[SPRZEDAM/ZAMIENIĘ] Książki + manga

Cena świecących ziemniaków przerastała wszelkie oczekiwania. Za to Rozkosz Turysty tania jak zawsze.

[SPRZEDAM/ZAMIENIĘ] Książki + manga

Postprzez margarita w 24 Wrz 2012, 21:11

Jak pisałam w innym poście, mam do sprzedania/zamienienia się książki.

"Pieśniarz Wiatru" Williama Nicholsona - stan bardzo dobry, przeczytałam kawałek i odłożyłam, bo styl nie przypadł mi do gustu. Według programu BBC "Blue Peter" książka roku. Nie mogę wiele powiedzieć o fabule z racji już wymienionej, niemniej jednak postacie żyją w świecie, w którym najważniejsze są egzaminy, które należy zdawać co jakiś czas. Oczywiście jeden z bohaterów się buntuje.

"Duchy i ludzie" Edith Wharton - stan jak wyżej, nawet nie zaczęłam czytać.

"Inne światy" Arthura Machena - stan bdb-, bo ze dwa rożki zagięte na stronach. Też tylko kawałek przeczytany.

"Nokturny" Johna Connolly'ego - stan jak wyżej, powód również. Przeczytane 3/4.

"Opowieści starego antykwariusza" M. R. Jamesa - stan bardzo dobry, nie czytane.

"Infekcja" Scotta Siglera - stan bardzo dobry. Przeczytana cała, historia w sumie interesująca, ale nie została rozwinięta tak, jak sobie tego Jaśnie Pani Margarita by życzyła, dlatego też autor nie dostąpił zaszczytu goszczenia na półce. Zraziły mnie momentami niesmaczne opisy, hm, pozbywania się obcych. Bo książka jest o inwazji obcych właśnie.

"Pamięć krwi" Izabeli Degórskiej - stan bdb-, kilka rożków zagiętych. O wampirach. Fabuła niespecjalnie przypadła mi do gustu, jest dość, hmm, naiwna, więc książka jest raczej dla fanów (fanatyków ;)) tematyki.

"Ostatnie życzenie" i "Chrzest ognia" Andrzeja Sapkowskiego - stan bardzo dobry, obie nieprzeczytane, bo ofiarowane mi w momencie, gdy już te tomy miałam za sobą. Pochodzą z różnych serii okładkowych!!! Wersja "Ostatniego życzenia" jest ta:
:

Image

a "Chrztu ognia" ta:
:

Image


"Nowa singielka" E. Kay Trimberger - stan bardzo dobry, w ogóle nie ruszana. Ot, nietrafiony upominek. Książka o szczęśliwych singielkach.

"Szatański interes" Tomasza Pacyńskiego - stan bdb-, wiecie czemu. Przeczytana raz. Całkiem fajna; zdecydowałam się ją oddać, ponieważ nie mam pierwszej części (przynajmniej zapis tej książki sugerował mi, że takowa istnieje) i raczej nie będę jej mieć.

"Oko Kaina" Patrica Bauwena - stan bdb-. Przeczytałam kawałek i stwierdziłam, że nie pasuje mi historia. Kryminał o reality show, o ile sobie przypominam.

Polecam wejść na taką stronę, jak chociażby lubimyczytac.pl, aby zapoznać się bliżej z recenzjami książek. ;)

Oprócz tego mam bodajże 5 pierwszych tomików serii Ouran High School Host Club. Typowa manga dla dziewczyn, haremówka w wersji dziewczyna i pięciu wielbicieli. Stan bardzo dobry, raz przeczytane i odłożone. Jednak nie lubię shoujo.

Sprzedam oczywiście za mniej niż wydrukowano na okładce, jakby ktoś był zainteresowany, to krzyczeć. :) Jak widać w tytule chętnie również się wymienię na inną książkę.

Aha, niby mam jeszcze 1 i 4 tom "Zmierzchu" (przepraszam, musiałam sprawdzić, czym się tak jara młodzież) i 3 pierwsze "Pamiętników wampirów" (taki sam powód), ale nie sądzę, żeby ktoś stąd je chciał... ;)
– Tato, dlaczego nie możemy jechać z tobą?
– (do siebie) Bo jesteś mortalem, synku, a ja nie lubię paradoksu.

Za ten post margarita otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Canthir.
Awatar użytkownika
margarita
Stalker

Posty: 191
Dołączenie: 14 Gru 2011, 19:17
Ostatnio była: 21 Lis 2015, 21:28
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 129

Reklamy Google

Powróć do Giełda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości