Największy trolling w historii forum - DM:E

Konkursy, rankingi, ogłoszenia parafialne.

Moderator: Realkriss

Re: [Dima's Mod: Enhanced.]

Postprzez wiewiur551 w 02 Sty 2010, 00:57

Nie mozemy sie juz doczekac DM:E, wither na ile % dm;e zrobione?
a jesli chodzi o wersje moda to z arsenalem i unikatowymi giwerkami, komu sie nie podoba to nikt go nie zmusza do korzystania z giwerek z arsenala. Macie wybór.
Awatar użytkownika
wiewiur551
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 01 Paź 2009, 21:09
Ostatnio był: 13 Sty 2016, 04:27
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: [Dima's Mod: Enhanced.]

Postprzez Kuballa44 w 04 Sty 2010, 00:52

Podejrzewam że Witcher sam nie pamięta ile już zrobił, a na pewno nie postęp procentowy, bo ma komputer w naprawie, i nie ma dostępu do moda... Na jakiekolwiek info trzeba czekać aż mu naprawią tego złoma. :D
Jesli nie kłamie... ;)
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Re: [Dima's Mod: Enhanced.]

Postprzez The Witcher w 05 Sty 2010, 17:22

Aby mod wyszedł szybciej postanowiłem zrobić z nim to co GSC zrobiło z SoC. Nie będzie już całkowicie nowej fabuły tylko tak jak pierwotnie zamierzałem stara, zmodyfikowana fabuła. Liczbę nowych lokacji ograniczyłem do 1. DM: E będzie teraz rozszezonym DM: F + rzeczy stworzone przeze mnie, i jeśli Utak3r się zgodzi kilka rozwiązań z jego moda. :) A tak dokładniej...

- 1 nowa lokacja stworzona przeze mnie(to miała być ta mapa-niespodzianka :P)
- Zmodyfikowana fabuła (dodane questu wplątane w fabułę i rozwinięte dotychczasowe)
- Nowi NPC
- Nowe questy
- Niemal każdy stalker wygląda inaczej
- Nowy handlarz
- Poprawiona grafika
- Nowe bronie
- Nowe pancerze
- Poprawione AI
- Artefakty promieniują nawet w plecaku, musimy mieć specjalną skrzynkę żeby je nosić
- Stany broni: Nowa, uzywana i zniszczona
- Ulepszanie broni (Niestety, inne niż w CoP czy CS)
- Poprawiony Ragdoll
- Zmiana wyglądu rąk po założeniu pancerza jak w CS i CoP
- Wysoki poziom trudności
- Zmieniony sposób przyłączania się do frakcji
- Niewidzialne anomalie
- Drobne usprawnienia w rozrywce
- Zmieniony asortyment handlarzy
- Anomalie przemieszczają się po blowoutach
- Zmienione zakończenia
- Freeplay
- Drobne zmiany w rozgrywce
- Zamawianie broni jak w CoP
- Lekarze
- Zmodyfikowane mapy
- Kilka nowych broni między innymi z AM
- W zonie będzie tylko jeden egzoszkielet
- Nowa frakcja, w nowej lokacji


Data premiery moda to (jeśli naprawię kompa do końca stycznia) luty/marzec 2010.

Jako że te zmiany nie wszystkim się spodobają to zbieram od nowa testerów. Zgłoszenia wysyłać możecie na PW...
Ostatnio edytowany przez The Witcher, 22 Sty 2010, 15:56, edytowano w sumie 1 raz
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: [Dima's Mod: Enhanced.]

Postprzez Włuczęga w 05 Sty 2010, 19:28

No tak wszystko ładnie i kolorowo jak zawsze...moim zdaniem na początek zajął bym się tym najważniejszym czyli : między innym zmienił HUD, dodał dużo nowych broni, jakieś pancerze na pewno typu egzoszkielet w jakieś innej wersji niż dotychczas był w stalkerze..dodał bym szczegóły takie jak naprawianie broni u handlarzy czy też powiększył ich asortyment..nowe dźwięki i znacznie trudniejsza rozgrywka..moim zdaniem powinno być bardziej realistyczniej niż w poprzednich częściach stalkera...np. oberwiemy ze snajperki dragunov i nie mamy na sobie dobrego kombinezonu to śmierć na miejscu...tak samo z innymi brońmi: seria z AK-74 i leżymy..mutanty bardziej groźne i niebezpieczne..no i dopiero po tym wszystkim zająć się trudniejszymi rzeczami typu :nowe lokacje, nowe questy. Zresztą według mnie mod i tak nie wyjdzie... ale to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
Włuczęga
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 05 Sty 2010, 18:57
Ostatnio był: 21 Sty 2010, 20:43
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: [Dima's Mod: Enhanced.]

Postprzez Zari w 05 Sty 2010, 20:21

Włuczęga! Te wymagania (prawie wszystkie) której opisałeś (z błędami) spełnia Olbivion Lost ULTIMATE. Ale jeżeli lubisz ginąć co chwilę to nawet na niego nie patrz!

The Witcher: No nareszcie jakieś znaki życia od DM: E! Mam nadzieję że ten zacny projekt dojdzie do końca bo naobiecywałeś i póki co to prace nad nim jadą jak nad [*] Innovation Mod [*]. Tam też były problemy z ambicjami ale póki co trzymam kciuki za ciebie.
Ryzen 7 2700X | GTX 1060 6GB | 32GB RAM
Po co ja się tym w ogóle chwalę?
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 596
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 09 Lis 2023, 22:15
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 60

Re: [Dima's Mod: Enhanced.]

Postprzez von Carstein w 06 Sty 2010, 11:02

Eeee... to może jeszcze...

Ja proszę (I rex tyż) żebyś mógł dodać kilka broni:
AK-74 z kolimatorem, RPK, PKM, M14, G43, Kuszę, FN FAL. G3. Nie zaszkodziłoby też dodać kilka pistoletów maszynowych (Ppsz itp.)
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: [Dima's Mod: Enhanced.]

Postprzez Hssiss w 06 Sty 2010, 13:14

Mam wrażenie, że dodanie kolimatora to kiepski pomysł. Silnik graficzny się do tego nie nadaje. Kolimatory, które były na AK 74 i AK 74 u(rżniętym) nie zdawały egzaminu. Wskaźniki były w bardzo ciemnym czerwonym kolorze (przy ciemnym otoczeniu nic nie było widać, a przy noktowizorze niemal kompletnie znikał) - powinien być jaśniejszy (dużo jaśniejszy). Poza tym wskaźnik nie porusza się wraz z wystrzałem i ruchami broni, więc jest to kolimator z namalowaną kropką na szybce - zupełnie nieskuteczny.
Hssiss
Tropiciel

Posty: 229
Dołączenie: 07 Mar 2009, 02:43
Ostatnio był: 08 Gru 2017, 21:38
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 32

Re: [Dima's Mod: Enhanced.]

Postprzez Tawarish Kozłow w 06 Sty 2010, 13:27

Hehe :) marjens (WTF? - przyp.mod.) w iraqu używają exo na......... nogi :D
by podnieść więcej i sie mniej męczyć ale to nadal nie pancerz :)

Dowód http://www.youtube.com/watch?v=EdK2y3lphmE
Ostatnio edytowany przez von Carstein, 06 Sty 2010, 15:18, edytowano w sumie 1 raz
Chce OICW w wersji ASG AEG!

Jeśli też chesz taką replike wklej to do podpisu a może nasze modły zostaną wysłuchane!
Tawarish Kozłow
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 28 Paź 2009, 15:05
Ostatnio był: 30 Kwi 2012, 16:51
Miejscowość: Prypiat
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 4

Re: [Dima's Mod: Enhanced.]

Postprzez The Witcher w 04 Lut 2010, 20:21

Kowek, po kiego ... posty usunąłeś? :P

Od 1 lutego byłem na forum 2 razy i to krótko ale nowe posty w temacie przeczytałem.
Może niektórzy będą zdziwieni, ale mod istnieje. Płyta główna zepsuła mi się jeśli dobrze pamiętam pod koniec grudnia/na początku stycznia. Najpierw pomyśłałem że to zasilacz ale po dokładniejszym sprawdzeniu okazało się że płyta... Myślałem że zdążę naprawić do 1 lutego więc zgodziłem się na zakład, ale nie udało się. Zdjęcie rangi w niczym mi nie przeszkadza jeśli chodzi o DM: E - to tylko kolorek...

P.S. Czy się mię zdaje się czy Elvis na forum wróciłeś? :)

Kowek to nub.

Uwagi moderatora:

Wolę być noobem, niż Pitcherem-udającym-GSC
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: [Dima's Mod: Enhanced.]

Postprzez wiewiur551 w 04 Lut 2010, 23:34

Czekamy na screeny, % zrobionego moda i date premiery.
P.S. kiedy beta-testy? mysle ze o mnie nie zapomnieles, slyszalem kiedys ze 02,03.
Awatar użytkownika
wiewiur551
Stalker

Posty: 93
Dołączenie: 01 Paź 2009, 21:09
Ostatnio był: 13 Sty 2016, 04:27
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 5

Re: [Dima's Mod: Enhanced.]

Postprzez Wiewiórka69 w 06 Lut 2010, 18:57

Nie chcę się wtrącać ale piszesz że mod istnieje...gorszej bzdury nie słyszałem...jak by był to by w niego grali fani, i byłby specjalny temat dla niego....napisałeś że pojawi się 8 nowych lokacji, nowa fabuła, nowe qesty i wiele wiele więcej...moda nie było, nie ma i moim prywatnym zdaniem nie będzie..... to jest nie możliwe, tylko profesjonalni moderzy stworzyli by takiego moda, a nie jeden gość co nic do tej pory większego nie zrobił.....nie dałeś screena ani nic, i teraz jeszcze piszesz że mod powstanie...mydlisz wszystkim oczy jak cholera..a kowek bardzo dobrze zrobił że usunął, byłby jeden wielki cyrk..

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: [Dima's Mod: Enhanced.]

Postprzez Method w 06 Lut 2010, 19:38

Wiewiórka napisał(a):Nie chcę się wtrącać ale piszesz że mod istnieje...gorszej bzdury nie słyszałem...jak by był to by w niego grali fani, i byłby specjalny temat dla niego....


A widzisz w jakim dziale jest ten temat ? Co ? Bo chyba "Modyfikacje w produkcji" nie równa się gotowe mody ;)

A tak moim zdaniem - jestem za tym żeby zamknąć ten temat i otworzyć go gdy pojawią się screeny. Obecnie nie ma sensu prowadzenie tu dyskusji, z racji tego iż przez "Łiczerowską płytę główną" projekt moda został całkowicie wstrzymany.

Uwagi moderatora:

Dokładnie. Zamykam. Jak Witcher zrobi screeny ( :E ), temat otworzę, by mógł je wrzucić. - xKoweKx
Image
Awatar użytkownika
Method
Weteran

Posty: 561
Dołączenie: 16 Cze 2009, 21:32
Ostatnio był: 29 Mar 2022, 17:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 174

Poprzednia

Powróć do Konkursy, rankingi, ogłoszenia parafialne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość