Pszemek i Piotr poszukują Monolitu...

Twórczość nie związana z uniwersum gry S.T.A.L.K.E.R.

Moderator: Realkriss

Pszemek i Piotr poszukują Monolitu...

Postprzez KOSHI w 07 Paź 2016, 22:04

Ta historia zaczęła się zupełnie niespodziewanie. Życie scenariusze pisze i napisało też i ten. Kto by pomyślał, że splecie losy dwóch zupełnie innych osobowości. Było tak: listonosz – Pszemciu pojechał na Ukrainę szukać śladów swojego praojca – Wielkiego Adolfa, a w tym czasie mega musk – Piotr Porys został zaproszony na odpalenie SkyNetu w Kijowie. Pszemek śladów nie znalazł, a Piotr po podłączeniu do sieci stwierdził, że net jest chu*owy i pozostawił go z własną inteligencją. Nie wiedząc o sobie postanowili odwiedzić Zonę. Płacąc za wstęp zapłacili petrodolarami, które Reksiu załatwił im w ramach dawnej przysługi (musiał zrobić 2 x laskę szefowi Nowoczesnego Raka jako, że był wspólnym znajomym obu jaskiniowców, ale o tym cisza), dotarli w tym samym czasie do wioski stalkerskiej i trafili na spotkanie dla tzw. „kotów”. Na spotkaniu było tak:

Na scenę wyszedł pan w wąskich spodenkach (rurki???) i w pedalskim sweterku zwący się Kowal i oznajmił, że poszukuje dwóch ochotników do rozku*wienia Monolitu. Jako, że Pszemciu i Piotr byli najświeższym narybkiem, Kowal od razu zwrócił się w ich stronę.

- E ty, z e-petem w mordzie, może ty pójdziesz?
- Ja? Dlaczego?
-Inteligencja bije ci z oczu. Zgadzasz się? Zresztą ch*j, musisz się zgodzić, jak chcesz należeć do braci. A ty paziu w czapce je*ać PKP piszesz się?
- A będzie tam coś o Adolfie?
- Będzie. Tam, gdzie jedziecie, można znaleźć manuskrypt o tym, jak Adolf zagazował zarząd spółki kolejnictwa. Pasi?
- Pasi jak ch*j. Faja mi gra jak to słyszę!
- No to wypie*dalać na dwór!!!
Na dworze oczekiwał na nich skoksowany koleś, który zwał się Tracz. Gościu nie lubił się pie*dolić w tańcu, więc zaczął z grubej rury.
- Janusze słuchajcie, mówią na mnie Tracz. Będę eskortował wasze dupy do Strefy. Nie wku*wiajcie mnie, bo pojadę was jak kurwiska ze szwalni. Nie takich kozaków jak wy przerabiałem. Mam na koncie takie sukcesy jak: dojechanie tulczyńskiego rolnika, poniżenie Joanny i wyszczelanie po ryju księdza Adama, także nie próbujcie ze mną zadzierać. Tera zaprezentuje wam kałachy. Każdy dostanie na stan, jakby coś się zjebauo. Jakieś pytania?
- Ja tego nie wezmę! – odparł Piotr.
- Dla czego ch*ju?
- Bo ufam tylko własnym sprawdzonym konstrukcją…
- Jak dla mnie możesz zabijać mutanty 9V ładowarką do e-petów, ch*j z tobą. Idziemy!

Dwa dni później ekipa dotarła do Prypeci i odnalazła Monolit, do którego dostała się po zaciekłej walce. Na miejscu doszło niestety do nieporozumienia pod kryształem.

- Piotrze, dla czego chcesz *%&@# kamienia? Ja widzę w nim wielki potencjał.
- Monolit to zło. Trzeba go ku*wa rozje*ać z atomizera na cząstki. Dopiero wtedy świat poczuje prawdziwą inteligencję!
- Ty zadufano ku*wo! Musk przesiąkł ci skondensowanym ciekłym liquidem! Monolit to potęga!
- Monolit zniszczy świat, ty ordynarny melanżowniku, nie rozumiesz tego????
- ch*j z tobą! Kto pierwszy ten lepszy! Monolicie chcę, żebym był niczym Wielki Adolf, który przybędzie na świat na białym koniu z czarnym szmajserem w ręku, aby go zbawić! Monolicie chcę być jak Adolf!!!

Szasło, prasło, pie*dolnęło! Pszemek zamienił się w Pałżdzeka i zaczął drzeć się: je*ać DOJCZTLANDA!!! Piotr, nie wiele myśląc, rozłożył swojego e-papierosa na części i zbudował z niego bazookę na pociski nuklearne i załadował ją pociskami z liquidem L-235, po czym wypie*dolił serię rakiet w kryształ i z kartomizował go. Kryształ zaczął parować liquidem. Pszemek zdziwił się jak ch*j. Utaczek próbował złapać go w zrywkę, żeby zawlec go w zacisze utakowego zakątką i przebadać, ale ch*j z tego wyszło. Liquid pie*dolnął niczym supernowa wciągając obu panów do 4 wymiaru, w którym zamiast inteligencji liczy się ego i doświadczanie w mizaniu podhalańskich owiec na turniach i halach.

THE END

Podpisano: chu*ek vandryjski.

PS. Tak było. TV nie kłamie...
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wheeljack, Pangia, Poldzer, lehoslav, Pijawol, dorian.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Reklamy Google

Re: Pszemek i Piotr poszukują Monolitu...

Postprzez Poldzer w 07 Paź 2016, 22:24

Coś na miarę forumowego "1410" :E :E
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Pszemek i Piotr poszukują Monolitu...

Postprzez vandr w 07 Paź 2016, 22:59

Raczej zaczątek. Prosi się o więcej i bardziej rozwinięte, z większa ilością użytników
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Pszemek i Piotr poszukują Monolitu...

Postprzez Snorky w 13 Paź 2016, 01:31

Przerwa w zamieszczaniu tekstów bardzo Ci się przysłużyła - widać znaczną poprawę i szlif warsztatu.
Niestety dzisiejsze normy literackie wymagają ciągłego doskonalenia formy, by ktoś zechciał w ogóle coś przeczytać ;)
Awatar użytkownika
Snorky
Stalker

Posty: 63
Dołączenie: 04 Lis 2014, 00:54
Ostatnio był: 01 Lut 2018, 03:09
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 12


Powróć do Zero z Zony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość