W co ja się wpakowałem?!

Twórczość nie związana z uniwersum gry S.T.A.L.K.E.R.

Moderator: Realkriss

Re: W co ja się wpakowałem?!

Postprzez Red Liquishert w 03 Maj 2016, 18:18

Zgwałcona ortografia, zmasakrowane zasady konstruowania tekstu, kompletny brak polotu, inteligencji, sznytu i talentu.
Daj sobie spokój, albo pisz takie gniotki do szuflady, czytaj książki i dopiero potem weź się za publikację w internecie.
Bydlę z pana, panie Red
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Reklamy Google

Re: W co ja się wpakowałem?!

Postprzez Mito w 03 Maj 2016, 18:41

Powiedzmy sobie szczerze, całą Twoją dotychczasową twórczość literacką na tym forum opisuje idealnie post powyżej.
Akacz 74 -_- napisał(a):Proszę nie hejtujcie
Ogólnie to trzeba zauważyć, że jest DUŻA różnica między konstruktywnym krytycyzmem (tu popraw, tam przytnij, może mógłbyś spróbować tak a tak...), a hejtem. Gdyby jakiś hejter zaczął twoje posty komentować, to pod każdym swoim opowiadaniem miałbyś tonę ociekających nienawiścią odpowiedzi, w każdej byłbyś obrażany i namawiany do zaje*ania się :tm:. Niestety, to, co piszą Red i Universal to najprawdziwsza prawda, poziom twoich tekstów jest tak niski, że nie wiedziałem w ogóle, że jest to możliwe.

Jeżeli chcesz chociaż spróbować pisać lepiej, to mam dla Ciebie radę (tę samą, co dla każdego robiącego takie potworki): zanim cokolwiek więcej napiszesz, poczytaj trochę (dużo) książek. Jeżeli jesteś tak bardzo przywiązany do uniwersów postapo, to są serie literackie i ze Stalkera, i z Metro, a nawet z Survarium. A mamy jeszcze całą masę forumowych opowiadań. Bez czytania w Twoim przypadku ani rusz.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: W co ja się wpakowałem?!

Postprzez trolololo w 03 Maj 2016, 18:48

OJ, tam oj, tam Mito, ja tam w nigo wierzę. Wystarczy tylko:
1) Nauczyć się stosować ,
2) Trochę poczytać
3) Sprawdzić czy to co się napisało ma sens
Dziękuje, nie pozdrawiam :stonoga:
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: W co ja się wpakowałem?!

Postprzez lukebuka w 03 Maj 2016, 19:26

Dodam tylko od siebie, że spłyciłeś historię do takiego stopnia, że zamiast co najmniej 120 stron dobrej historii zajęło Ci to zaledwie kilka akapitów. Zastanów się, czy chcesz napisać książkę, czy walnąć jakąś historyjkę na parę sekund czytania, za które nikt Ci nie da funta kłaków. Niestety, nawet najbardziej denne historie można nazwać, w przeciwieństwie do Twoich wypocin, pełnoprawną książką. Nie piszę Ci tego, by Ci dokopać, ale żeby uświadomić, że musisz się choć trochę przyłożyć, bo to, co zaprezentowałeś swoim dziełem, to oznaka skrajnego lenistwa autora.
Awatar użytkownika
lukebuka
Tropiciel

Posty: 247
Dołączenie: 09 Gru 2011, 17:21
Ostatnio był: 23 Gru 2017, 20:18
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 44


Powróć do Zero z Zony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość