tam cieszę się na remaster CoD4! \ :caleb: / Jeśli nie będzie zasranego matchmakingu to bierę z bomby na premierę jak król tego remastera!
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Call of Duty

Postprzez atikabubu w 02 Maj 2016, 17:39

Ale gówno :ati:
Ale przynajmniej Imienny już nie będzie miał się do czego przyje*ać, bo nie ma żadnych realnych broni :caleb:
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane

Za ten post atikabubu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal, Imienny.
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 01 Sty 2024, 01:00
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości