1‰

Twórczość nie związana z uniwersum gry S.T.A.L.K.E.R.

Moderator: Realkriss

Re: 1‰

Postprzez MordercaBezSerca w 31 Paź 2020, 10:55

.
Ostatnio edytowany przez MordercaBezSerca, 20 Sty 2021, 11:00, edytowano w sumie 1 raz
Szczero prowda, Półprowda i Gównoprowda
Jeden promil
Ballada o prawiesnorku
Moje Łodpady
Awatar użytkownika
MordercaBezSerca
Opowiadacz

Posty: 53
Dołączenie: 09 Paź 2020, 16:55
Ostatnio był: 20 Sty 2021, 11:03
Miejscowość: Cy-cy-sto
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 23

Reklamy Google

Re: 1‰

Postprzez MordercaBezSerca w 03 Lis 2020, 10:17

.
Ostatnio edytowany przez MordercaBezSerca, 20 Sty 2021, 11:00, edytowano w sumie 1 raz
Szczero prowda, Półprowda i Gównoprowda
Jeden promil
Ballada o prawiesnorku
Moje Łodpady

Za ten post MordercaBezSerca otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KOSHI.
Awatar użytkownika
MordercaBezSerca
Opowiadacz

Posty: 53
Dołączenie: 09 Paź 2020, 16:55
Ostatnio był: 20 Sty 2021, 11:03
Miejscowość: Cy-cy-sto
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 23

Re: 1‰

Postprzez KOSHI w 03 Lis 2020, 18:27

Dobra, ku*wa, dość tych podziemnych ciuciubabek. Hande ho, rączki do góry i przyznać się bez bicia gdzie schowałeś obraz van Klompa - "Upadła madonna z wielkim cycem"? A tak na serio - rozkręcasz się mocium panie. Jest coraz fajniej, opisy walk dobre. Po 3, 4 fragmentach mówię sobie - no nawet nieźle pisze. Aktualnie przeczytałem wszystko i jest jeszcze lepiej. Zaczyna się to jakoś składać chociaż fabularnie te pociągi, Twierdza, frakcje śmierdzi mi Metrem pomieszanym z bo ja wiem - Powstaniem Warszawskim? Weź waćpan opowiedz coś o sobie bo widzę znajomość w militariach. Nie sądzę, że pisząc tekst robiłeś research. Człowiek, jak się bawi w paintball, ASG i interesuje militariami to czuje klimat i zna temat. Meesh się koło tego kręcił i u niego, jako jedynego z FS, czuć, że tematy survivalo militarne kuma i tekst wychodzi tip top a nie jest relacją z FPSa albo typu: wzioł karabin i pif paf jak rewolwerowiec zmiata kabany, robi salta jak w Matrixie, a ammo się nie kończy. Ja nigdy nie umiałem napisać dobrego tekstu ze strzelanką w tle. Co innego Władek turlający Złotą kulę w betoniarce 150 tce. Tu wysmażę takie erotyczne napięcie, że ho ho. Mnie ciągnęło jakoś zawsze do innych historii - pewnie przez Strugackich bo Zona to dla mnie Zona z książki a nie gier i zawsze jakoś było mi nie po drodze z tymi całymi frakcjami i nawalanką z mutantami. To wracając do tematu - czymże się człowieku bez hert zajmujesz w wolnych chwilach, że tak sprawnie sobie radzisz w opisach walki i szeroko pojętej żołnierki i survivalu? A jeszcze jedno - szkoda, że tekst spaliłeś na forum. Trzeba było go wysłać nie tylko do FS. Może by ktoś inny się zainteresował.

Czy ja dobrze czaję, że ciućma i mosiek to są te same osoby z expres kursu strzelania i od uratowania ekipy w szpitalu? Bo jak tak to... :u3:
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive MordercaBezSerca, Józio.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Poprzednia

Powróć do Zero z Zony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość