Przed śmiercią nie można się ukryć

Kontynuowane na bieżąco.

Moderator: Realkriss

Re: Przed śmiercią nie można się ukryć

Postprzez KOSHI w 03 Maj 2016, 11:46

No, przebiłeś sam siebie. Rewelacja. Tak krótko, a tak treściwie. Miód malina! Zwłaszcza imponuje 1 rozdział. :E

Image
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Przed śmiercią nie można się ukryć

Postprzez Mito w 03 Maj 2016, 16:28

Włącznie z tytułem tekst ma 306 słów, 2142 znaków. Wnoszę o przeniesienie tematu do działu shortów :E

A tak szczerze - autorowi szczerze polecam przeczytanie jakiejkolwiek książki z (na przykład) uniwersum Stalkera lub Metro, po czym porównanie tego ze swoimi tekstami :E
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Przed śmiercią nie można się ukryć

Postprzez trolololo w 03 Maj 2016, 16:49

Mam problem ze zrozumieniem tego tekstu
Kim jesteś?-Twoją śmiercią Biernar rozerwał sznury i pobiegł do drzwi stojących przed nim.

MOJĄ ŚMIERCIĄ rozerwał i pobiegł? Że co?
Gdy wyjrzał przez okno zauważył że autobus zjeżdża z drogi po chwili stracił przytomność.
Zastanów się co w tym zdaniu jest dziwnego.
Biernar zaczął płakać a kreatura wyjadła mu flaki i inne wnętrzności
W takiej sytuacji człowiek nie leży i szlocha, lecz się broni, bądź krzyczy, ewentualnie umiera.
Biernar upadł jeden z ludzi podniósł Biernara lecz pies go dorwał a reszta uciekła.
W sensie pies dorwał tego co pomógł, tak?
Biernar przez swoją nie uwagę spadł z górki i zauważył dziwną kreaturę-Cześć!
Spadasz z góry i widzisz pasącą się loszkę bądź innego dzika. Co robisz? Kulturalnie się z nią witam. \ :u3: /
Popracuj nad budową zdań, bo na razie
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Przed śmiercią nie można się ukryć

Postprzez Universal w 03 Maj 2016, 16:53

Mito napisał(a):autorowi szczerze polecam przeczytanie jakiejkolwiek książki

Tu mógłbyś poprzestać :suchar:


Przed Akaczem nie można się ukryć

PROLOG:

Akacz 14 letni chłopak kochał ryzykować pisał wiele
niebezpiecznych opowiadań.Teraz był czas aby odwiedzić stuleja.pl.


ANALOG:

Akacz w świetlicy zajrzał do internetu miał swój poobdzierany zeszyt i ołówek zapier dolony z Ikei.Lecz zapomniał telefonu.Zostawił go u woźnego bo weszło nowe zarządzenie dyrektora.Telefon by mu się nie przydał bo był prawie rozładowany.Gdy wszedł na forum zauważył że ktoś skomentował jego tekst po chwili czytelnik stracił przytomność w wyniku przeczytania.


LOGarytm:

Tu ku*wa nie dałem rady. No nie, nie da się. Ten zapis znaków, bo tekstem tego nazwać się nie da, jest tak spierdo*ony, że nawet nie potrafię go przerobić. Szczyt, ku*wa, szczytów. Przestań pisać, po prostu. Wisi mi jak na to zareagujesz, po prostu nie zaśmiecaj więcej internetu swoją osobą.


PATOLOG:

Akacz napisał nowy tekst i go wysłał a czytelnik skomentował -CO ZROBIŁEŚ DEBILU!!!!! Akacz zaczął uciekać -NIE MASZ ROZUMU?!!-NIE!!!Akacz upadł jeden z ludzi podniósł Biernara lecz czytelnik go dorwał a reszta uciekła.Akacz ukrył się w krzakach czytelnik go wyłososił ale Akacz go krzyknął ty ku*wa gnoju i przykleił mu serduszko do czoła. Potem uciekł do lasu. Akacz uciekając spotkał kolejnego użytkownika stuleja.pl.Rzucił się na Akacza-NO NIE WSZYSTKO
CHCĘ MNIE ZABIĆ!!!!!!!!-Trzeba było nie pisać!-AAAAAAAAAAAAAAAAAAA UMRĘ!!-Nie przeżywaj gościu!-Dzięki-Lepiej się stąd
zabieraj!Bo nie umiesz pisać-Spadaj pójdę i już.Akacz nie posłuchał gościa i poszedł dalej pisać


PROKTOLOG:

Akacz przez swoją nie uwagę spadł z rowerka i zauważył dziwną kreaturę-Cześć! To coś go usłyszało -Powinienem się zamknąć Kreatura go dorwała i wyrwała ręke-BOLIIIIIII!Akacz zaczął płakać a kreatura wyjadła mu flaki i inne wnętrzności. Kreaturą był, ku*wa, Universal.


STONOGALOG:






Dzięki @trololo za inspirację.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito, trolololo.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Przed śmiercią nie można się ukryć

Postprzez trolololo w 03 Maj 2016, 17:54

Ty to nazywasz "hejtem"? Nie żeby coś, ale to prawie dokładnie to samo powiadanie, tylko ze zmienionym bohaterem, sens został ten sam. Nie łapiesz aluzji? A tak na marginesie wytłumacz mi ten dialog :
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA UMRĘ!!-Nie przeżywaj gościu!-Dzięki-Lepiej się stąd
zabieraj!
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Przed śmiercią nie można się ukryć

Postprzez Kenzelek w 03 Maj 2016, 18:18

Nie, przestań, stop. Za pierwszym razem śmieszkowałem sobie z tego co napisałeś, no ale ile można. Skończ, jeśli to jest na serio i chcesz pisać to nie wiem... Nie pisz już po prostu. Nie widzę nadziei tym bardziej że ubzdurałeś sobie że piszesz dobrze i nie chcesz zobaczyć prawdy. To jest ku*wa dramat.
Kenzelek
Stalker

Posty: 103
Dołączenie: 24 Mar 2012, 19:48
Ostatnio był: 31 Mar 2020, 14:49
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 20

Re: Przed śmiercią nie można się ukryć

Postprzez Universal w 03 Maj 2016, 18:19

Nazywaj mnie hejterem, wincyj, wincyj! Jestem łagodny w porównaniu z tym, co napotkałbyś w innych zakątkach sieci, choćby w facebookowych grupach. Życietoniejebajka. Albo nauczysz się pisać, albo przestaniesz publikować, albo będzie się spotykał wyłącznie z politowaniem lub kpiną, bo na nic innego nie zasługujesz, proste.

:

inb4

Image
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Re: Przed śmiercią nie można się ukryć

Postprzez zdzicho w 03 Maj 2016, 20:17

zaje*iste
Awatar użytkownika
zdzicho
Modder

Posty: 567
Dołączenie: 19 Cze 2009, 20:02
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 20:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 500

Re: Przed śmiercią nie można się ukryć

Postprzez Arapskyy w 03 Maj 2016, 20:17

No Panie krótko i na temat. Tylko szkoda tego biednego Biernara była jego pierwsza wycieczka i zapewne ostatnia do Zony. Krótka historia w 5 rozdziałach (prolog i epilog też liczę) trzymaj tak dalej to może będzie więcej takich ciekawych historii.
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Przed śmiercią nie można się ukryć

Postprzez HitFan w 04 Maj 2016, 16:43

Bardzo ciekawe opowiadanie o historii biernara troche mi
go szkoda a powiedz mi jeszcze kiedy będzie jakaś kontynuacja historii arona
i białego może oni się spotkają i uda im się razem zapić bestie ktora zabiła biernara.
trzymam kciuki i czekam na dalszy zwrot akcji mugłbyś łączyć różne opowiadania w jedno
pozdrawiam cześć
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Przed śmiercią nie można się ukryć

Postprzez Aoryst w 04 Maj 2016, 17:05

Nie pisz więcej, bo to co publikujesz to takie bzdety, że już w wypowiedziach naszych polityków uświadczysz więcej finezji. Szkoda że tak bardzo kaleczysz nasz piękny język.

Proszę zapoznaj się z tym: http://sjp.pwn.pl/zasady/XII-Znaki-inte ... 29738.html
Aoryst
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 03 Kwi 2016, 13:26
Ostatnio był: 16 Cze 2019, 14:44
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 7

Re: Przed śmiercią nie można się ukryć

Postprzez lukebuka w 04 Maj 2016, 17:10

Człowieku, przestań napieprzać masówkami, tylko przyłóż się, zacznij historię i dodawaj powoli nowe elementy. Po trzech, czterech miesiącach pisania przeczytaj, co Ci się dotąd udało napisać i oceń konstruktywnie. Jak na razie, to widzę, że oczekujesz poklasku za rzucone "na odwal się" ochłapy, które nie mają ładu i składu. Naprawdę, przyłóż się wreszcie.

Ps.: No, chyba, że jesteś zwykłym trollem, to wtedy:
Image

Za ten post lukebuka otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito.
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44


Powróć do O-powieści w odcinkach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość